Futbal

Bayern Mníchov nestačil na Eintracht Frankfurt

Bavorom sa po zmene strán už len podarilo znížiť vďaka svojmu kanonierovi Robertovi Lewandovskému. V tabuľke majú náskok 5 bodov pred druhým Lipskom.,aktualizované

FL: Slovan zdolal Pohronie, jediný gól zápasu strelil Daniel

Od začiatku zápasu sa hralo medzi šestnástkami, ako prvý si siahol na loptu brankár Pohronia Jenčo až v 29. minúte. ,aktualizované

La Liga: Elche vyhralo po 16 zápasoch, zdolalo Eibar

Jediný gól duelu dal v 33. min po rohovom kope Daniel Calvo.

Novým trénerom srbskej futbalovej reprezentácie je Dragan Stojkovič

Stojkovič odohral ako hráč 84 zápasov za Juhosláviu. Osem rokov hral v Japonsku v tíme Nagoja Grampus Eight, kde ho trénoval Arsene Wenger.

Hráči Bournemouthu končia s kľaknutím na koleno pred zápasmi

Kapitán tímu Steve Cook vyhlásil, že gesto symbolizujúce boj proti rasizmu a diskriminácii neplní svoju funkciu ako predtým.

Betis zdolal Getafe 1:0, ale prišiel o zraneného Fekira

Fekir odohral v tejto sezóne v drese andalúzskeho tímu 22 ligových zápasov, v ktorých strelil dva góly.

Betis zdolal Getafe, v 84. minúte rozhodol z 11 m Iglesias

Betis si udržal vedenie až do konca, záver však dohrali iba s desiatimi hráčmi.

Wolverhampton si poradil s Leedsom a preskočil súpera v tabuľke

Wolverhampton sa posunul v priebežnej tabuľke na 11. miesto.

Ligue 1: Futbalisti Lyonu zvíťazili na ihrisku Stade Brest

Druhý Lille a tretí Paríž St. Germain čakajú cez víkend duely v Loriente, respektíve doma s AS Monaco.

Wolfsburg vyhral v Bielefelde a posunul sa na tretie miesto

Arminia nenadviazala na predchádzajúcu remízu s majstrovským Bayernom (3:3) a zostala na 16. priečke.

FC Turín zvíťazil na ihrisku Cagliari, rozhodol Bremer

FC Turín prerušil sériu neúspechov.

MTK Budapešť a Mezőkövesd remizovali 0:0

V závere zápasu nastúpili v drese hostí aj slovenskí legionári Martin Chrien a Jakub Vojtuš.

Ibrahimoviča urážali priaznivci CZ Belehrad, nemali byť ani v hľadisku

Belehradský klub sa ospravedlnil a sľúbil, že potrestá vinníka či vinníkov, keď ich nájde.

Jablonec a Mladá Boleslav remizovali 1:1

Za domácich odohral Slovák Jakub Považanec celý zápas, jeho krajan Ivan Schranz hral do 73. minúty.

Zidana potešili výkony Mbappeho a Haalanda proti jeho ligovým rivalom

Obaja hráči sa veľkou mierou podieľali na výhrach svojich tímov.

Tolisso z Bayernu si roztrhol sval, hrozí mu koniec sezóny

Mníchovský Bayern čaká najbližšie v sobotu súboj proti Eintrachtu Frankfurt.,aktualizované

Benzema vynechá ligový duel a ohrozený je jeho štart proti Atalante

Tridsaťtriročný Benzema dal v tejto sezóne 17 gólov v 28 dueloch vo všetkých súťažiach.

Tréner Matarazzo predĺžil zmluvu so Stuttgartom až do roku 2024

Na lavičku bundesligistu zasadol v decembri 2019.

Zápasy ázijskej kvalifikácie na MS 2022 presunuli z marca na jún

Ázijská futbalová konfederácia teraz hľadá dejiská, kde by kvalifikácia mohla pokračovať turnajovou formou.

Thomas Müller prekonal koronavírus: Som opäť zdravý

Útočník Bayernu Mníchov mal pozitívny test počas MS klubov v Katare, odvtedy bol v karenténe.

EL: Trpišovský po remíze s Leicestrom pochválil Zimu i Hromadu

Zápas v Edene sledovali priamo na štadióne aj viacerí VIP hostia, za čo vedenie klubu vzhľadom na zlú pandemickú situáciu zožalo kritiku.

EL: Naapol s Lobotkom zrazili v Granade na kolená dva rýchle góly

Granada v prvom polčase dvakrát udrela po pekných kombinačných akciách, ktoré zakončili Yangel Herrera a Kenedy.

EL: Slavia s Leicesterom bez gólov, Spurs a United mieria za postupom

Hráči Bayeru Leverkusen v prvom polčase súboja na ihrisku Young Boys Bern totálne "vybuchli".,aktualizované

Brankár Buffon dostal za expresívny slovník pokutu 5000 eur

Štyridsaťtriročný veterán sa dopustil prehrešku počas zápasu Juventusu v Serie A proti Parme, keď kričal na spoluhráča Manolo Portanovu.

Hráči Salzburgu Camara a Koita dostali trojmesačný dištanc za doping

Obaja hráči z Mali dostali od reprezentačného lekára nedovolený prípravok, ktorý im mal pomôcť v zápase vo vysokej nadmorskej výške v hlavnom meste Namíbie Windhoeku.

Duda bude Kolínu k dispozícii v ligovom dueli so Stuttgartom

Duda v nedeľu odohral pri prehre s Eintrachtom Frankfurt (0:2) iba prvý polčas a pre problémy s rebrami už do druhého nezasiahol.

Mbappe sa podľa španielských médií slovne vyhrážal Albovi

Incident sa mal udiať počas prvého súboja osemfinálového dvojzápasu Ligy majstrov.

Brankára ViOn-u Lukáča čaká operácia, klub získal Slovinca Pelka

Tridsaťročný Pelko je odchovanec NK Triglav Kranj, kde dostal príležitosť už v šestnástich rokoch. Dokopy nazbieral v slovinskej lige takmer sto štartov.

Sunderland má najmladšieho prezidenta, 23-ročného syna miliardára

V tabuľke tretej najvyššej súťaže League One je Sunderland momentálne na 7. priečke.

Slovenky zdolali Maltu 4:0, Kopúň: Výkon ma uspokojil

Zverenky trénera Petra Kopúňa absolvujú ďalší zápas na podujatí v utorok 23. februára o 18.30 SEČ proti Rakúsku. ,aktualizované

FL: Rozhodca Kružliak pyká za chyby, dostal šesťzápasový dištanc

Kružliak bude dnes viesť ako hlavný rozhodca úvodný zápas 16-finále Európskej ligy UEFA medzi OSC Lille a Ajaxom Amsterdam.,aktualizované

Slováci klesli v rebríčku FIFA na 34. miesto, na čele stále Belgičania

Spomedzi súperov Slovenska v kvalifikácii MS 2022 sú najvyššie Chorváti, ktorí okupujú 11. miesto.

LM: Chiesa dal bezzubému Juventusu nádej do odvety

Druhý zápas je naplánovaný na 9. marca.

Pavard mal pozitívny test na koronavírus, príde o duel s Laziom

Je už šiesty hráč Bayernu, ktorý sa v uplynulom čase nakazil koronavírusom.

LM: Dortmund sa vďaka obratu v Seville posunul bližšie k štvrťfinále

Sevillčania sa predstavili v osemfinále LM po troch rokoch.

EL: Angličania museli meniť letenky, Leicester chce uspieť v Prahe

Po ročnej pauze sa vo vyraďovacej fáze predstavia aj hráči Neapola, ktorých aj so slovenským reprezentantom Stanislavom Lobotkom čaká cesta do Granady.

Manchester City potvrdil post lídra triumfom na ihrisku Evertonu

Burnley patrí v tabuľke 15. miesto, na osemnásty Fulham má osembodový náskok. ,aktualizované