Sobota 5. október 2024Meniny má Viera

Inter Miláno bez Škriniara postúpil do semifinále Talianskeho pohára

Futbalisti Interu Miláno sa tešia po výhre 2:1 vo štvrťfinále Talianskeho pohára Inter Miláno - Fiorentina 29. januára 2020 v Miláne. Foto: TASR/AP

V semifinále sa Inter stretne s Neapolom, druhú dvojicu tvoria AC Miláno a Juventus Turín.

Miláno 30. januára (TASR) - Futbalisti Interu Miláno postúpili do semifinále Talianskeho pohára. V stredajšom štvrťfinále si poradili doma s Fiorentinou 2:1, keď o ich postupe rozhodol vydareným volejom v 67. minúte Nicolo Barella.

V drese Interu nenastúpil slovenský reprezentačný obranca Milan Škriniar. Debut v milánskom tíme si odkrútili Christian Eriksen i Victor Moses, ktorí nastúpili ako striedajúci hráči v druhom polčase. V semifinále sa Inter stretne s Neapolom, druhú dvojicu tvoria AC Miláno a Juventus Turín. Semifinále sa hrá na dva zápasy.