Pondelok 14. október 2024Meniny má Boris

Futbal

Ibrahimovič má problémy s kolenom a vynechá minimálne dva duely

Tridsaťdeväťročný útočník sa zranil v nedeľňajšom šlágri 35. kola Serie A, v ktorom Milánčania triumfovali na štadióne Juventusu Turín 3:0.

Poliaci zmiernia podmienky pre vstup britských fanúšikov na finále EL

Fanúšikom z Veľkej Británie by skomplikovali návštevu pandemické opatrenia. Podľa nich každý prichádzajúci z krajiny mimo EÚ musí absolvovať desaťdennú karanténu.

Hertha v boji o záchranu bez zraneného útočníka Cordobu

V tejto sezóne v lige nastúpil v 21 zápasoch strelil sedem gólov.

Kolín nad Rýnom povedie v budúcej sezóne Steffen Baumgart

Baumgart sa dohodol na dvojročnej zmluve a nahradí Markusa Gisdola, ktorého vedenie klubu odvolalo v apríli.

Nedvěd tvrdí, že C. Ronaldo aj Pirlo zostanú v Juventuse

Juventus čaká do konca ročníka Serie A meranie síl v Bologni, doma proti už istému majstrovi Interu Miláno a už v stredu zápas na ihrisku Sassuola.

Iniesta oslávil 37. narodeniny podpisom novej zmluvy s Kobe

Majster sveta i Európy pomohol Kobe k zisku Japonského pohára 2019 i Superpohára v roku 2020, jeho pôsobenia v Japonsku má aj veľký ekonomický vplyv.

Roofe neuspel s odvolaním, nezahrá si štyri zápasy

Kolářa z trávniku odniesli na nosidlách so zlomeninou v tvárovej oblasti.

Šafranko rozhodol gólom o triumfe Sepsi na pôde lídra rumunskej ligy

Slovenský útočník skóroval v 41. minúte, na ihrisku bol do 93. minúty.

Bayern dohrá záver sezóny bez Goretzku a Nianzoua

Osemnásťročný obranca videl v nedeľu červenú kartu a musí si odpykať trest.

Cavani predĺžil zmluvu s Manchestrom United o ďalšiu sezónu

V tejto sezóne strelil pätnásť gólov vrátane ôsmich v uplynulých siedmich zápasoch.

UEFA popri Wembley zvažuje presun finále do Portugalska

Pôvodné dejisko je Istanbul, ale zhoršujúca sa pandemická situácia v Turecku komplikuje cestu pre fanúšikov.

Flick sa podľa nemeckých médií dohodol so zväzom na trojročnej zmluve

Vo funkcii nahradí Joachima Löwa, ktorý skončí po európskom šampionáte.

Salernitana s Gyömbérom si vybojovala postup do Serie A

Salernitana sa medzi talianskou elitou predstaví prvýkrát od sezóny 1998/1999.

Škvarka nebude v budúcej sezóne hrať za Ferencváros Budapešť

Dvadsaťosemročný Škvarka prišiel do Ferencvárosu v lete 2019.

Schalke zrušilo tréning pre pozitívny test hráča na koronavírus

Zatiaľ nie je známe, či bude mať súčasná situácia dopad na víkendový ligový zápas s Herthou Berlín.

SFZ a Únia profesionálov pokračuje v boji s manipuláciou zápasov

Ovplyvňovanie zápasov je veľkým problémom a témou vo futbale po celom svete a dotkla sa aj nás, povedal prezident ÚFP Ján Mucha.

Koeman nevzdáva boj o titul: Spravíme všetko, aby sme uspeli

Holandský kormidelník je presvedčený, že víťazom sa stane psychicky a fyzicky najvyspelejší tím.

Juventusu Turín hrozí vylúčenie zo Serie A, tvrdí Gravina

Okrem domácej súťaže je ohrozená aj účasť Juventusu v Lige majstrov, rovnako ako v prípade Barcelony a Realu.

UEFA rokovala s britskou vládou o logistike presunu finále do Wembley

Európska futbalová únia začala uvažovať o presune podujatia, keď britská vláda minulý týždeň zaradila Turecko na "červený zoznam" rizikových krajín.

Provod pre zranenie kolena prišiel o EURO, čaká ho operácia

Provod nedohral ligový zápas na ihrisku Sigmy Olomouc, keď pre zranenie musel odstúpiť z hry už po štvrťhodine

Plzeň potvrdila príchod Michala Bíleka na post hlavného trénera

Guľa skončil po sobotnej domácej ligovej remíze s Příbramom 3:3. Okrem neho odišli aj Marián Zimen, Ladislav Kubalík a Martin Kojnok.

Real sa nedokázal posunúť do čela La Ligy, Zidane: Budeme bojovať

Madridčanov čakajú do skončenia ročníka tri súboje. Predstavia sa na ihrisku Granady, Bilbaa a sezónu zakončia doma zápasom s Villarrealom.

FL: Slovan nevyužil ani štvrtý pokus na titul, De Marco: Je to na nás

Slovan mal pred začiatkom nadstavbovej časti desaťbodový náskok pred svojim nedeľným súperom, DAC ho však po triumfe stiahol na štyri body.

AC Miláno zdolalo Juventus 3:0 a poskočilo na 3. miesto tabuľky

"Rossoneri" sa ujali vedenia v nadstavenom čase prvého polčasu, keď sa po rohu presadil strelou k pravej žrdi Brahim Diaz.

Slovan prehral v šlágri 8. kola Fortuna ligy s Dunajskou Stredou

V závere DAC odolal tlaku Slovana a po rýchlom protiútoku strelil druhý gól striedajúci Nicolaescu, ten však neplatil pre ofsajd.,aktualizované

Milanič už nie je tréner Slovana, odvolali ho po prehre s DAC

Spolu s Milaničom končí pri mužstve aj jeho asistent Novica Nikčevič.

Slovenké volejbalistky zdolali Čiernu Horu 3:0 a majú deväť bodov

Slovenky triumfovali po setoch 25:22, 25:17 a 25:23.

Sereď zdolala Nitru, o víťazný gól sa postaral Iván

V problémoch sa zmietajúca Nitra nastúpila na svoj "existenčný" zápas proti Seredi bez viacerých opôr.,aktualizované

Futbalisti Getafe prehrali s Eibarom 0:1

O víťazný gól sa postaral Recio. ,aktualizované

Futbalisti Kolína prehrali s Freiburgom, Duda nepremenil pokutový kop

Kolín je dve kolá pred koncom súťaže na zostupovej 17. priečke.,aktualizované

Parma s Jurajom Kuckom prehrala s Atalantou Bergamo 2:5

Slovenský reprezentant Lukáš Haraslín nesedel na lavičke, nastúpil za hostí v 71. minúte.,aktualizované

Hráči AS St. Etienne zdolali Marseille, o ich triumfe rozhodol Nordin

klub Olympique Marseille figuruje na 5. priečke v tabuľky Ligue 1.,aktualizované

Wolverhampton otočil zápas s Brightonom a vyhral 2:1

V 76. minúte vyrovnal Adama Traore a v 90. rozhodol o ich triumfe Morgan Gibbs-White.,aktualizované

Feyenoord prehral s Ajaxom 0:3, Boženík hral do 62. minúty

Slovenský reprezentant Tomáš Suslov nastúpil za FC Groningen v 86. minúte.

Stuttgart bude v závere sezóny bez Coulibalyho

Dvadsaťročný Coulibaly odohral v tejto sezóne 31 zápasov a strelil dva góly.

Remíza FC Barcelony s Atleticom zvýhodnila Real Madrid, Araujo: Škoda

Barcelona mala pred dvoma týždňami všetko vo svojich rukách. Potom však nečakane prehrala doma s Granadou a situácia sa zmenila.

Manchester City si na titul počká, Tuchel opäť našiel správny recept

Pred štadiónom City sa zišlo niekoľko stoviek fanúšikov, ktorí dúfali, že sa dočkajú titulu už v sobotu.

Plzeň ukončila spoluprácu s trénerom Guľom: Robili sme maximum

Adrianovi Guľovi i jeho kolegom sa patrí poďakovať za prácu, ktorú tu za rok a pol odviedli, a popriať im všetko dobré v osobnom aj profesijnom živote, povedal generálny manažér Adolf Šádek.,aktualizované

Manchester City prehral s Chelsea a musí odložiť oslavy titulu

Leeds United zvíťazil nad Tottenhamom Hotspur 3:1 a posunul sa na 9. miesto tabuľky. ,aktualizované

FC Barcelona a Atletico Madrid remizovali v šlágri 0:0

V 34. minúte zakročil barcelonský brankár Marc-Andre ter Stegen proti zakončeniu Marcosa Llorenteho a potom prišli príležitosti Lionela Messiho.,aktualizované