Proti Belgicku sa chcú Česi pobiť o podobné prekvapenie, aké sa im podarilo v predchádzajúcej kvalifikácii proti Anglicku

Toto vyznamenanie udeľujú za obecné zásluhy v rozvoji republiky, Lewandowski si ho vyslúžil za reprezentáciu krajiny a úspešnú kariéru.

Škriniar by mal byť k dispozícii v troch marcových zápasoch

Pozitívny test mali vo štvrtok dvaja hráči "nerazzurri" - Stefan de Vrij a Matias Vecino.

Portugalcom vypadli z nominácie Pepe a brankár Rui Patricio

Portugalci vstúpia do kvalifikácie zápasom s Azerbajdžanom, ktorý sa pre pandemické opatrenia uskutoční 24. marca v Taliansku.

Trénera Trpišovského mrzí bodka za odvetou s Rangers

Jeho zverenci sa najprv 8. apríla predstavia v britskej metropole, odveta v Prahe je na programe o týždeň neskôr.

Na zápase Lipska s Bayernom napokon nebudú diváci

Bayern vedie pred Lipskom o štyri body.

Čad vylúčili z kvalifikácie APN, vláda rozpustila tamojšiu federáciu

V stredu mal privítať Namíbiu a v nedeľu mal nastúpiť v Mali, obe stretnutia prehrá kontumačne 0:3.

Podľa médií sa Xabi Alonso stane novým trénerom Mönchengladbachu

Vedenie bundesligistu musí hľadať náhradu za Marca Roseho, ktorý vo februári oznámil, že po tejto sezóne odíde.

Pirlo po prehre s Beneventom nevzdáva boj o titul: Musíme veriť

Juventus pred touto sezónou vymenil trénera, na miesto Maurizia Sarriho prišiel Andrea Pirlo, no tím pod vedením klubovej legendy nepodáva konzistentné výkony.

Mbappe dvoma gólmi posunul PSG na čelo tabuľky a pokoril ďalšiu métu

Do konca ligy zostáva ešte osem zápasov, PSG okrem obhajoby titulu bojuje aj v Lige majstrov a domácom pohári.

Koeman dostal k narodeninám šesť gólových darčekov

Napriek streleckej diverzifikácii Messimu zostáva úloha najlepšieho kanoniera.

Tím SR 21 so zmenou na brankárskom poste, do Turecka pôjde Chudý

V nominácii nechýba Ján Bernát, ktorý si v uplynulých dvoch týždňoch liečil natiahnutý stehenný sval.

Son Heung-min nebude hrať za Kórejskú republiku proti Japonsku

Kórejská futbalová asociácia v nedeľu oznámila, že 28-ročný Son Heung-min nebude figurovať v zostave na duel v Jokohame.

Juventus prehral doma s Beneventom a na Inter stráca 10 bodov

Neapol figuruje na piatom mieste tabuľky tri body pred svojím nedeľným súperom.,aktualizované

Tottenham zdolal Aston Villu a poskočil na 6. miesto

Spurs vďaka triumfu preskočili Liverpool a posunuli sa na 6. miesto, Aston Villa figuruje na 10. priečke.

Bellingham dostal výnimku, nemusí ísť do karantény

Sedemnásťročný stredopoliar Borussie Dortmund dostal výnimku a nemusí ísť po návrate do Nemecka do karantény, tréner Albiónu Gareth Southgate ho tak môže využiť vo všetkých troch zápasoch.

Slavia Praha rozstrieľala Opavu

Zošívaní v tejto ligovej sezóne ešte nenašli premožiteľa, na konte majú 64 bodov za 20 výhier a štyri remízy. Okrem toho postúpili už do štvrťfinále Európskej ligy.

PSG zdolal Lyon a poskočil na čelo tabuľky o skóre pred Lille

Štrasburg si pripísal už 15. prehru v ligovej sezóne a figuruje na 15. pozícii.,aktualizované

Barcelona zdolala San Sebastian, rekordný zápas Messiho

Atletico figuruje na čele tabuľky o šesť bodov pred Realom Madrid. ,aktualizované

Manchester City si zahrá semifinále FA Cupu proti Chelsea

Do semifinále postúpili v sobotu aj hráči Manchestru City a Southamptonu.

Hertha Berlín si poradila s Bayerom Leverkusen a posunula sa v tabuľke

Iba z lavičky náhradníkov sledoval výhru svojho tímu slovenský reprezentačný obranca Peter Pekarík.,aktualizované

Kucka preberie pozíciu lídra s Tarkovičom, Strelec sa cíti super

O zvýšenej požiadavke na vodcovské schopnosti v trojzápase na Cypre, resp. doma s Maltou a Ruskom logicky krátko po stretnutí s trénerom Štefanom Tarkovičom ešte nehovoril.

FL: DAC nevyužil remízu lídra so Žilinou, na Slovan stráca už 11 bodov

Vzácne vyrovnaná ja skupina o udržanie sa, keď šieste Pohronie a posledné Michalovce delia od seba len tri body.

Slováci si budú musieť proti Cypru poradiť aj bez Lobotku a Weissa

Hamšík si pred týždňom na tréningu vo svojom novom klube IFK Göteborg privodil zranenie lýtka, Rodáka vyradila fraktúra prsta na ruke.,aktualizované

Chelsea postúpila do semifinále Pohára FA

Do semifinále už postúpili aj hráči Manchestru City a Southamptonu.

Hráči Celticu a Rangers odsúdili rasizmus, pred zápasom všetci stáli

Hráči Celticu a Rangers sa pred vzájomným stretnutím dohodli, že namiesto tradičného pokľaknutia zostanú stáť.

Lobotka musel navštíviť kliniku pre problémy so zápalom mandlí

Lobotka figuruje v nominácii slovenského reprezentačného trénera Štefana Tarkoviča na úvodné tri marcové zápasy kvalifikácie MS 2022 proti Cypru, Malte a Rusku.

Dudovi sa bod s Borussiou málil:Som smutný, že sme v závere inkasovali

Tréner "capkov" Markus Gisdol priznal, že pred zápasom by bod proti Borussii bral.

Tarkovič donominoval na marcové zápasy Holúbeka

Škriniarovi hrozí, že vynechá úvodné zápasy kvalifikácie po tom, ako sa v Interi rozšíril koronavírus.

Benzema zariadil triumf Realu, Zidane: Karim patrí do reprezentácie

Kouč francúzskej reprezentácie Didier Deschamps v roku 2015 vyradil Benzemu z tímu po prevalení aféry spojenej s vydieraním krajana Mathieua Valbuenu.

Weissov štart je ohrozený, pre zranenie nedohral duel so Žilinou

Weiss nastúpil v základnej zostave "belasých", no musel striedať už v 37. minúte. Prvé správy hovorili o nakopnutom lýtku, problémy však môžu byť vážnejšie.

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali so Žilinou

Tri góly v zápase padli z pokutových kopov, ten záverečný premenil v štvrtej minúte nadstaveného času druhého polčasu Ratao.,aktualizované

Reprezentant O. Duda sa strelecky presadil v najvyššej nemeckej súťaži

V domácom dueli s Borussiou Dortmund v 35. minúte za stavu 0:1 premenil pokutový kop, jeho 1. FC Kolín napokon remizoval 2:2.,aktualizované

Schranz pomohol gólom k víťazstvu Jablonca nad Libercom

Jablonec v derby vyhral nad Libercom 2:1.

Futbalisti Portugalska bez brankára Ruia Patricia, nahradí ho Jose Sa

Portugalsko čaká v stredu v kvalifikácii MS 2022 Azerbajdžan, na budúcu sobotu Srbsko a o tri dni neskôr Luxembursko.

Manchester City postúpil cez Everton do semifinále Pohára FA

V sobotnom štvrťfinálovom stretnutí zvíťazili na ihrisku druholigového Bournemouthu 3:0.

Futbalisti Bologne zvíťazili na ihrisku posledného Crotone

Bologna ešte v 62. minúte prehrávala 0:2.

Neymar sa vracia po zranení, nastúpi už v nedeľu proti Lyonu

Najdrahší hráč sveta si 10. februára v pohárovom stretnutí poranil stehenný sval.