Sobota 5. október 2024Meniny má Viera

Po Reale Madrid skončila vo štvrťfinále pohára aj Barcelona

Futbalisti FC Barcelona skončili vo štvrťfinále domácej pohárovej súťaže Copa del Rey, keď na trávniku Athletica Bilbao prehrali 0:1. Foto: TASR/AP

V tretej minúte nadstaveného času poslal center do šestnástky Ibai a Inaki Williams ho hlavou poslal do siete.

Madrid 6. februára (TASR) - Futbalisti FC Barcelona skončili vo štvrťfinále domácej pohárovej súťaže Copa del Rey, keď na trávniku Athletica Bilbao prehrali 0:1. Jediný gól duelu strelil v tretej minúte nadstaveného času Inaki Williams.

Barcelona mala počas celého zápas viac z hry, ale na bránku súpera vyslala len štyri strely. Bilbao dostalo loptu do siete už v 10. minúte, no gól neplatil pre ofsajd. Barcelona mohla ísť do vedenia v 70. minúte, keď mal po rýchlom brejku veľkú šancu Antoine Griezmann, ale namieril len do brankára. V 88. minúte nepochodil ani Lionel Messi, keď jeho strelu zastavil brankár. V tretej minúte nadstaveného času poslal center do šestnástky Ibai a Inaki Williams ho hlavou poslal do siete.