Utorok 15. október 2024Meniny má Terézia

Sekulič si otvoril gólový účet v sezóne zámorskej MLS

Na archívnej snímke vľavo hráč Boris Sekulič 7. apríla 2018. Foto: TASR Lukáš Grinaj

Obranca Chicaga Fire vyrovnal v 56. minúte sobotného zápasu s Philadelphiou Union na priebežných 2:2. V 79. minúte si však strelil vlastný gól a jeho tím napokon iba remizoval 3:3.

New York 27. júna (TASR) - Slovenský futbalista Boris Sekulič si otvoril gólový účet v tejto sezóne zámorskej Major League Soccer (MLS).

Obranca Chicaga Fire vyrovnal v 56. minúte sobotného zápasu s Philadelphiou Union na priebežných 2:2. V 79. minúte si však strelil vlastný gól a jeho tím napokon iba remizoval 3:3. Fire figuruje po desiatom kole na poslednom 14. mieste tabuľky so ziskom piatich bodov o skóre za Toronto FC.

V ďalšom stretnutí Real Salt Lake remizoval s Houstonom Dynamo 1:1. V drese domáceho tímu prihral na gól slovenský krídelník Albert Rusnák.