Utorok 15. október 2024Meniny má Terézia

Futbal

LM: PSV v odvete 2. predkola na pôde Galatasarayu v luxusnej pozícii

Kluby, ktoré prejdú cez 2. predkolo LM, majú istotu, že si určite zahrajú niektorú zo skupín troch európskych súťaží.

USA zdolali Jamajku 1:0 a postúpili do semifinále Gold Cupu

V Arlingtone sa pred duelom domáceho výberu hralo aj štvrťfinále Kostarika - Kanada.

Varane je blízko k prestupu do Manchestru United

Francúzske periodikum Le Parisien informovalo, že výška odstupného by sa mala vyšplhať na 45 miliónov eur.

FL: Spartak Trnava zdolal FK Pohronie 2:0 v 1. kole

V závere už si Trnavčania výsledok postrážili a pripísali si prvé tri body do tabuľky.

Demo pokračuje v HK Poprad: Verím, že si vybojujem viac priestoru

Demo je už ôsmy obranca, ktorý sa s HK Poprad dohodol na zmluve pre sezónu 2021/2022.,aktualizované

Plzeň porazil Mladú Boleslav 2:1 v 1. kole českej ligy

Oba góly strelili domáci v prvom polčase, postarali sa o ne Jean-David Beauguel a Radim Řezník.,aktualizované

Dánsky reprezentant Andersen mieri z Lyonu do Crystal Palace

Dvadsaťpäťročný Andersen, ktorý v piatok podstúpil lekársku kontrolu, by mal s Crystal Palace podpísať päťročnú zmluvu.

Romantika po zápase: Futbalista Kruse požiadal priateľku o ruku

Kruse potom v rozhovore uviedol, že tento krok plánoval po zápase, v ktorom strelí gól.

Gignac prispel hetrikom k triumfu Francúzska nad JAR 4:3

V D-skupine sú aj po dvoch dueloch bez prehry Brazília a Pobrežie Slonoviny, v ich vzájomnom dueli sa zrodila remíza 0:0. ,aktualizované

Lewandowski obhájil prvenstvo v ankete o Futbalistu roka v Nemecku

Za Futbalistku roka v Nemecku vyhlásili Nicole Billovú z Hoffenheimu, najlepším trénerom roka je Thomas Tuchel po triumfe jeho Chelsea Londýn v Lige majstrov.

FL: Liptáci po premiére uznali silu Slovana, Petruš: Mali sme rešpekt

V tíme s viacerými ligovými nováčikmi patrí stredopoliar Richard Bartoš k najskúsenejším.

Wijnaldum odišiel z Liverpoolu, necítil uznanie ani podporu

Tridsaťročný Wijnaldum odohral za "The Reds" viac ako 200 duelov, do klubu prišiel v roku 2016 z Newcastle United.

Futbalisti FK Jablonec porazil Baník Ostrava 1:0 v 1. kole českej ligy

FK Pardubice remizovali s Karvinou 2:2, keď hostia viedli v úvode 2. polčasu už 2:0, ale dva presné zásahy Emila Tischlera v 64., resp. 75. minúte zachránili domácim aspoň bod.,aktualizované

Brankár Gollini mieri z Atalanty na hosťovanie do Tottenhamu

Gollini by mal bojovať o miesto brankárskej jednotky s Hugom Llorisom.

Kanaďanky si poradili s Čile

V F-skupine remizovali Číňanky so Zambiou 4:4. Všetky štyri góly Číny strelila Šuang Wang, v drese súperiek dosiahla hetrik Barbra Bandová.,aktualizované

Bajrič zamieril zo Slovana Bratislava na ročné hosťovanie do Pafos FC

Člen širšieho kádra slovinskej reprezentácie odohral za "belasých" 119 súťažných zápasov, v ktorých strelil sedem gólov.

Trenčín v úvodnom stretnutí nového ročníka zdolal ViOn 4:0

Dva góly strelil Jakub Kadák, jeden zásah pridali Adam Tučný a Richard Križan.,aktualizované

Ruskú reprezentáciu povedie Karpin: Priorita je postup na MS 2022

Päťdesiatdvaročný tréner nahradil na poste Stanislava Čerčesova, ktorý odstúpil 8. júla po neúspešnom vystúpení zbornej na EURO 2020.

Pochettino predĺžil zmluvu s PSG do roku 2023

Štyridsaťdeväťročný kouč v minulosti úspešne viedol aj Espanyol Barcelona, Southampton či Tottenham Hotspur.

Paulinho sa upísal saudskoarabskému klubu Al-Ahli

Tridsaťdvaročný stredopoliar si v minulosti obliekal aj dresy Tottenhamu Hotspur či FC Barcelona. Za Kuang-čou celkovo nastrieľal 74 gólov v 176 vystúpeniach.

Daniel a Ožbolt odišli zo Slovana Bratislava na hosťovania

Dvadsaťdeväťročný krídelník absolvuje ročník v poľskom tíme Zaglebie Lubin a o štyri roky mladší útočník si zahrá za Hapoel Haifa v Izraeli.

Manchester United kúpili Sancha za 73 miliónov libier

Sancho pôsobil v Dortmunde od roku 2017, keď prišiel ešte v mládežníckej kategórii z Manchestru City. Celkovo v A-tíme odohral 137 zápasov a strelil 50 gólov.

Slavia Praha získala na hosťovanie útočníka Krmenčíka

Slavia sa zaviazala, že ak si zaistí účasť v Lige majstrov, musí Krmenčíka kúpiť z FC Bruggy za 2,5 milióna eur.

Kórejský útočník Son predĺžil zmluvu s Tottenhamom

Son odohral za klub 280 zápasov, v ktorých strelil 107 gólov.

Benzema mal pozitívny test na koronavírus

Real Madrid vstúpi do novej sezóny La Ligy 14. augusta zápasom na pôde Deportiva Alaves.

Európska konferenčná liga: Slovenská trojica zostala v hre

Odvetné stretnutia sú na programe budúci týždeň.

Szökeho Šachťor podľahol Eschu

V drese zdolaného bieloruského tímu odohral celý zápas slovenský stredopoliar Július Szöke, v 52. minúte inkasoval žltú kartu.

Dunajská Streda prehrala v prvom dueli na pôde Partizanu Belehrad

Postupujúci si v 3. predkole zmeria sily s víťazom dvojzápasu medzi FK Soči a FK Kešla.,aktualizované

Výsledky EKL: Pich pomohol Slasku Vroclav dvoma gólmi k víťazstvu

Plzeň zvíťazila na svojom ihrisku nad Dinamom Brest 2:1. Po polčase viedla vďaka Pavlovi Šulcovi a Filipovi Kašovi o dva góly , ale lepší výsledok jej zobral v 79. Aleksandr Šesťuk.,aktualizované

FL: Sereď chce byť po veľkých zmenách konkurencieschopná

Medzi stálice patrí kapitán Ľubomír Michalík, ktorý s výnimkou krátkej zastávky v Galante pôsobí v Seredi od roku 2017.

EKL: Spartak Trnava remizoval v 1. zápase 2. predkola so Sepsi 0:0

Odveta je na programe o týždeň v Rumunsku.,aktualizované

Skvelý výsledok. Šošoni vyhrali na pôde Apollonu Limassol o dva góly

Odveta sa odohrá o týždeň 29. júla o 18.45 h na štadióne MŠK. Postupujúci sa v 3. predkole stretne s úspešným z dvojzápasu Hajduk Split - Tobol Kostanaj.,aktualizované

Španieli vstúpili do turnaja bezgólovou remízou s Egyptom

O 12:30 nastúpila v druhom štvrtkovom stretnutí C-skupiny favorizovaná Argentína proti Austrálii.,aktualizované

Everton angažoval krídelníka Graya z Leverkusenu

Gray sa stal tretím letným prírastkom do kádra Evertonu, ktorý si na svoj obraz pretvára nový tréner Rafael Benitez.

FL: Senica sa na úvod sezóny pripravuje na dve možnosti

V úvode sezóny sa mužstvo bude musieť zaobísť bez svojho kapitána Juraja Pirosku.

Nový ročník odštartuje v Trenčíne, Slovan je opäť favoritom

Hrací model Foruna ligy zostal nezmenený. Základná časť má 22 kôl, na jeseň sa ich odohrá 19 s predvianočným finišom.

Weissa st. potešil výkon aj výsledok

Tréner Bernu David Wagner tvrdí, že bezgólová remíza je pre jeho tím dobrým východiskom do odvety.

MLS: Rusnák strelil tretí gól v sezóne

Dvadsaťsedemročný ofenzívny stredopoliar Realu Salt Lake už v 9. minúte otvoril skóre domáceho stretnutia s Los Angeles Galaxy, ktoré sa napokon skončilo remízou 2:2.

Slovan doma remizoval v predkole LM s Young Boys Bern 0:0

Stredajší zápas na Tehelnom poli priniesol minimum šancí, bezgólová remíza drží slovenského šampióna v hre o postup aj pred odvetou.,aktualizované

EKL: Tréner Spartaka Gašparík favorizuje Sepsi, v zostave spraví zmeny

Kouč Spartaka videl záznamy zo všetkých prípravných zápasov a úvodného kola rumunskej ligy, v ktorom Sepsi zdolalo Academicu Clinceni 2:0.