MS-kval.: Hamšík si na tréningu vo Švédsku zranil lýtko

Podľa trénera švédskeho klubu Rolanda Nilssona je 33-ročný stredopoliar na pozorovaní.

Zidane nevylúčil návrat Ronalda do Realu Madrid

Médiá v Španielsku začali špekulovať, že 36-ročný útočník by sa mohol do klubu vrátiť z Juventusu Turín.

Valachovič povedie Příbram v boji o záchranu

Štyridsaťpäťročný bývalý obranca už v klube pôsobil v rokoch 2012 až 2014 ako asistent trénera.

LIGA MAJSTROV: Hazard sa opäť zranil, Zidane: Neviem to vysvetliť

Hazard nastúpil vo víkendovom ligovom zápase proti Elche z lavičky náhradníkov.

EURÓPSKA LIGA: United v Miláne zrejme aj s Cavanim a Martialom

Solskjaer, ktorého zverenci prišli v domácom súboji s AC o víťazstvo v nadstavenom čase a napokon iba remizovali 1:1.

Do domu di Mariu sa počas zápasu vlámali zlodeji, ukradli mu šperky

V tomto roku už riešila aj vlámačky do domov ďalších hráčov Paríža Maura Icardiho a Sergia Rioca.,aktualizované

Poliakom hrozí, že proti Anglicku nastúpia bez Lewandowského

Kanonier Bayernu Mníchov by po návrate z Veľkej Británie do Nemecka musel ísť do 10-dňovej karantény.

Enrique nominoval na úvodné tri zápasy aj debutanta Pedriho

Pedri patrí v tejto sezóne k najväčším objavom La Ligy a jeho kvalitné výkony zaujali aj Enriqueho.

Rakúšania nastúpia v Škótsku bez hráčov z nemeckej Bundesligy

Tréner Franco Foda tak nebude môcť v ouvertúre počítať ani s Davidom Alabom.

Arsenal pokoril v derby Spurs, Mourinho kritizoval rozhodcu za penaltu

Bývalý kormidelník Manchestru United David Moyes nevyhral ani v jednom z 15 zápasov na Old Trafford proti svojmu bývalému klubu.

Inter vydrel výhru v Turíne, Stellini: Takéto víťazstvá sú kľúčové

Inter útočí na zisk prvého "scudetta" od roku 2010 a v nedeľu mu zahrala do karát aj prehra druhého AC Miláno.

Pochettino po šokujúcej domácej prehre PSG s Nantes: Trápili sme sa

Brazílčan si ešte stále nedoliečil svalové zranenie z februárového zápasu Francúzskeho pohára.

Futbalisti Bologne zvíťazili nad Sampdoriou, Inter zdolal FC Turín

Starej dáme patrí v tabuľke tretia priečka s odstupom desiatich bodov za Interom. ,aktualizované

Manchester United v šlágri Premier League zdolal West Ham

Hráči Brightonu ukončili päťzápasovú šnúru bez víťazstva, v juhoanglickom derby triumfovali na trávniku Southamptonu 2:1. ,aktualizované

Stuttgart zdolal Hoffenheim

V záverečnom zápase 25. kola zvíťazil VfB Stuttgart nad Hoffenheimom.

Paríž St. Germain prehral doma so zachraňujúcim sa FC Nantes

V šlágri kola remizovalo AS Monaco s lídrom OSC Lille 0:0.

Nimes remizoval s Montpellierom v 29. kole francúzskej ligy

Slavia je stále bez prehry, zdolala Mladú Boleslav

"Zošívaní" o svojom triumfe rozhodli už v prvom polčase, ktorý vyhrali 2:0.

Futbalisti Celty Vigo remizovali s Athleticom Bilbao

Granada si poradila s Realom Sociedad San Sebastian 1:0.

Guimaraes nestačil na Gil Vicente v 23. kole portugalskej ligy

Guimaraes - Gil Vicente 2:4

FORTUNA LIGA: Slovan vstúpil do nadstavby úspešne, bodoval aj DAC

V skupine o 7.-12. miesto je na čele Sereď, ktorá zdolala Ružomberok 1:0.,aktualizované

Real zachránil Benzema, Atletico stratilo body na ihrisku Getafe

Spravili sme pre víťazstvo všetko, ale nedostali sme loptu do bránky. Máme aspoň bod, povedal brankár Atletica Jan Oblak.

Sheffield United potvrdil koniec trénera Wildera

Byť trénerom Sheffieldu bola špeciálna vec a nikdy na to nezabudnem, uviedol Wilder.

Real Madrid vďaka dvom gólom Benzemu otočil duel s Elche

Víťazný zaznamenal francúzsky útočník v prvej minúte nadstaveného času. ,aktualizované

Futbalisti Chelsea Londýn s Leeds United remizovali 0:0

Londýnsky tím natiahol sériu bez prehry vo všetkých súťažiach už na trinásť stretnutí.,aktualizované

Futbalisti Sassuola Calcio zvíťazili nad Hellasom Verona 3:2

O triumfe domácich rozhodol v 81. minúte stredopoliar Hamed Traore z Pobrežia Slonoviny.,aktualizované

Dudov gól Kolínu k bodom nepomohol

Union Berlín v 67. minúte vďaka Christopherovi Trimmelovi strhli víťazstvo na svoju stranu.,aktualizované

V 29. kole Ligue 1 zvíťazilo AS Saint-Étienne nad SCO Angers 1:0

O cennom triumfe zelených rozhodol v 52. minúte tuniský reprezentačný stredopoliar Wahbi Khazri.,aktualizované

Ronaldo chce v tejto sezóne získať čo najviac trofejí

Dôležitejší ako počet pádov je spôsob, ako rýchlo a silno sa dokážeš postaviť na nohy, citovala agentúra AFP Ronalda.

Neymar vynechá aj ligový duel s FC Nantes

Dvadsaťdeväťročný útočník si stále nestihol doliečiť svalové zranenie, ktoré utrpel vo februári vo Francúzskom pohári.

Le Graet bude prezidentom FFF ďalšie štyri roky

Sedemdesiatdeväťročný Le Graet je na poste od roku 2011.

Newcastle remizoval s Aston Villou, Dúbravka odchytal celý zápas

Prvý gól padol v 86. minúte od obrancu Ollieho Watkinsa. "Straky" však dokázali získať bod, stav aspoň vyrovnať.

Serie A: Lazio Rím vyhralo nad Crotone 3:2

Lazio momentálne figuruje na siedmej priečke.,aktualizované

Di Maria predĺžil zmluvu s PSG do júna 2022

Argentínsky futbalista Di Maria odohral za Paríž 248 stretnutí s bilanciou 87 gólov.

AS Trenčín a FC ViOn Zlaté Moravce odohrajú dohodnuté zápasy

Do Kežmarku mal pricestovať ViOn Zlaté Moravce v rámci štvrtého kola. Pandémia koronavírusu ale zhatila plány všetkým. Napriek tomu "vionisti" pod Vysoké Tatry vycestujú.

Futbal-ME 2020: Nemcov preverí v generálke pred EURO 2020 Lotyšsko

Príslušné úrady zatiaľ nerozhodli, či budú môcť na duel s Lotyšskom diváci.