Futbal

Gnabryho trápi choroba a zrejme nenastúpi proti Parížu St. Germain

Bayernu v stredu nepomôžu ani poľský kanonier Robert Lewandowski a stredopoliar Marc Roca, ktorí sú tiež zranení.

Hertha rozviazala zmluvu s trénerom brankárov za nenávistné výroky

Samotný Petry sa za svoje výroky ospravedlnil a poprel, že by ich cieľom bolo vzbudiť nenávisť.

Real proti Liverpoolu bez Varanea, Francúz má koronavírus

Okrem neho sa rekordný 13-násobný víťaz súťaže musel zaobísť aj bez ďalšieho stopéra a kapitána mužstva Sergia Ramosa, ktorého vyradilo z hry zranenie.

Bernardeschi z Juventusu mal pozitívny test na koronavírus

Juventus figuruje na štvrtej priečke tabuľky, keď v 28 zápasoch nazbieral 56 bodov rovnako ako piaty Neapol.

Škótov pred šampionátom preveria Luxembursko a Holandsko

Škóti sa na veľkom turnaji predstavia po 23 rokoch, zverenci Stevea Clarkea sa v základnej D-skupine preloženého EURO stretnú s Českom, Chorvátskom a Anglickom.

Spartak Trnava prehral s AS Trenčín v osemfinále pohára

Všetky zápasy osemfinále sa vzhľadom na pandémiu koronavírusu hrajú v štyroch vybraných dejiskách v "bubline".

Na zápasy ME v Bukurešti sa dostanú aj fanúšikovia zo zahraničia

Aréna v Bukurešti má kapacitu 55.000 divákov. Počas šampionátu môže naživo sledovať zápasy 13.000 návštevníkov.

Coutinho absolvoval v Brazílii druhú operáciu kolena

Dvadsaťosemročný stredopoliar chýba na trávnikoch od 29. decembra, keď sa zranil v ligovom súboji s Eibarom.

Nemecký futbalový zväz neuvažuje o odvolaní Löwa

Löw vedie nemeckú reprezentáciu od 1. augusta 2006, keď nahradil na poste Jürgena Klinsmanna, ktorému predtým robil dva roky asistenta. Po EURO 2020 sa jeho misia pri "Nationalelf" skončí.

Dembele vykúpil Barcelonu, Koeman: Prvý polčas bol bez tempa

Barcelona natiahla víťaznú šnúru v najvyššej domácej súťaži na šesť zápasov, proti súperovi z dolných poschodí tabuľky však jej hráči predviedli trápenie v koncovke.

EL: Slavia bude hrať na pôde Arsenalu bez Kúdelu

Tridsaťštyriročný stopér neabsolvoval v pondelok ani povinné testy na koronavírus nariadené Európskou futbalovou úniou (UEFA).

West Ham vyhral vo Wolverhamptone a je na štvrtom mieste

FC Everton remizoval doma s Crystal Palace.,aktualizované

Barcelona stráca na vedúce Atletico už len jeden bod

V sobotu čaká Barcelonu prestížne El Clasico na pôde Realu Madrid, ktorý je v tabuľke tretí o tri body za Atleticom.

Alaves sa predčasne rozlúčil s trénerom Fernandezom

Fernandez, ktorý trénoval Alaves od januára uviedol, že aktuálne posledný tím tabuľky by mal prevziať niekto iný a zachrániť ho v najvyššej súťaži.

Sporting Lisabon remizoval s Moreirense

Sporting Lisabon remizoval na pôde Moreirense.

Chudého Gornik Zabrze prehral s Wartou Poznaň

Lechia Gdaňsk v bránke s Dušanom Kuciakom zvíťazila nad Lubinom.,aktualizované

Fenerbahce si poradilo s Denizlisporom

Domáci zaostávajú za Besiktasom o dva body.

Rakúsky klub SKN St. Pölten sa rozlúčil s trénerom Ibertsbergerom

Ibertsberger trénoval St. Pölten od začiatku marca 2020 a v minulej sezóne zabránil zostupu do nižšej súťaže.

Vedenie Cadizu sa postavilo na stranu Calu, Valencia odsúdila rasizmus

Podľa zápisu o stretnutí sa Diakhaby s Calaom dostali v 29. minúte do kontroverzie, za ktorú inkasoval hráč Valencie žltú kartu.

Talentovaný Moukoko z Dortmundu sa zranil a má po sezóne

Moukoko sa zranil na tréningu počas majstrovstiev Európy hráčov do 21 rokov.

LM: Liverpool a Real pred štvrťfinále vo forme, City nič nepodceňuje

Manchester City vedie najvyššiu anglickú súťaž suverénne o 14 bodov.

Florenzi si z reprezentácie doniesol covid a vynechá duel s Bayernom

Vkaranténe je aj jeho spoluhráč z Paríža Marco Verratti či obranca Juventusu Turín Leonardo Bonucci i ďalší členovia realizačného tímu.

Atletico prehralo a súperov má za chrbtom, Koke: Stať sa môže všetko

Atletico v osemfinále Ligy majstrov vypadlo s Chelsea, ďalší duel ho tak čaká až o týždeň, keď opäť poputuje do Sevilly.

United otočili zápas s Brightonom, Solskjaer: Prvý polčas sme spali

O titule je však v anglickej lige zrejme rozhodnuté, United strácajú na lídra Manchester City 14 bodov.

Sanchez z Tottenhamu sa stal po zápase s Newcastlom terčom rasizmu

Za svojho hráča sa postavil aj klub, ktorý odsúdil rasizmus voči nemu.

Tím Valencie zišiel z ihriska po údajnej rasistickej urážke ich hráča

Futbalisti sa na ihrisko vrátil až po dlhých minútach, no už bez Diakhabyho, ktorého vystriedal Hugo Guillamon.

Newcastle aj s Dúbravkom vydoloval bod za remízu 2:2 s Tottenhamom

V súboji tímov tesne nad hranicou zostupu zdolali hráči Southamptonu Burnley 3:2. Rozhodujúci gól dal v 66. minúte Nathan Redmond. ,aktualizované

Futbalisti Bordeaux prehrali so Štrasburgom 2:3

V ďalšom zápase vyhral Štrasburg na pôde Bordeaux 3:2 a Nice triumfovalo v Nantes 2:1. ,aktualizované

Atletico prehralo so Sevillou 0:1 a vedie už len o tri body

Zápas medzi Cadizom a Valenciou prerušili na takmer polhodinu v 32. minúte po tom, čo hráči hostí odišli do šatne. ,aktualizované

Viktoria Plzeň porazila České Budějovice 2:1 v českej lige

V ďalšom zápase zvíťazila Plzeň nad Českými Budějovicami 2:1 a zaznamenala štvrtý triumf v sérii. ,aktualizované

Martial si zranil koleno, možno príde o zvyšok sezóny

Dvadsaťpäťročný Martial sa zranil počas zápasu kvalifikácie MS proti Kazachstanu.

Brankár Herthy Jarstein mal pozitívny test na koronavírus

Jarstein je v karanténe a klub nemusel po konzultácii s miestnymi orgánmi pristúpiť k ďalším opatreniam.

Šéf FA verí, že finále ME2020 vo Wembley bude pred plným hľadiskom

Bude to dôležitý prvý krok k získaniu fanúšikov späť. Proces by sa mohol úplne zavŕšiť počas finále ME 11. júla, vyhlásil Bullingham.

Futbalisti FC ŠTK 1914 Šamorín zdolali Trebišov

Hralo sa 23. kolo druhej najvyššej slovenskej súťaže vo futbale.,aktualizované

Futbalové AC Miláno zaváhalo proti Sampdorii

AC Miláno iba remizovalo so Sampdoriou Janov 1:1 a na mestského rivala stráca z druhej priečky už osem bodov.

Futbal: Paríž St. Germain nezvládol duel s Lille

Hviezdny útočník Parížanov Neymar duel nedohral, v 90. minúte inkasoval druhú žltú kartu.