Nedela 13. október 2024

Futbal

Futbalisti Stade Rennes zvíťazili nad FC Nantes

Monaco doma zdolalo Dijon a z tretieho miesta stráca na druhého obhajcu Paríž St. Germain jeden bod, na lídra Lille štyri. ,aktualizované

Juventus Turín zdolal FC Janov 3:1 a v tabuľke Serie A je tretí

V drese starej dámy sa strelecky presadili Dejan Kuluševski, Alvaro Morata a Weston McKennie. ,aktualizované

Son z Tottenhamu terčom rasizmu po zápase s Manchestrom United

Son následne otvoril skóre stretnutia, no domáci Tottenham vedenie neudržal a napokon prehral 1:3.

Manchester United zvíťazil v šlágri Premier League nad Tottenhamom 3:1

Vo večernom dueli zvíťazil Arsenal Londýn na pôde Sheffieldu United, dvoma gólmi sa blysol Alexandre Lacazette.,aktualizované

Olympiakos Pireus získal 46. majstrovský titul

Olympiakos má na konte 76 bodov, o 22 viac ako druhý Aris Solún a do konca zostáva už len sedem kôl.

Pražské derby bolo víťazné pre majstrovskú Slaviu

V súboji mužstiev z dolnej časti tabuľky prehrali Teplice doma s Mladou Boleslavou.

Borussia Dortmund si chce udržať Haalanda aj v ďalšej sezóne

O talentovaného útočníka sa zaujímajú viaceré európske veľkokluby na čele s Realom Madrid či FC Barcelona.

Vazquez bude chýbať Realu vo štvrťfinálovej odvete proti Liverpoolu

V El Clasicu proti FC Barcelona (2:1) utrpel na konci prvého polčasu zranenie ľavého kolena.

Leeds šokoval City v nadstavení

City teraz čaká odveta štvrťfinále Ligy majstrov. V Dortmunde nastúpi v stredu a z prvého súboja si prinesie náskok 2:1.

Omladený Bayern iba remizoval s Unionom

Bayernu chýbalo viacero tradičných členov základnej zostavy. Zranení sú Robert Lewandowski, Leon Goretzka, či obrancovia Niklas Süle s Lucasom Hernandezom.

AC prečkalo vylúčenie Ibrahimoviča

Tridsaťdeväťročný veterán uvidel priamo červenú kartu po slovnej výmene názorov s rozhodcom Marescom.

Real je po skvelom El Clasicu na čele

Real vyhral aj bez zranených stredných obrancov Raphaela Varana a Sergia Ramosa, Barcelone chýbal stopér Gerard Pique.

Hromada sa stal otcom, narodila sa mu dcéra Sofia

Stredopoliar Slavie Praha sa o radostnú novinu podelil na Instagrame.

Real Madrid zvíťazil v El Clásicu nad Barcelonou

Pred Barcelonou majú zverenci trénera Zinedina Zidana jednobodový náskok, pri rovnosti bodov s doterajším lídrom Atleticom Madrid lepšiu bilanciu zo vzájomných zápasov.

Manchester City prehral doma s Leedsom 1:2

Na trávniku sa neobjavili De Bruyne, Mahrez, Gündogan, či Rodri. ,aktualizované

Fortuna liga: Michalovce podľahli v skupine o udržanie Pohroniu 1:2

Prvý polčas priniesol skôr opatrný futbal s mininom gólových príležitostí. Tímy si dávali pozor na defenzívu a útočné akcie sa často končili v prehustenej obrane. ,aktualizované

Ibrahimovič a AC Miláno sú blízko podpisu novej zmluvy, tvrdí Maldini

Ibrahimovič je s 15 gólmi najlepší strelec mužstva v tomto ligovom ročníku a to aj napriek tomu, že vinou zranení odohral iba 16 zápasov v Serie A.

Líder tabuľky Bundesligy Bayern Mníchov remizoval s Unionom Berlín 1:1

Bavori viedli od 68. minúty po presnom zásahu Jamala Musialu, na ktorý ale v 86. minúte odpovedal striedajúci Marcus Ingvartsen.,aktualizované

AC Miláno zdolalo Parmu 3:1 v 30. kole Serie A, Ibrahimoviča vylúčili

Za Parmu odohral celých 90 minút s kapitánskou páskou na rukáve slovenský reprezentant Juraj Kucka.,aktualizované

Slovenské futbalistky v príprave remizovali s Mexikom bez gólov

Slovensky najbližšie vystúpia v zápase proti Slovinsku.,aktualizované

La Liga: Huesca zdolala Elche, Vavro si dal vlastný gól

Huesca preskočila svojho piatkového súpera a dostala sa nad zónu zostupu na 16. miesto.,aktualizované

Lille mal v Métach pomalší štart, no potvrdil prvú priečku v Ligue 1

Parížu St. Germain čaká v sobotu duel v Štrasburgu a ak zvíťazia, budú mať od lídra Lille odstup troch bodov.

Bundesliga: Futbalisti Arminie Bielefeld zvíťazili nad Freiburgom

FC Freiburg sa nachádza na 10. mieste v tabuľke Bundesligy.

Ligue 1: OSC Lille zvíťazilo na ihrisku FC Metz

OSC Lille má pred Parížom SG šesťbodový náskok.

Futbalisti Wolverhamptonu Wanderers zdolali domáci Fulham

M. Rodák z Fulhamu nebol pre zranenie na zápasovej súpiske.

ME: UEFA chce od štvorice miest do 19. apríla vyjadrenie o divákoch

EURO 2020 by malo odštartovať 11. júna v Ríme, finále sa uskutoční 11. júla na londýnskom štadióne Wembley.,aktualizované

De Rossi skončil po pozitívnom teste v nemocnici

Bývalý kapitán AS Rím a majster sveta z roku 2006 je jedným zo štyroch členov realizačného štábu, ktorí mali pozitívny test počas kvalifikačných zápasov MS 2022.

Messiho možno čaká posledné El Clásico

Nechcem, aby to bolo posledné Messiho El Clásico. Dúfam, že zostane v Barcelone, cituje agentúra AP slová trénera Realu Zinedina Zidana.

Rumunského rozhodcu Sovreho dočasne suspendovali

Sovreho svoje počínanie ospravedlňuje tým, že sa snažil získať podpis na dobročinné účely.

PSG v Štrasburgu bez Marquinhosa, Dialla a Icardiho

Marquinhos si privodil svalové zranenie v úvodnom štvrťfinálovom súboji Ligy majstrov proti Bayernu Mníchov.

Hamšík si doliečuje zranené lýtko, za Göteborg cez víkend nenastúpi

Kapitán slovenskej reprezentácie pre zranenie neodohral tri marcové zápasy kvalifikácie MS 2022.

Bayern nastúpi v sobotu proti Unionu bez Goretzku, Süleho a Hernandeza

Tréner Hansi Flick v piatok na tlačovej konferencii oznámil, že dúfa v návrat Goretzku a Hernandeza do kádra pred utorkovou odvetou v Paríži.

Belgické strany plánujú politický bojkot MS vo futbale v Katare

Katar tvrdí, že na stavbách určených pre priebeh majstrovstiev sveta vo futbale zaznamenal iba 37 úmrtí zahraničných robotníkov.

Jovič sa po sezóne vráti z Frankfurtu do Realu Madrid

Pred prestupom do Madridu strelil Jovič v 75 zápasoch za nemecký klub 36 gólov.

V mníchovskom Bayerne je napätie ohľadom Boatenga

Flick má zmluvu s Bayernom do júna 2023 a je hlavný kandidát na pozíciu reprezentačného trénera Nemecka.

AS Rím, Villarreal i United sú po výhrach u súperov bližšie k postupu

Dinamo Záhreb nastúpilo bez svojho elitného zakončovateľa Bruna Petkoviča v základnej zostave a proti siedmemu tímu La Ligy sa sústredilo na obranu.

Klopp si kritikou vyslúžil 3D model tréningového štadióna Realu

Real je na tomto ihrisku doma počas celej sezóny, pretože na hlavnom štadióne Santiago Bernabeau prebieha rekonštrukcia.

EL: Pražská Slavia zmrazila favorizovaný Arsenal v závere

Tréner Slavie Jindřich Trpišovský si po zápase uvedomoval, že cenný výsledok jeho zverenci dosiahli proti súperovi, ktorý mal viac z hry.

EL: Zápas v Granade narušil fanúšik, vbehol na ihrisko nahý

V šiestej minúte duelu vbehol na ihrisko nahý muž, ktorého usporiadatelia rýchlo spacifikovali.

EURÓPSKA LIGA: Arsenal remizoval so Slaviou

Villareal zvíťazil na ihrisku Dinama Záhreb 1:0, v závere prvého polčasu skóroval z bieleho bodu Gerard Moreno.