Futbal

Hráči CSKA Moskva podľahli Zenit Petrohradu v 23. kole ruskej ligy

Víťazi si tak upevnili postavenie na čele tabuľky.

PSG zdolal Lille 3:0 a postúpil do štvrťfinále Francúzskeho pohára

Skóre otvoril v 9. minúte Mauro Icardi a víťazstvo domácich poistil dvoma gólmi Kylian Mbappe.

Hancko rozhodol o postupe Sparty do štvrťfinále Českého pohára

Dve minúty pred koncom riadneho hracieho času fauloval hosťujúci Filip Kaloč v šestnástke a po druhej žltej videl červenú kartu.

ME2020: UEFA bude rozhodovať o fanúšikoch 7. apríla, Mníchov neodstúpi

Aleksandr Čeferin tvrdí, že možnosť konania turnaja bez divákov už nie je na stole.

FC Turín otočil duel a v dohrávke 24. kola Serie A zdolal Sassuolo

Na lavičke náhradníkov hostí sedel slovenský krídelník Lukáš Haraslín.

Fortuna liga: Peško sa stal predsedom predstavenstva FC Nitra

Rozhodlo o tom Valné zhromaždenie akcionárov účastníka Fortuna ligy, na ktorom zvolili nových členov predstavenstva a dozornej rady.

EL: Ibrahimovič stihne odvetu osemfinále proti svojmu bývalému klubu

Taliansky tím vo štvrtok privíta jeho bývalý klub Manchester United po remíze 1:1 v úvodnom stretnutí v Anglicku.

Anglické kluby v minulosti zlyhali pri ochrane hráčov pred zneužívaním

Vyšetrovanie, ktoré viedol právnik Clive Sheldon, zdokumentovalo 692 prípadov obetí zneužívania v rokoch 1970 až 2005.

Poľský prezident udelí Lewandowskému vysoké štátne vyznamenanie

Lewandowski v tomto ročníku nadviazal na predchádzajúci, keď vo všetkých súťažiach nastrieľal dovedna 55 gólov a pomohol Bayernu Mníchov k zisku treble.

Tréner SR 21 Kentoš nominoval na Antalya Cup 16 nováčikov

Slovenskí futbalisti v nej budú účinkovať v C-skupine spolu so Španielskom, Ruskom, Severným Írskom, Litvou a Maltou. Prvý zápas by mali odohrať 3. septembra doma proti Litve.

Schalke po sezóne posilní stredopoliar Latza z Mainzu

Tridsaťjedenročný stredopoliar sa k tímu pripojí v novej sezóne.

Akadémiu PSG zatvorili, objavili sa v nej prípady koronavírusu

Ochorenie COVID-19 sa objavilo aj v radoch ženského tímu PSG, ktorého futbalistky neodcestovali na stredajší odvetný osemfinálový duel Ligy majstrov do Prahy.

1. FC Kolín zrušil tréning pre koronavírus v realizačnom tíme

Celé mužstvo vrátane slovenského reprezentanta Ondreja Dudu absolvovalo v stredu ráno rýchlotesty, ktoré neodhalili žiadny nový pozitívny prípad.

Lewandowski sa cíti na vrchole, o konci kariéry neuvažuje

LM: Guardiola hráčom po postupe cez Gladbach: Zabudnite na minulosť

V troch predošlých ročníkoch neprešli "Citizens" pod jeho vedením cez brány štvrťfinále LM.

Žilina zrekonštruuje športový areál pri ZŠ Martinská za 288.000

Celkové náklady na stavebné práce predstavujú sumu viac ako 288.000 eur.

LM: Real nedal šancu Atalante, Modrič: Sme hladní po úspechoch

Meno súpera v ďalšej fáze sa Real Madrid dozvie v piatok 19. marca v Nyone, kde sa uskutoční žreb štvrťfinále, semifinále a finále LM.

LM: Atletico si proti Chelsea verí, Bayern môže vytvoriť rekord

Bayern Mníchov vstúpi do domácej odvety s pohodlným náskokom 4:1.

Manchester City a Real Madrid s prehľadom postúpili do štvrťfinále

Žreb štvrťfinále, semifinále a finále je na programe v piatok 19. marca o 12.00 SEČ v Nyone.

Paríž St. Germain a Bernat sa dohodli na predĺžení zmluvy

Do Paríža prišiel z Bayernu Mníchov v roku 2018, dosiaľ odohral 76 zápasov a strelil šesť gólov.

MS-kval.: V portugalskom tíme nechýbajú Ronaldo či Pepe

Portugalci vstúpia do kvalifikácie zápasom s Azerbajdžanom.

MS-kval.: Angličania sa musia zaobísť bez zraneného brankára Pickforda

Pickford musel opustiť ihrisko pred polčasovou prestávkou, vyšetrenie v utorok odhalilo poškodenie brušného svalstva.

MS-kval.: Zápas Holandska s Litvou bude pokusne s divákmi

Divákov rozdelia do sektorov, pričom v každom vyskúšajú iný typ opatrenia.

Neymar už trénuje, ale vynechá stredajší pohárový duel s Lille

Neymar je mimo hry viac ako mesiac po tom, ako utrpel svalové zranenie v 3. kole domáceho pohára.

Tím Interu Miláno je v karanténe po D'Ambrosiovom pozitívnom teste

Tridsaťdvaročný obranca mal pozitívny test v pondelok a ihneď putoval do karantény.

Tréner Jarábek skončil v Karvinej, mužstvo potrebuje nový impulz

Jarábek v minulosti trénoval trnavský Spartak, ViOn Zlaté Moravce i Dinamo Tbilisi, s ktorým vybojoval v Gruzínsku v sezóne 2015/2016 cenné double.

Ibrahimovič sa vrátil do nominácie Švédska prvýkrát od ME 2016

Pokiaľ v marcovom asociačnom termíne nastúpi, stane sa najstarším hráčom v histórii švédskeho národného tímu. ,aktualizované

Futbal-LM: Haker zverejnil falošnú informáciu o Rodrygovom zranení

Správa sa objavila na oficiálnej webstránke španielskeho klubu.

Rebič dostal za urážku rozhodcu dvojzápasový dištanc

Okrem Rebiča neminul trest ani brankára AC Gianluigiho Donnarummu, ktorý dostal pokutu 10.000 eur za urážky smerom k neapolskej lavičke v nervóznom závere zápasu.

Slovensko vstúpi do kvalifikácie v stredu 24. marca o 20.45 SEČ duelom v Nikózii proti domácemu Cypru (Štadión GSP). ,aktualizované

Česi bez kapitána Dočkala, Šilhavý povolal Zimu zo Slavie

Čechov čakajú v priebehu šiestich dní tri zápasy.

ME2020: UEFA naďalej ráta s dvanástimi dejiskami

UEFA viackrát poprela, že z dejísk turnaja (11. júna - 11. júla 2021) už vypadli niektoré mestá.

Messi dal dva góly a na ďalší prihral, Koeman: Jeho prínos je enormný

Messi otvoril skóre už v 13. minúte, keď sa vyhol protihráčovi, posunul si loptu na hranicu šestnástky a ľavačkou ju poslal do horného rohu bránky.

Rui Patricio je po hrozivej kolízii pri vedomí, komunikoval s lekármi

Domácemu brankárovi nasadili po zranení lekári kyslíkovú masku, po dlhšom ošetrení ho medzi žrďami nahradil John Ruddy.

Famalicao remizovalo s Bragou

V tabuľke sú tretí o bod za FC Porto, na lídra súťaže Sporting Lisabon strácajú 11 bodov.

Wolverhampton prehral s Liverpoolom a zranil sa mu brankár Patricio

Po zhruba 15-minútovom ošetrení vyniesli portugalského brankára z trávnika na nosidlách, následne ho previezli sanitkou do nemocnice.

Barcelona zdolala Huescu a znížila manko na Atletico Madrid

Messi sa môže osamostatniť na čele historického rebríčka "Blaugranas" už v nedeľnom zápase La Ligy proti Realu Sociedad San Sebastian.

Belgický futbalový tím Bruggy si poradil s Gentom

Pred druhými Antverpami majú Bruggy obrovský 19-bodový náskok.

LIGA MAJSTROV: Atalanta si v odvete verí, v Madride chce bojovať

Atalanta túži zopakovať vlaňajší úspech, keď sa prebojovala do štvrťfinále, aj vtedy jej stál v ceste španielsky súper FC Valencia.