Pondelok 14. október 2024Meniny má Boris

Futbal

Brazílčania na úvod Copa America zdolali Venezuelčanov

Domáci Brazílčania sa dostali do vedenia v 23. minúte, keď sa presadil stopér Marquinhos.

Ofenzívne druhopolčasové divadlo, Holanďania zdolali Ukrajincov

Všetky góly padli po prestávke, rozhodujúci zásah zaznamenal v 85. minúte defenzívny stredopoliar Denzel Dumfries. ,aktualizované

Belgičania budú trénovať aj s De Bruynem

De Bruyne sa zranil vo finále Ligy majstrov a podstúpil chirurgickú operáciu v tvárovej oblasti.

Kolumbia má pred štartom Copa America dvoch pozitívnych na koronavírus

Pozitívne výsledky mali technický asistent Pablo Roman a fyzioterapeut Carlos Entrena.

Rakúšania zdolali na ME nováčika Severné Macedónsko o dva góly

Rakúšania zvíťazili vďaka presným zásahom Stefana Lainera, Michaela Gregoritscha a Marka Arnautoviča.,aktualizované

Fanúšik vo Wembley spadol z tribúny, jeho stav je vážny

Incident sa stal tesne po výkope zápasu D-skupiny Anglicko - Chorvátsko (1:0).

Cajuste a Ekdal by mali byť k dispozícii v zápase so Španielskom

Švédi nastúpia proti Španielsku v Seville v pondelok o 21.00 h.

Hamšík pred Poľskom: Už nech to vypukne a nezabudnime útočiť

Tridsaťtriročný stredopoliar si dobre uvedomuje, že favorizované Poľsko bude stavať na mimoriadne silnej ofenzíve.

Podľa Tarkoviča môže na Poľsko platiť len ofenzívna efektivita SR

Slováci absolvovali povinné covidové testy, všetci hráči aj členovia realizačného tímu boli negatívni.

Dán Eriksen mal na ME zástavu srdca, lekári vysvetlenie ešte nemajú

Eriksen zostáva hospitalizovaný v nemocnici v Kodani. ,aktualizované

Angličania zdolali v šlágri D-skupiny Chorvátsko gólom Sterlinga

Trojbodový úlovok v nedeľnom dueli D-skupiny im zabezpečil gól Raheema Sterlinga z 57. minúty. ,aktualizované

ME2020: Eriksenov stav je stabilizovaný, Dáni odložili tréning

Duel v Kodani napokon po dvojhodinovej vynútenej prestávke dohrali, domáci podľahli Fínom 0:1.

Česi hrajú v Glasgowe, v pamäti duel Rangers - Slavia

Česko postúpilo na ME priamo z druhého miesta v kvalifikačnej A-skupine.

M. Laudrup kritizoval rozhodnutie dohrať duel po kolapse Eriksena

Dvadsaťdeväťročný stredopoliar odpadol v závere prvého polčasu pri postrannej čiare, keď naňho lopta smerovala po autovom vhadzovaní.

ME 2020: Portugalčan Cancelo mal pozitívny test na koronavírus

V tíme ho nahradil mládežnícky reprezentant z AC Miláno Diogo Dalot. Zvyšok tímu mal negatívne výsledky.,aktualizované

Wales zachránil Moore, Švajčiari cítia, že stratili dva body

Švajčiari mali viac z hry, ale nepremenili šance. Presadil sa len útočník Mönchengladbachu Embolo, keď v 49. minúte hlavou skóroval po rohovom kope Xherdana Shaqiriho.

Škriniar po kolapse Eriksena: Štrašné, dal nám vedieť, že je ok

Eriksena približne po pätnástich minútach transportovali do nemocnice, kde bol už pri vedomí a v stabilizovanom stave.

Vyšťavení Dáni nestačili na Fínov, Lukaku poslal odkaz Eriksenovi

Lukaku po zápase uviedol, že zápas Dánov pozeral so svojimi spoluhráčmi v hoteli a po nešťastnej udalosti sa neubránil ani slzám.

ME2020: Španielsko ako favorit E-skupiny hostí Švédsko

Pri absencii Busquetsa bude španielskym kapitánom obranca Jordi Alba.

Poľsko proti Slovensku favoritom, Tarkovič: Výkonnosť je porovnateľná

Kľúčovým mužom Poľska je 119-násobný reprezentant Lewandowski, ktorý ma na konte 66 gólov v najcennejšom drese.

Dánom pomôže psychológ, podľa lekára pri Eriksenovi išlo o sekundy

Čile v úvode Copa America bez zraneného Alexisa Sancheza

Čilania odohrajú prvý zápas v pondelok v Riu de Janeiro proti Argentíne.

Castagne už na šampionáte Belgičanom nepomôže, potvrdil Martinez

Belgičania na úvod zdolali Rusov 3:0. Castagneov náhradník Thomas Meunier sa na triumfe podieľal gólom a asistenciou.

Poradie strelcov po druhom hracom dni, na čele dvojgólový Lukaku

Na ME je odohratých 4 z 51 zápasov.

Belgičania vyhrali nad Ruskom 3:0, dva góly strelil Lukaku

Dva góly zaznamenali už v prvom polčase, v ktorom skórovali Romelu Lukaku a Thomas Meunier. ,aktualizované

Fínsko v dohrávanom zápase na ME zdolalo Dánsko 1:0

Jediný gól zápasu v Kodani strelil v 60. minúte Joel Pohjanpalo. V závere prvého polčasu vystrašil všetkých domáci hráč Christian Eriksen, ktorého po kolapse museli oživovať takmer pätnásť minút. ,aktualizované

Na ME 2020 vo futbale skolaboval na ihrisku hráč Dánska Ch. Eriksen

Záchranári ho oživovali na ihrisku a potom ho transportovali do nemocnice.,aktualizované

ME 2020: Ukrajina proti Holandsku asi aj s Cygankovom

Dvadsaťtriročný hráč Dynama Kyjev mal v uplynulých dňoch problémy s lýtkovým svalom, ale v sobotu absolvoval záverečný tréning.

ME 2020: Rakúšania a Severní Macedónci netrénovali pre dážď

Organizátori zmenili program, aby ušetrili trávnik v Arene Nationala na zápas C-skupiny, ktorý sa uskutoční v nedeľu o 18.00 SELČ.

ME 2020: Zápas Walesu a Švajčiarska sa skončil remízou

Oba tímy majú po bode, na čele tabuľky je Taliansko po piatkovom víťazstve nad Tureckom 3:0.,aktualizované

Venezuela má deň pred štartom Copa America 12 infikovaných

Brazílske úrady neuviedli mená infikovaných, informovali však, že všetci sú v izolácii v hoteli.

ME 2020: Česko bez zraneného brankára Pavlenku

Dvadsaťdeväťročný legionár Werderu Brémy opustil v sobotu poobede mužstvo pre problémy s chrbtom.

ME 2020: V tábore Slovákov panuje pred zápasom s Poľskom spokojnosť

Uviedol to asistent trénera Marek Mintál.

Futbalista Procházka sa vrátil do Spartaka Trnava

S tretím tímom uplynulého ročníka futbalovej Fortuna ligy podpísal dvojročný kontrakt.

ME 2020: Taliani proti Švajčiarsku zrejme bez Florenziho

Tridsaťročný zadák parížskeho Saint-Germain má problémy s pravým lýtkovým svalom.

ME 2020: Slovenskí reprezentanti sa zhodli, že favoritom sú Poliaci

Brankár Dušan Kuciak z Lechie Gdansk a obranca Ľubomír Šatka z Lechu Poznaň sa podrobne venovali prvému súperovi Slovenska na EURO 2020.

Futbal: Moyes podpísal s West Hamom novú trojročnú zmluvu

Koučovi Davidovi Moyesovi vedenie londýnskeho klubu ponúklo nový kontrakt.

ME 2020: Hofmann napriek zraneniu kolena zostáva v kádri Nemecka

Asistent trénera Marcus Sorg verí, že zranenie kolena ustúpi a hráč Borussie Mönchengladbach sa napokon bude môcť predstaviť na finálovom turnaji.

ME 2020: Španielsko poslalo domov hráčov záložného tímu

Tréner Luis Enrique povolal náhradníkov po tom, ako mal minulú nedeľu pozitívny test kapitán Sergio Busquets a v utorok aj Diego Llorente.