Utorok 14. máj 2024Meniny má Bonifác

Futbal

Aston Villa remizovala s FC Liverpool 3:3, bod zachránil Duran

Domáci prehrávali v druhom polčase už 1:3, ale v závere vďaka dvom gólom striedajúceho Jhona Durana vydreli bod.

Barcelona zdolala San Sebastian 2:0

San Sebastian zostal na siedmom mieste tabuľky.

Fiorentina zvíťazila nad Monzou 2:1 a posunula sa pred Neapol

Hráči Udinese Calcio zvíťazili na ihrisku US Lecce 2:0.,aktualizované

Nagelsmann berie na šampionát aj Pavloviča z Bayernu

Dvadsaťročný Pavlovič odohral v tejto sezóne 18 ligových zápasov, v ktorých strelil dva góly. K tomu pridal aj tri štarty v Lige majstrov.

Giroud po troch rokoch opustí AC Miláno, po sezóne zamieri do MLS

Majster sveta z roku 2018 prišiel do Milána v lete 2021 z FC Chelsea a hneď v úvodnej sezóne získal s tímom majstrovský titul v Serii A.

Finále medzi Realom Madrid a Dortmundom povedie Slovinec Vinčič

Štyridsaťštyriročný Vinčič v minulosti rozhodoval aj súboj o trofej v Európskej lige v roku 2022, v ktorom triumfoval Eintracht Frankfurt.

Pejčinovič z Wolfsburgu utrpel zlomeninu nohy, čaká ho operácia

Devätnásťročný stredopoliar tak s istotou vynechá záverečný ligový zápas v tejto sezóne proti Mainzu.

Tréner Ján Kozák ml. skončil v Košiciach, nahradí ho Geri

Jedným z dôvodov zmeny na trénerskom poste je snaha vedenia klubu dodať mužstvu nový impulz v závere sezóny. ,aktualizované

Phillips sa vrátil z hosťovania vo West Hame do Manchestru City

Do West Hamu prišiel v januári na polročné hosťovanie z tímu úradujúceho majstra.

Bournemouth predĺžil zmluvu s trénerom Iraolom do júna 2026

Štyridsaťjedenročný Iraola prevzal kormidlo tímu Premier League vlani v júni, predtým viedol Rayo Vallecano.

Barseghjan sa stal najlepším hráčom Niké ligy v ankete ÚFP

Krídelník bratislavského Slovana vystriedal na tróne svojho klubového spoluhráča Vladimíra Weissa mladšieho.

Mbappe sa gólom rozlúčil s Parkom princov, PSG prehral 1:3

Mbappe v piatok potvrdil, že po siedmich rokoch nepredĺži zmluvu s PSG.

Trossard drží Arsenal v hre o titul, Arteta: Píšeme históriu

Londýnsky tím vďaka jeho presnému zásahu zvíťazil v nedeľnom šlágri 37. kola najvyššej anglickej súťaže na ihrisku Manchestru United 1:0.

Parížania prehrali doma s Toulouse 1:3, Mbappe sa rozlúčil gólom

Celé stretnutie odohral aj slovenský obranca Milan Škriniar.

Hellas Verona s dvojicou Slovákov nebodoval a nemá istotu záchrany

Hellas Verona s dvojicou Slovákov prehral s FC Turín 1:2. Celý duel odohral stredopoliar Ondrej Duda, jeho krajan Tomáš Suslov nastúpil v 63. minúte.,aktualizované

Hoffenheim rozdrvil posledný Darmstadt 6:0, Leverkusen zničil Bochum

Hoffenheim o bod predbehol ôsmy Freiburg, v záverečnom kole privíta Bayern Mníchov. Po dva góly strelili Ihlas Bebou a Maximilian Beier.,aktualizované

NIKÉ LIGA: DAC so skalpom Spartaka Trnava v 9. kole o titul

Trnava klesla po víkende na štvrtú pozíciu a ak chce pomýšľať na účasť v predkole EKL, musí o týždeň doma zdolať Podbrezovú.,aktualizované

Arsenal vyhral v derby na Old Trafford 1:0 a udržal sa v hre o titul

Rozhodujúci moment sa odohral v 20. minúte po chybe Casemira, ktorý opäť nastúpil v strede zraneniami zdecimovanej obrany United.

St. Pauli a Holstein Kiel postúpili do Bundesligy

Tím si zabezpečil postup nedeľným triumfom nad zostupujúcim VfL Osnabrück (3:1).

Real Madrid oslávil zisk titulu s fanúšikmi v uliciach hlavného mesta

Niekoľko tisíc fanúšikov vítalo mužstvo, ktoré prechádzalo mestom a smerovalo na tradičné miesto osláv na námestí Cibeles.

Neapol čelil piskotu fanúšikov, Bologna blízko LM, Motta:Výborný výkon

Neapol nevyhral v lige už päť zápasov za sebou, v uplynulých deviatich duelov naplno bodoval iba raz.

Citizens sa priblížili k titulu, Guardiola:Osud máme vo svojich rukách

City môže spečatiť zisk titulu už v utorok, ak Arsenal v nedeľu nezvíťazí na ihrisku Manchestru United a mužstvo Pepa Guardiolu následne zdolá Tottenham.

Lobotkov Neapol prehral s Bolognou v 36. kole Serie A

Obhajcovia titulu figurujú na 8. mieste tabuľky zaručujúcom účasť v budúcej sezóne Európskej konferenčnej ligy.,aktualizované

Ronaldo titul nezíska, z 19. ligovej trofeje sa radoval Al-Hilal

Mitrovič zaostáva medzi strelcami za hviezdnym Portugalčanom Cristianom Ronaldom o sedem gólov.

Mainz zdolal Borussiu Dortmund

Štvrté RB Lipsko doma remizovalo s Werderom Brémy 1:1, deľbu bodov zariadil v 61. minúte striedajúci Benjamin Šeško.

Sparta remizovala v šlágri so Slaviou, dohrala bez Haraslína

Slovácku sa nepodarilo zvíťaziť už dva mesiace, na pôde Viktorie Plzeň prehralo 2:4.

Bayern trápi početná maródka, zranili sa Gnabry, Sane, Musiala aj Kane

Gnabrymu v piatok lekári diagnostikovali natrhnutý sval v ľavom stehne.

Fodrek vsadil na ME17 na overené mená: Mužstvo sa tvorí dlhodobo

Mladí Slováci sa na vrcholnom európskom podujatí predstavia po tom, čo si účasť vybojovali úspešným absolvovaním turnaja druhej fázy kvalifikácie v marci v Grécku.

Fanúšikovia Liege zablokovali autobus a zabránili tímu odohrať zápas

Priaznivci mali zablokovať autobus v tréningovom centre a podľa informácií agentúry AP sa tímu nepodarilo s nimi dohodnúť.

Mbappe potvrdil, že na konci sezóny opustí Paríž St. Germain

Španielsky denník Marca už vo febuári informoval, že Mbappe podpísal s bielym baletom päťročný kontrakt.

Odložený zápas medzi Atalantou a Fiorentinou odohrajú 2. júna

Atalante patrí v tabuľke 5. priečka, ktorá znamená poslednú postupovú miestenku do budúcoročnej edície Ligy majstrov.

Brazília bude na Copa America bez Neymara, v nominácii je Endrick

Futbal: Brazília bude na Copa America bez zraneného Neymara, v nominácii mladík Endrick

Prešov zdolal Dolný Kubín 3:0, Petržalka triumfovala v Komárne 2:1

1. FC Tatran Prešov - MFK Dolný Kubín 3:0 (0:0)

Everton stiahol odvolanie voči odobratiu dvoch bodov

Everton sa dostal do boja o záchranu po odobratí 10 bodov, ktoré liga vo februári znížila na šesť bodov. Klubu v tabuľke patrí 15. priečka s náskokom 11 bodov na pásmo zostupu.

Nemecký majster Leverkusen ponúka fanúšikom tetovanie zadarmo

Fanúšikovia budú môcť využiť túto službu počas troch dní v budúcom týždni a pred posledným domácim zápasom Bayeru v lige proti Augsburgu (18. mája).

Gnabry bude chýbať Bayernu do konca sezóny, môže vynechať aj EURO

Gnabry musel vystriedať už po 27 minútach stredajšej odvety semifinále Ligy majstrov na pôde Realu Madrid (prehra 1:2). Nahradil ho Alphonso Davies, strelec jediného gólu Bayernu.

Olympiakos je v európskom finále ako druhý grécky tím v histórii

Hrdinom dvojzápasu bol marocký útočník Ayouba El Kaabi, ktorý v prvom dueli na ihrisku Aston Villy prispel k triumfu 4:2 hetrikom a v odvete dal oba góly Olympiakosu.