Futbal

Kuba premiérovo nominovala do kvalifikácie MS legionárov

Karibský štát má na konte aj účasť na majstrovstvách sveta.

Zomrel Vonlanthen, pamätník najgólovejšieho zápasu majstrovstiev sveta

Bývalý útočník Grasshoppers Zürich, Interu Miláno či Lausanne odohral v najcennejšom drese 27 duelov a strelil 8 gólov. ,aktualizované

FIFPro podala podnet proti FC Nitra na disciplinárku FIFA

Viacerí zhráči Nitry sa na jeseň obrátili na Úniu futbalových profesionálov so žiadosťou o pomoc, keďže im klub dlhoval niekoľko mesačných výplat.

Sparta Praha s prehľadom vyhrala nad FK Příbram

Slávili víťazný návrat do zápasového diania po karanténe, v ktorej boli do soboty pre niekoľko prípadov koronavírusu medzi hráčmi a členmi realizačného tímu.

Hamšík už v Göteborgu trénoval

Bývalého hráča Brescie či Neapola búrlivo privítali na letisku fanúšikovia.

Olomouc postúpil do štvrťfinále Českého pohára

V utorňajšom osemfinálovom stretnutí zvíťazili na trávniku Bohemians 1905 Praha 2:0 vďaka dvom gólom Davida Housku. ,aktualizované

Obranca Otavio z Wolfsburgu si za faul na Dabbura nezahrá štyri zápasy

Pre Brazílčana to bolo prvé vylúčenie v kariére.

Löwa by mal nahradiť Klopp, kouč Liverpoolu to popiera

Päťdesiattriročný Klopp v minulosti viedol Borussiu Dortmund.

Sereď získala do konca sezóny obrancu Kuníka

Slovensko reprezentoval vo všetkých mládežníckych kategóriách.

Trenčín môže v nadstavbe rátať aj s Ramónom

V minulom ročníku pôsobil v rezerve rakúskeho FC Wacker Innsbruck.

LM: Neymar nepomôže Parížu St. Germain ani v odvete proti Barcelone

Odveta vo francúzskej metropole je na programe v stredu o 21:00.,aktualizované

Bundesliga zaznamenala v dôsledku pandémie výrazný pokles príjmov

Iba príjmy zo vstupeniek klesli takmer o tretinu na 363,5 milióna eur.

Sallai predĺžil kontrakt s Freiburgom

Sallai prišiel do Freiburgu v roku 2018 z cyperského APOEL-u Nikózia a za SC odohral 53 bundesligových zápasov, v ktorých strelil deväť gólov.

Löw po šampionáte ukončí pôsobenie na reprezentačnej lavičke Nemecka

Prezident DFB Fritz Keller vyzdvihol Löwov prínos a poďakoval sa mu za prácu i spôsob, akým oznámil koniec.,aktualizované

Tarkovič o Hamšíkovi: Je veľmi dôležité, že Marek si našiel klub

S Hamšíkom bol v kontakte predtým, ako skúsený stredopoliar zamieril do Švédska.

Arbitrážny súd zmiernil trest pre bývalého prezidenta CAF Ahmada

CAS skrátil dĺžku jeho trestu na dva roky a tiež upravil finančný trest, Ahmad musí zaplatiť iba 50-tisíc švajčiarskych frankov.

Telo nezvestného Acostu objavili bez známok života neďaleko rieky

Acosta bol členom mládežníckych národných tímov. V období 2015-2020 pôsobil vo Villarreale, z ktorého sa vrátil do rodnej krajiny, naposledy si obliekal dres tímu Atenas de San Carlos.

Škriniarov gól proti Atalante môže mať cenu zlata, tvrdí Conte

Škriniar zaznamenal tretí gól v tejto sezóne talianskej Serie A. V 54. minúte po rohovom kope Interu a následnom osobnom súboji sa domáci dožadovali pokutového kopu.

Škriniar gólom rozhodol o víťazstve Interu nad Atalantou Bergamo

Zverenci trénera Antonia Conteho potvrdili skvelú formu, v uplynulých 19 dueloch stratili iba sedem bodov.

LIGA MAJSTROV: Bližšie k postupu sú Dortmund a FC Porto

Tridsaťšesťročný Ronaldo odohral proti Laziu iba záverečných dvadsať minút, aby bol čerstvý na duel s Portom.

V súboji Premier League zvíťazili hráči Chelsea Londýn nad Evertonom

Londýnsky tím natiahol sériu bez prehry vo všetkých súťažiach už na dvanásť stretnutí.

Hamšík podpísal zmluvu s IFK Göteborg

Švédsky klub mal Hamšíka ešte v pondelok večer po úspešnom absolvovaní lekárskej prehliadky predstaviť ako svoju novú posilu na tlačovej konferencii.,aktualizované

LM: Štvrtý rozhodca zápasu PSG - Basaksehir dostal dištanc do 30. júna

Duel francúzskeho a tureckého majstra museli 8. decembra 2020 prerušiť už po štvrťhodine.

Novým trénerom futbalistov ŠKF Sereď sa stal Gergely Geri

S vedením fortunaligového klubu sa dohodol na kontrakte do konca sezóny s možnosťou predĺženia spolupráce.

Agnelli vyzval členské kluby ECA, aby podporili návrh reformy LM

Návrhom ECA sa bude zaoberať Európska futbalová únia (UEFA) na svojom kongrese 20. apríla.

Laporta vymenuje Revertera za výkonného riaditeľa FC Barcelona

Členovia katalánskeho futbalového veľkoklubu ho jednoznačne zvolili za nástupcu Josepa Mariu Bartomeua, ktorý rezignoval na funkciu v októbri minulého roka.

Obranca Neapolu Ghoulam absolvoval operáciu kolena

Zranenie utrpel v prvom polčase nedeľňajšieho ligového duelu proti Bologni (3:1).

Benzema zachránil bod pre Real: Zachovali sme si chladné hlavy

V histórii madridských derby sa zrodila v poradí už 59. remíza. Real má na konte 112 a Atletico 56 víťazstiev.

ManU preťal rekordnú sériu City, Guardiola: Nezaslužili sme si prehrať

"Citizens" ukončili dlhú sériu víťazstiev. V lige trvala pätnásť zápasov, celkovo 21 vo všetkých súťažiach, čo je rekord u klubov anglickej Premier League.

Hamšíka na letisku privítali stovky fanúšikov IFK Göteborg

Hamšíka v pondelok čaká lekárska prehliadka a potom podpis kontraktu.

Laporta je nástupcom Bartomeua na poste prezidenta FC Barcelona

Na voľbách sa zúčastnili napríklad aj Lionel Messi, či jeho spoluhráči Sergio Busquets a Jordi Alba.

Marseille vypadlo v šestnásťfinále domáceho pohára so štvrtoligistom

Marseille vyhralo iba dva z uplynulých 14 súbojov vo všetkých súťažiach.

Atletico Madrid remizovalo v derby s Realom 1:1

Lídra tabuľky poslal v dueli 26. kola španielskej ligy do vedenia Luis Suarez, v 88. minúte zariadil aspoň bod pre Real Karim Benzema.,aktualizované

Genk zdolal Cercle v belgickej lige, Hrošovský hral celý zápas

Racing Genk v zostave so slovenským stredopoliarom Patrikom Hrošovským zdolal Cercle Bruggy 2:0 a v tabuľke je tretí.

Manchester United zdolal v mestskom derby City 2:0 a znížil manko

Citizens zároveň prišli o sériu pätnástich výhier v lige, 21 celkovo, a ich náskok na čele súťaže práve pred United sa scvrkol na jedenásť bodov.,aktualizované

Hamšík by mal podpísať kontrakt s IFK Göteborg

Podľa Sportbladetu mal Hamšík priletieť do Göteborgu v nedeľu, v pondelok ho čaká lekárska prehliadka a potom podpis zmluvy.

Kolín v základnej zostave s Dudom remizoval s Brémami 1:1

V drese domácich hral do 71. minúty slovenský reprezentant Ondrej Duda, v tom čase prehrával Kolín 0:1.

Kucka zaznamenal svoj šiesty gól v talianskej Serie A

Prispel ním k remíze AC Parma na ihrisku Fiorentiny 3:3. ,aktualizované

Liverpool nestačil na Fulham a doma prehral šiesty zápas v sérii

O triumfe hostí, ktorí si v prvom polčase vypracovali viacero nebezpečných príležitostí, rozhodla situácia zo 45. minúty. ,aktualizované