Odovzdávanie respirátorov starostom jednotlivých mestských častí sa uskutočnilo priamo na Tehelnom poli.

Pique si zranil koleno, mal by chýbať jeden zápas v lige

Pique má podľa informácií agentúry AFP problémy s krížnym väzom v pravom kolene, pre toto zranenie pauzoval tri mesiace.

Liverpool a Manchester United nechcú uvoľniť hráčov do reprezentácie

Nesúhlas s uvoľnením hráčov vyjadril tréner Liverpoolu Jürgen Klopp. Anglický majster tak zrejme nepustí brazílske trio Alisson Becker, Roberto Firmino a Fabinho a portugalského útočníka Dioga Jotu.

Haraslín zariadil dve penalty, Sassuolo proti Neapolu zachránilo bod

Neapolčania sú v neúplnej tabuľke na šiestom mieste s trojbodovou stratou na piaty AS Rím, majú však zápas k dobru.

Haraslín zavinil penaltu, Sassuolo remizovalo s Neapolom 3:3

Stredopoliar Neapola Stanislav Lobotka vybehol na trávnik v 85. minúte. ,aktualizované

Olympique Lyon porazili na domácom stretnutí Stade Rennes 1:0

Jediný gól strelil v 74. minúte Houssem Aouar.,aktualizované

FC Barcelona postúpil do finále Kráľovského pohára

Hneď v úvode predĺženia sa presadil Martin Braithwaite a rozhodol o postupe domácich.

Slavia Praha s gólmi nešetrila, nad Karlovými Varmi zvíťazila 10:3

Štvrťfinále si zahrá FC Slovan Liberec, ktorý zdolal České Budějovice 1:0. Duel rozhodol gól Jakuba Peška minútu pred koncom riadneho hracieho času.

Klopp nepustí hráčov na repre zrazy v prípade karantény po návrate

V prípade Liverpoolu by sa to týkalo napríklad brazílskej trojice Alisson Becker, Roberto Firmino, Fabiano či Portugalčana Dioga Jotu.

Juventus Turín si uplatnil opciu na trvalý prestup McKennieho

Nemci za neho zinkasujú 18,5 milióna eur splatných počas nasledujúcich troch rokov, súčasťou dohody sú aj bonusy v celkovej sume 6,5 milióna.

Stojkovič je oficiálne tréner Srbska, debut zažije 24. marca proti Írs

Do kvalifikácie MS 2022 vstúpia Srbi 24. marca proti Írsku. V A-skupine sú ich súpermi aj Portugalsko, Azerbajdžan a Luxembursko.

Wirtz z Leverkusenu má koronavírus

Sedemnásťročný talent, ktorý hráva najčastejšie na podhrotovej pozícii, vynechá niekoľko najbližších zápasov svojho tímu. K dispozícii nebude už v sobotu proti Mönchengladbachu.

UEFA si 100 dní pred štartom ME 2020 posvietila na Slovákov

UEFA pripomenula aj pamätné góly Slovákov v histórii ME i ich kvalifikáciách.

Sto dní pred štartom ME 2020 zatiaľ veľa otáznikov

Predstavitelia UEFA už absolvovali niekoľko inšpekčných ciest do jednotlivých dejísk, pripravenosť miest je na výbornej úrovni.

City pokračujú vo víťaznom ťažení, Guardiola: Zimou sme prešli famózne

City v utorok proti Wolverhamptonu vyrovnali vlastný rekord spred štyroch rokov, keď neprehrali už 28 zápasov v sérii.

Manchester City zdolal Wolverhapton a natiahol víťaznú sériu

Domáci rozhodli o zisku troch bodov až v závere.

Dortmund postúpil do semifinále Nemeckého pohára

Rozhodujúci gól zaznamenal v 66. minúte Jadon Sancho.

Pelého zaočkovali proti COVID-19: Nezabudnuteľný deň

Musíme zostať disciplinovaní, aby sme chránili životy, až kým nebude zaočkovaných veľa ľudí, povedala futbalová legenda.

Schalke povedie Grammozis, podpísal zmluvu do roku 2022

Štyridsaťdvaročný Grammozis hrával najvyššiu nemeckú súťaž za Hamburg, Kaiserslautern a Kolín.

Turín neodcestoval pre karanténu na ligový duel na pôde Lazia Rím

Turínčania na zápas nemohli vycestovať, po ôsmich pozitívnych prípadoch britskej mutácie koronavírusu v tíme im regionálne úrady nariadili karanténu.,aktualizované

Arminiu Bielefeld povedie Kramer

Kramer zatiaľ nemá veľa skúsenosti s trénovaním v Bundeslige, v sezóne 2012/2013 krátko viedol Greuther Fürth.

Čermák rozhodol hetrikom o postupe Plzne do štvrťfinále Českého pohára

Hosťom chýbal tréner Zdenko Frťala, ktorý je po pozitívnom teste na koronavírus v karanténe.

V nemeckom druholigovom Regensburgu evidujú už osem pozitívnych

Štyri z nich boli pozitívne na infekčnejší britský variant.

Koeman sa snaží nevnímať problémy v Barcelone

Úrady vyšetrujú kampaň, ktorou mal očierňovať kritikov vtedajšieho manažmentu i prehnané platby firmám za monitoring dosahu klubu na sociálnych sieťach.

Bartomeua po vypočutí na súde prepustili na slobodu

Okrem neho zatkla v pondelok polícia aj niekdajších riaditeľov Oscara Graua, Romana Gomeza a Jaumea Masferrera.

Vo veku 82 rokov zomrel Ian St. John, legenda Liverpoolu

St. John strávil v červenom drese dovedna desať rokov, odohral v ňom 425 zápasov a strelil 118 gólov.

Britská vláda finančne podporí futbalovú kandidatúru na MS 2030

Futbalové asociácie jednotlivých krajín budú v nasledujúcich mesiacoch spoločne vyhodnocovať všetky pre a proti. ,aktualizované

Hromada prežíva v Slavii Praha úspešné obdobie

Slaviu teraz čaká súboj s Glasgowom Rangers.

FA nepotrestá Solskjaera a Shawa za výroky na adresu rozhodcu

“Červených diablov“ nahnevala situácia z prvého polčasu, keď Attwell neodpískal po ruke domáceho Calluma Hudsona-Odoia pokutový kop.

Člen realizačného tímu Juventusu Turín je v izolácii pre koronavírus

Úradujúci majster najvyššej talianskej futbalovej súťaže o tom informoval v utorok s tým, že infikovaná osoba je v izolácii.

Real Madrid zachraňoval bod, Zidane: Sme vo forme, remíza nič nemení

"Biely balet" figuruje na treťom mieste v súťaži o skóre za Barcelonou, na vedúce Atletico Madrid zastáva o päť bodov a má na konte o zápas navyše.

Cosmi sa stal novým trénerom Crotone

Crotone nevyhralo v lige šesť zápasov za sebou a s dvanástimi bodmi je na poslednom mieste v tabuľke.

Futbalisti Moreirense remizovali s Belenenses

Futbalisti Benficy Lisabon vyhrali v dueli 21. kola portugalskej ligy nad Rio Ave 2:0 a upevnili si štvrtú priečku v tabuľke.

Everton vyhral v dueli 26. kola Premier League nad Southamptonom

O triumfe domácich rozhodol už v 9. minúte Brazílčan Richarlison.

Pohárový duel Regensburgu s Werderom Brémy odložili pre koronavírus

Celé mužstvo Regensburgu vrátane trénerov skončilo v karanténe po tom, ako testy odhalili viacero prípadov ochorenia Covid-19.

Polícia po výsluchu zatkla Bartomeua i jeho spolupracovníkov

Podľa katalánskych médií operácia súvisela s vlaňajšou aférou Barcagate, po ktorej odstúpilo šesť členov správnej rady. ,aktualizované

Hamšík údajne mieri do bratislavského Slovana

Tridsaťtriročný Hamšík je momentálne hráčom čínskeho klubu PFC Ta-lien.

Ibrahimoviča trápia slabiny, hrozí mu neúčasť v prvom zápase s United

Ibrahimovič sa zranil v nedeľnom ligovom zápase s AS Rím, keď musel v 56. minúte vystriedať.

Anglický obranca Richards podpísal zmluvu s Bayernom Mníchov

Dvadsaťtriročný hráč už v klube nemeckého šampióna absolvoval lekársku prehliadku a po nej podpísal kontrakt do konca júna 2025.

Stroppa skončil na poste trénera talianskeho Crotone

Crotone vyhralo iba tri duely v prebiehajúcom ročníku Serie A a na záchranu momentálne stráca osem bodov.