Utorok 8. október 2024Meniny má Brigita

Serie A: Inter Miláno stratil body so Sassuolom, Škriniara vylúčili

Milan Škriniar so spoluhráčom Cristianom Biraghim v zápase 27. kola najvyššej talianskej súťaže Inter Miláno - Sassuolo 24. júna 2020. Foto: TASR/AP

Milánčania figurujú v ligovej tabuľke na treťom mieste o štyri body za Laziom Rím, ktoré má zápas k dobru, na čele je Juventus Turín s náskokom osem bodov pred Interom.

Rím 24. júna (TASR) - Futbalisti Interu Miláno remizovali v stredajšom domácom stretnutí 27. kola najvyššej talianskej súťaže so Sassuolom 3:3. V drese Milánčanov nastúpil v základnej zostave slovenský obranca Milan Škriniar, ktorý v nadstavenom čase dostal po druhej žltej červenú kartu. Za hostí nastúpil v 67. minúte slovenský krídelník Lukáš Haraslín.

Inter prehrával od 4. minúty, keď sa presadil Francesco Caputo, no ešte do prestávky dokázal otočiť stav vďaka jedenástke Romelua Lukakua a zásahu Cristiana Biraghiho. V závere zápasu vyrovnal z pokutového kopu Domenico Berardi, ale vzápätí poslal domácich opäť do vedenia Borja Valero. Hostia sa nevzdali a bod pre nich zariadil Giangiacomo Magnani.

Serie A - 27. kolo:

Inter Miláno - Sassuolo Calcio 3:3 (2:1)
Góly: 41. Lukaku (z 11 m), 45.+1 Biraghi, 86. Valero - 4. Caputo, 81. Berardi (z 11 m), 89. Magnani. ČK: 90.+3 ŠKRINIAR (Inter) po 2. ŽK, M. Škriniar (Inter) nastúpil v základe a v 90.+3 min dostal ČK - L. Haraslín (Sassuolo) hral od 67. min