Futbal

Mourinha zrejme neodvolajú, Kloppa podporili fanúšikovia

Liverpool získal v 24. zápasoch PL 40 bodov a patrí mu štvrtá priečka.

Conte po Laziu: Chceme takéhoto Romelua, Škriniar: Dôležité znamenie

Inter využil nečakané sobotňajšie zaváhanie milánskeho AC na ihrisku Spezie (0:2).

Futbalisti AS Monaco remizovali s Lorientom

Bod im zachránil v 93. minúte zápasu Wissam Ben Yedder, pre ktorého to bol druhý zásah v dueli. ,aktualizované

La Liga: Real Madrid zdolal Valenciu

Betis triumfoval vo Villarreale 2:1 a je siedmy so stratou troch bodov na svojho nedeľňajšieho súpera. ,aktualizované

Inter zdolal Lazio a je na čele Serie A

Atalanta Bergamo uspela na ihrisku Cagliari 1:0. ,aktualizované

Southampton nestačil na Wolverhampton v 24. kole Premier League

Futbalisti Manchestru United remizovali v nedeľnom stretnutí 24. kola najvyššej anglickej súťaže na pôde West Bromichu Albion 1:1.,aktualizované

Frankfurt vyhral nad 1. FC Kolín 2:0, Duda odohral prvý polčas

Strelcami gólov boli Silva a N'Dicka.,aktualizované

Futbalisti Vitesse prehrali s Arnhemom Twente Enschede 0:2

Slovenský reprezentant Matúš Bero sa v domácom drese dostal na trávnik ako striedajúci hráč v 66. minúte.

FORTUNA LIGA: FK Pohronie a MFK Zemplín Michalovce remizovali 1:1

Zemplínčania neprehrali v piatom ligovom zápase v sérii, no v tabuľke figurujú až na predposlednom 11. mieste.,aktualizované

Mladá Boleslav a Viktoria Plzeň remizovali 2:2 v 19. kole českej ligy

Ostravský Baník zdolal Jablonec 2:1 vďaka dvom premeneným pokutovým kopom v prvom polčase.,aktualizované

Slovan má pred DAC naďalej náskok päť bodov, jeden duel odložili

Na čele tabuľky majú naďalej náskok pred Dunajskou Stredou.

Bayern Mníchov dotiahol príchod Upamecana z Lipska

Francúzsky obranca mal v Lipsku platnú zmluvu do roku 2023, aby ho Bayern mohol získať, musel zaplatiť výstupnú klauzulu v hodnote 42,5 milióna eur.

Messi vyrovnal klubový rekord Xaviho

Messi 505. štartom v La Lige vyrovnal klubový rekord bývalého spoluhráča Xaviho Hernandeza. Celkovo mu v historickom ligovom poradí patrí desiate miesto.

Citizens natiahli víťaznú sériu, Guardiola chválil Gündogana

"Citizens" si upevnili postavenie na čele tabuľky, kde majú sedembodový náskok pred Leicestrom City a zápas k dobru.

Parížania budú na Barcelonu pripravení, tvrdí Pochettino

Parížania sa na duel s mužstvom okolo Lionela Messiho naladili víťazstvom 2:1 nad Nice v sobotňajšom zápase 25. kola Ligue 1. Tím vyhral štvrté stretnutie za sebou vo všetkých súťažiach.

Klopp po prehre v Leicesteri už neverí v obhajobu: Už to nezmažeme

Liverpool prehral tretí zápas za sebou, stalo sa mu to prvýkrát od novembra 2014, keď mužstvo viedol súčasný kouč "líšok" Brendan Rodgers.

Futbalisti FC Porto remizovali s Boavistou

FC je v tabuľke druhé, Boavista predposledná.

Juventus Turín prehral v Neapole 0:1, Lobotka odohral záver duelu

Víťazný gól strelil v 31. minúte Lorezno Insigne, ktorý premenil jedenástku.,aktualizované

Manchester City zdolal Tottenham a dosiahol 11. výhru za sebou

Dvoma gólmi sa blysol Ilkay Gündogan, ktorý má na konte v tomto ročníku už jedenásť zásahov.,aktualizované

Atletico Madrid zvíťazilo v Granade a natiahlo ligovú šnúru bez prehry

Zverenci Diega Simeoneho natiahli sériu bez prehry na desať duelov a sú suverénne na čele tabuľky La Ligy. Pred druhým Realom Madrid majú náskok osem bodov a zápas k dobru. ,aktualizované

Paríž St. Germain zdolal Nice a dostal sa na čelo tabuľky Ligue 1

Pod triumf sa gólovo podpísali Julian Draxler a Moise Kean.,aktualizované

Pre zamrznutý trávnik zrušili aj zápas Oostende - Genk

Domáci usporiadatelia sa pokúšali "rozmraziť" ihrisko ohrievačmi, no neúspešne.

Futbalisti Groningenu zdolali Zwolle 1:0

V základnej zostave domácich nastúpil aj slovenský reprezentant Tomáš Suslov.

Bundesliga: Dortmund a Hoffenheim remizovali 2:2

Hertha Berlín, v základnej zostave so slovenským obrancom Petrom Pekaríkom, remizovala na ihrisku VfB Stuttgart 1:1.,aktualizované

FORTUNA LIGA: Futbalisti Žiliny zvíťazili nad ViOnom Zlaté Moravce 4:1

Pripísali si tak prvý triumf po troch zápasoch. ,aktualizované

Futbalisti Brna remizovali so Zlínom

Rovnakým výsledkom sa skončil aj duel Opava - Příbram.,aktualizované

Liverpool podľahol v Leicestri 1:3 a utrpel tretiu prehru za sebou

"Líšky" sa dostali na priebežné druhé miesto v tabuľke Premier League, obhajca titulu je štvrtý.,aktualizované

Futbalový zápas Serede s Nitrou odložili na 23. februára

Zápas, ktorý sa mal odohrať v Zlatých Moravciach, ovplyvnili klimatické podmienky. ,aktualizované

Tréner Elche Almiron rezignoval po prehre so Celtou

Argentínčan oznámil svoje odstúpenie priamo na tlačovej konferencii po zápase.

Argentínčan Sosa prestúpil z River Plate do Atlanty

Dvadsaťjedenročný defenzívny stredopoliar doteraz hral v rodnej krajine za River Plate. Sosa v argentínskom veľkoklube nastúpil v 14 zápasoch.

Celta Vigo zdolala Elche a vybojovala prvé víťazstvo v tomto roku

Celta sa posunula v tabuľke na priebežnú deviatu pozíciu, Elche je devätnáste.

Bayern Mníchov sa s Lipskom dohodol na príchode Upamecana

Upamecano má zaplátať dieru po avizovanom odchode Davida Alabu, ktorému v júni vyprší kontrakt.

Crespo sa stal novým trénerom FC Sao Paulo

S klubom sa dohodli na zmluve do konca roka 2022.

EL: Tottenham si zahrá s Wolfsbergerom v Budapešti

Dôvod sú cestovné obmedzenia v snahe zastaviť šírenie nových variantov koronavírusu.

Neymar sa tentoraz nepôjde zotavovať do Brazílie, PSG hľadá riešenia

Dvadsaťdeväťročný útočník utrpel svalové zranenie v stredajšom zápase Francúzskeho pohára, vyšetrenia odhalili trhlinu v priťahovači a mimo hry bude do štyroch týždňov.

Bayern Mníchov angažoval na hosťovanie Chea z FC Dallas

Sedemnásťročný obranca bol v Bavorsku na skúške spoločne s ďalšími piatimi spoluhráčmi.

Justin z Leicestru City si vážne zranil koleno, hrozí mu koniec sezóny

Justin patril v doterajšom priebehu ročníka ku kľúčovým hráčom a dosiaľ odohral každú minútu v Premier League.

FL: Do FK Pohronie vstupujú dvaja noví akcionári

Švajčiar Loic Favre, ktorý je synom trénera Luciena Favreho (naposledy trénoval Borussiu Dortmund) bol doposiaľ jedným z hlavných sponzorov FK Pohronie, teraz sa stane už priamym akcionárom klubu.

FL: Belasí majú na jar jasno, Kmotrík: Cieľom tretí titul v rade

V kádri nastali minimálne pohyby. Vedenie klubu si zazmluvnilo odchovanca Davida Hrnčára, ktorý podľa dohody dohrá jar na hosťovaní v Zlatých Moravciach.