Utorok 8. október 2024Meniny má Brigita

Celta Vigo remizovala v zápase 29. kola La Ligy vo Valladolide

Ilustračná foto Foto: TASR/AP

Celta nevyhrala štvrtýkrát za sebou a v tabuľke je na 17. mieste, dva body nad pásmom zostupu.

Madrid 17. júna (TASR) - Futbalisti Celty Vigo remizovali v stredajšom stretnutí 29. kola najvyššej španielskej súťaže vo Valladolide 0:0. Hostia mali na dosah tri body, ale Iago Aspas v 71. minúte nepremenil pokutový kop. Celta nevyhrala štvrtýkrát za sebou a v tabuľke je na 17. mieste, dva body nad pásmom zostupu. Valladolid po reštarte ligy ešte neprehral, v tabuľke je na 14. priečke.

V ďalšom zápase remizoval domáci Eibar s Athleticom Bilbao 2:2. Hostia sa ujali vedenia v úvode duelu, ale napokon museli doťahovať, bod pre nich vybojoval v 81. minúte Asier Villalibre.