Nedela 6. október 2024Meniny má Natália

Foto TASR

Najmenej 21 ľudí zahynulo v Bosne v dôsledku záplav, ďalší sú nezvestníNajmenej 21 ľudí zahynulo v Bosne v dôsledku záplav, ďalší sú nezvestníNajmenej 21 ľudí zahynulo v Bosne v dôsledku záplav, ďalší sú nezvestníNajmenej 21 ľudí zahynulo v Bosne v dôsledku záplav, ďalší sú nezvestníNajmenej 21 ľudí zahynulo v Bosne v dôsledku záplav, ďalší sú nezvestníAmeričanka Coco Gauffová triumfovala vo finále turnaja WTA v PekinguAmeričanka Coco Gauffová triumfovala vo finále turnaja WTA v PekinguAmeričanka Coco Gauffová triumfovala vo finále turnaja WTA v PekinguPrezidentské voľby v Tunisku, očakáva sa víťazstvo súčasného prezidenta SaídaPrezidentské voľby v Tunisku, očakáva sa víťazstvo súčasného prezidenta SaídaPrezidentské voľby v Tunisku, očakáva sa víťazstvo súčasného prezidenta SaídaTalianky Jasmine Paoliniová a Sara Erraniová zvíťazili vo finále štvorhry na turnaji WTA v Pekingu Talianky Jasmine Paoliniová a Sara Erraniová zvíťazili vo finále štvorhry na turnaji WTA v Pekingu Talianky Jasmine Paoliniová a Sara Erraniová zvíťazili vo finále štvorhry na turnaji WTA v Pekingu Talianky Jasmine Paoliniová a Sara Erraniová zvíťazili vo finále štvorhry na turnaji WTA v Pekingu Talianky Jasmine Paoliniová a Sara Erraniová zvíťazili vo finále štvorhry na turnaji WTA v Pekingu Talianky Jasmine Paoliniová a Sara Erraniová zvíťazili vo finále štvorhry na turnaji WTA v Pekingu Prezidentské voľby v TuniskuPrezidentské voľby v TuniskuPrezidentské voľby v TuniskuZaplavené polia v okolí obce KoniarovceZaplavené polia v okolí obce KoniarovceZaplavené polia v okolí obce KoniarovceZaplavené polia v okolí obce KoniarovceZaplavené polia v okolí obce KoniarovceZaplavené polia v okolí obce Koniarovce101. ročník Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach 101. ročník Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach Donald Trump vystúpil mesiac pred voľbami na mítingu v meste Butler v štáte Pensylvánia, kde naňho 13. júla spáchali neúspešný atentátDonald Trump vystúpil mesiac pred voľbami na mítingu v meste Butler v štáte Pensylvánia, kde naňho 13. júla spáchali neúspešný atentátDonald Trump vystúpil mesiac pred voľbami na mítingu v meste Butler v štáte Pensylvánia, kde naňho 13. júla spáchali neúspešný atentátDonald Trump vystúpil mesiac pred voľbami na mítingu v meste Butler v štáte Pensylvánia, kde naňho 13. júla spáchali neúspešný atentátDonald Trump vystúpil mesiac pred voľbami na mítingu v meste Butler v štáte Pensylvánia, kde naňho 13. júla spáchali neúspešný atentátDonald Trump vystúpil mesiac pred voľbami na mítingu v meste Butler v štáte Pensylvánia, kde naňho 13. júla spáchali neúspešný atentátDonald Trump vystúpil mesiac pred voľbami na mítingu v meste Butler v štáte Pensylvánia, kde naňho 13. júla spáchali neúspešný atentátDonald Trump vystúpil mesiac pred voľbami na mítingu v meste Butler v štáte Pensylvánia, kde naňho 13. júla spáchali neúspešný atentátNa 101. ročníku Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach zvíťazil Keňan Chirchir, traťový rekord nepokoril Keňanka Rebbeca Sirwaneiová Tanuiová na 101. ročníku Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach výrazne vylepšila ženský rekordKeňanka Rebbeca Sirwaneiová Tanuiová na 101. ročníku Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach výrazne vylepšila ženský rekordNa 101. ročníku Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach zvíťazil Keňan Chirchir, traťový rekord nepokoril

Na 101. ročníku Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach zvíťazil Keňan Chirchir, traťový rekord nepokoril

Na snímke víťaz maratónu Keňan Denis Kipngeno Chirchir pózuje v cieli počas bežeckých pretekov 101. ročníka Medzinárodného maratónu mieru (MMM) v Košiciach, 6. októbra 2024. FOTO TASR - Veronika Mihaliková