Moyes sa na lavičku londýnskeho klubu vrátil v decembri 2019, platný kontrakt mal do konca prebiehajúceho ročníka.

Bjelica po prehre 3:4 s Bochumom skončil na lavičke Unionu Berlín

Dve kolá pred koncom sezóny má Union už iba jednobodový náskok pred šestnástym Mainzom, ktorý figuruje na barážovej pozícii.

Rakúšania sa na šampionáte predstavia v základnej D-skupine spolu s Francúzskom, Holandskom a Poľskom.

Lopetegui sa údajne dohodol s West Hamom

Doterajšiemu trénerovi "kladivárov" Davidovi Moyesovi vyprší po sezóne zmluva a o novej nechcel s tímom rokovať skôr, ako odohrá posledný duel v sezóne 19. mája proti Manchestru City.

Coman už po zranení trénuje, proti Realu ešte nenastúpi

Coman utrpel pred tromi týždňami v domácom bundesligovom zápase s 1. FC Kolín (2:0) zranenie priťahovača na pravej nohe a odvtedy pauzuje.

Čavoj: Počet podozrivých prípadov z match-fixingu na Slovensku klesá

V rámci prevencie má integrita SFZ aj prezentácie v jednotlivých kluboch.

Rozhodca v zápase Palace - ManU bude mať na hlave špeciálnu kameru

"RefCam", teda rozhodcovskú kameru, si vyskúša premiérovo Austrálčan Gillett v pondelkovom stretnutí 36. kola Premier League.

S. Wittmannová debutovala ako prvá trénerka v nemeckej profilige mužov

Bolo to vzrušujúce, rovnako ako dni pred zápasom. Veľa z toho, čo sme natrénovali, sme už dokázali zrealizovať za tri dni. Z toho sa teším, povedala Sabrina Wittmannová.

Klopp po triumfe nad Tottenhamom: Zrkadlo sezóny

Domácich naštartoval po štvrťhodine hry 18. tohtosezónnym ligovým gólom Mohamed Salah a tesne pred prestávkou zvýšil Andrew Robertson.

Real pred odvetou odložil oslavy, Courtois: Dôležitý duel

Real v sobotu najskôr zdolal Cádiz 3:0 a ligový titul mu zabezpečila prehra FC Barcelona na pôde Girony (2:4), čo štyri kolá pred koncom súťaže znamená nedostihnuteľný 13-bodový náskok.

Hradecký vytvoril rekord v štartoch zahraničného brankára v Bundeslige

Hradecký prišiel do Nemecka v roku 2015 a za Eintracht Frankfurt odchytal 101 stretnutí. V roku 2018 prestúpil do Leverkusenu, za ktorý odchytal v nedeľu svoj 191. duel.

PSG s cieľom postúpiť, Mbappe: Sme si istí, že to zvládneme

Paríž mal pred dôležitou odvetou v lige voľno. Dortmund odohral duel proti Augsburgu, no v základnej zostave nenastúpil žiadny hráč, ktorý bol v otváracej jedenástke proti PSG.

Sporting Lisabon oslavuje po troch rokoch portugalský titul

Hráči Sportingu v sobotu triumfovali nad Portimonense 3:0.

Juventus remizoval s AS Rím v 35. kole Serie A

Futbalisti Hellasu Verona urobili dôležitý krok k záchrane. Doma nad Fiorentinou zvíťazili 2:1 a figurujú priebežne na 14. priečke, päť bodov od pásma zostupu.

Sevilla porazila Granadu v 34. kole La Ligy

Sevilla doma zdolala Granadu hladko 3:0 a posledná Almeria zvíťazila vo Vallecane 1:0.

Maguire bude chýbať Manchestru United asi tri týždne

Tridsaťjedenročný stopér vynechá pondelkový zápas United s Crystal Palace a možno aj tri posledné ligové zápasy v Premier League proti Arsenalu, Newcastlu a Brightonu.

Vo veku 85 rokov zomrel tréner majstrov sveta z Argentíny Menotti

Argentínska futbalová asociácia s veľkým zármutkom oznamuje smrť Cesara Luisa Menottiho, bývalého trénera majstrov sveta Argentíny.

Sparta triumfovala nad Slováckom 4:2, Haraslín strelil gól

Sparta má na čele tabuľky štvorbodový náskok pred svojím mestským rivalom Slaviou.

Leverkusen je stále nezdolaný, nad Frankfurtom zvíťazil 5:1

Dôležitý krok k udržaniu sa v najvyššej nemeckej súťaži urobil Bochum v zostave so slovenským stredopoliarom Matúšom Berom.

NIKÉ LIGA: Podbrezová prehrala s DAC Dunajská Streda 0:3

V Podbrezovej rozhodol DAC o svojom triumfe v druhom polčase, o góly sa postarali Matej Trusa, Milan Vitális a Damir Redzic.,aktualizované

Chelsea deklasovala West Ham 5:0 v 36. kole Premier League

Štvrtá Aston Villa prehrala v Brightone 0:1, o triumfe domácich rozhodol v 87. minúte útočník Joao Pedro. Brazílčan pritom len dve minúty pred zásahom nepremenil pokutový kop.

Guerreiro z Bayernu nenastúpi v stredajšej semifinálovej odvete LM

Guerreiro musel striedať už po 17 minútach pre zranenie v sobotňajšom zápase Bundesligy v Stuttgarte (1:3), keď sa pokúsil zblokovať strelu.

Titul v Holandsku získal PSV Eindhoven

Zverenci Petra Bosza si definitívne zaistili zisk trofeje nedeľným triumfom nad Spartou Rotterdam 4:2.

Žilina strelila Slovanu prvé góly v sezóne, vyhrala po vyše roku

Žiline sa darí po príchode nového trénera Michala Ščasného.

Real Madrid získal titul a navýšil svoj rekord, Ancelotti: Zaslúžené

Madrid dokázal zdolať Cadiz napriek tomu, že v základe chýbali kľúčoví hráči ako napríklad Jude Bellingham, Rodrygo, Vinicius Junior či Antonio Rüdiger.

Messi strelil gól a pri piatich asistoval, Suarez mal čistý hetrik

Päť asistencií v jednom zápase MLS je nový rekord ligy.

Barcelona prehrala s Gironou a Real oslavuje 36. titul v La Lige

Madridčania môžu oslavovať titul už v sobotu, ak "Blaugranas" zakopnú v katalánskom derby na pôde tretej Girony (18.30 h). ,aktualizované

Haaland zariadil štyrmi gólmi triumf City nad Wolverhamptonom

Citizens patrí druhá priečka so stratou jedného bodu na vedúci Arsenal, ktorý však odohral o zápas viac.

FC ViOn Zlaté Moravce vyhral nad MFK Skalica 1:0 v 8. kole

Rozhodujúci gól strelil v 11. minúte Marek Kuzma. Zlatomoravčania sa presadili z jedinej strely do priestoru brány.

NIKÉ LIGA: AS Trenčín zdolal Zemplín Michalovce 1:0

Jediný presný zásah v stretnutí zaznamenal v 40. minúte Chinonso Emeka, ktorý zužitkoval presný center Hilaryho Gonga a hlavou zariadil tri body pre Trenčanov.

NIKÉ LIGA: Slovan Bratislava prehral s MŠK Žilina 2:3

Slovan už má istý titul v najvyššej slovenskej súťaži.

Rakúšan Schlager vynechá turnaj pre roztrhnuté väzy v kolene

Dvadsaťšesťročný stredopoliar sa v nedeľu v Innsbrucku podrobí operácii, jeho rekonvalescencia by mala trvať približne šesť mesiacov.

Komárno si vybojovalo historický postup do Niké ligy

Dve kolá pred koncom majú zverenci trénera Mikuláša Radványiho na čele tabuľky nedostihnuteľný sedembodový náskok pred Tatranom Prešov.,aktualizované

NIKÉ LIGA: FC Spartak Trnava zdolal MFK Ružomberok 1:0

Trnava je v tabuľke priebežne druhá, Ružomberok piaty.,aktualizované

Stuttgart zvíťazil nad Bayernom Mníchov 3:1 v 32. kole Bundesligy

Borussia Dortmund triumfovala nad FC Augsburg 5:1, hoci šetrila viacero hráčov pred odvetou semifinále Ligy majstrov.

Bayern Mníchov údajne oslovil trénera Julena Lopeteguiho

Bayern potrebuje nájsť trénera čo najskôr, keďže podľa dohody súčasný kormidelník Thomas Tuchel odíde na konci sezóny.

Ipswich Town sa po 22 rokoch opäť predstaví v Premier League

V play off o tretiu miestenku do Premier League budú účinkovať Leeds, Southampton, West Bromwich Albion a Norwich.

Arsenal zdolal Bournemouth 3:0 a pred City vedie o štyri body

"Kanonieri" majú na čele tabuľky štvorbodový náskok pred Manchestrom City, úradujúci majstri však odohrali o dve stretnutia menej a v sobotu večer ich čakal duel s Wolverhamptonom.

Mak sa 2 gólmi podieľal na postupe FC Sydney do semifinále play off

Sydney spozná semifinálového súpera po nedeľňajšom stretnutí medzi Melbourne Victory a Melbourne City.