Futbal

Moussa Dembele z Atletica Madrid má koronavírus a je v karanténe

Dvadsaťštyriročný hráč je do konca sezóny na hosťovaní v Atleticu Madrid z Olympique Lyon. Po 30. júni môže španielsky klub využiť opciu a získať ho na trvalý prestup za 35 miliónov eur.

Barcelona vydrela postup v Granade, Koeman: Môže to byť bod zlomu

V stredajšom štvrťfinálovom súboji na pôde Granady ešte v závere riadneho hracieho času prehrávali o dva góly, dokázali však zachrániť predĺženie a napokon zvíťazili po napínavom priebehu 5:3.

Slováci do 21 rokov začnú boje o EURO 2023 v septembri doma s Litvou

Mladí Slováci spoznali uplynulý štvrtok súperov v boji o postup na záverečný turnaj v Rumunsku a Gruzínsku.

Brighton dobyl Anfield po 37 rokoch, Klopp pochválil súpera

O jediný gól stretnutia sa postaral v 56. minúte kolumbijský stredopoliar Steven Alzate, ktorý skóroval s pomocou žrde.

FC Barcelona po dráme postupuje do semifinále Copa del Rey

Za stavu 2:2 sa išlo do predĺženia, v ktorom dostal Kataláncov do vedenia svojím druhým zásahom v zápase Griezmann.,aktualizované

Gerrard dosiahol 100. víťazstvo na lavičke Glasgowa Rangers

O triumfe Rangers rozhodol rumunský stredopoliar Ianis Hagi. Gerrard dosiahol sté víťazstvo vo svojom 152. súboji.

Manchester City vyhral v Burnley

Leicester City uspel na trávniku FC Fulham takisto 2:0. Na lavičke domácich sedel slovenský brankár Marek Rodák.,aktualizované

Lipsko a Wolfsburg postúpili do štvrťfinále Nemeckého pohára

VfL Wolfsburg zdolal FC Schalke 04 1:0.,aktualizované

Džeko už nie je kapitán AS Rím

Napätie medzi hráčom a trénerom vzniklo po prehre v mestskom derby s Laziom 0:3 v polovici januára.

Levante postúpilo do semifinále Copa del Rey

V stredajšom domácom strenutí štvrťfinále uspeli nad Villarrealom 1:0 pp, keď o výsledku rozhodol v nadstavenom čase predĺženia Marti Roger.

Lille si upevnilo vedúcu pozíciu v lige

O triumfe rozhodli po prestávke, ich zásahy zaznamenali Yusuf Yazici, Timothy Weah a striedajúci Jonathan David.

Vrba nahradil Kotala na lavičke Sparty Praha

Na Slovensku bol asistentom pri národnom tíme, na klubovej úrovni viedol Púchov a Žilinu, tú doviedol v roku 2007 k slovenskému titulu.

Hazard sa opäť zranil, Realu Madrid bude chýbať mesiac

Belgický reprezentant prišiel do Realu Madrid pred osemnástimi mesiacmi z FC Chelsea a jeho pôsobenie je sprevádzané neustálymi zraneniami.

Kane by sa mal vrátiť do zostavy Tottenhamu už na budúci týždeň

Nastúpiť by mohol proti Evertonu a Manchestru City.

FORTUNA LIGA: Slovan na sústredení v Turecku zdolal Šachtar Doneck

V generálke na jarnú časť Fortuna ligy sa v sobotu o 14:00 stretne obhajca titulu na Tehelnom poli so Senicou.

EURÓPSKA LIGA: Hromada sa dostal na súpisku Slavie Praha

Hromadova nominácia mierne prekvapenie, keďže sezónu odštartoval na hosťovaní v Slovane Liberec.

Bývalý iránsky reprezentant Ansarian zomrel, mal koronavírus

Irán prišiel v krátkom čase o druhého bývalého reprezentanta, minulú stredu zomrel Mehrdad Minawand.

Angličania sa v júni stretnú v príprave s Rakúskom a Rumunskom

Oba zápasy sa mali uskutočniť už pred rokom pred začiatkom turnaja ME 2020, ale pre pandémiu koronavírusu ich odložili.

Agentúra sa nestotožňuje s vyhlásením Slovana ku Greifovi

K celej situácii poskytla svoje vyjadrenie, ktoré TASR uvádza v plnom znení bez redakčných úprav.

Joao Felix z Atletica Madrid má koronavírus

Atletico neposkytlo bližšie informácie o hráčovom zdravotnom stave. Isté je, že v nasledujúcom ligovom zápase v pondelok proti Celte Vigo nebude môcť Joao Felix za "Los Colchoneros" nastúpiť.

Ronaldo priblížil Juventus k finále pohára, Škriniarovo mrzuté jubileu

Na domácu prehru Interu Miláno (1:2) nebude v najlepšom spomínať Milan Škriniar.

United rozstrieľali svätcov, Solskjaer: Druhý polčas sme si užili

Na výsledku 9:0 sa teda podieľalo až osem strelcov.

Slováci v príprave na šampionát do Rakúska, basecamp bude v Dubline

Na šampionáte sa postupne stretne v E-skupine s Poľskom (14. júna o 18.00 SEČ v Dubline), Švédskom (18. júna o 15.00 SEČ v Dubline) a Španielskom (23. júna o 18.00 SEČ v Bilbau).

Sevilla postúpila do semifinále Copa del Rey

O výsledku rozhodol v 67. minúte Lucas Ocampos.

Neymar je podľa CBS blízko k podpisu novej zmluvy s PSG

Útočník prišiel do francúzskeho klubu z FC Barcelona v roku 2017 za rekordných 222 miliónov eur.

Manchester United zdolal Southampton s vysokým náskokom

Zverenci Oleho Gunnara Solksjaera sa postarali o vyrovnanie najvyššieho víťazstva v histórii Premier League.

Slovensko sa v bratislavskom Krematóriu rozlúčilo s Jozefom Venglošom

Záplava vencov mala odosielateľov z celého sveta, prišli z Austrálie, Ománu, Britských ostrovov či Prahy.

Wolverhampton Wanderers zdolal v Premier League Arsenal Londýn

V dueli medzi Sheffieldom United a West Bromwichom Albion sa zrodilo víťazstvo domáceho tímu 2:1.

Lalkovič podpísal zmluvu s 1. FK Příbram

Dvadsaťosemročný krídelník si našiel nový angažmán po vypršaní zmluvy v Ostrave.

Exekutíva MOV zamietla sťažnosti proti FIFA a Infantinovi

Švajčiarska agentúra Sport 7 namietala proti prestupovému trhu, ktorý vlani na jeseň zaviedla FIFA.

Klopp nepredpokladá, že Van Dijk sa v tejto sezóne vráti na trávniky

Holandský obranca utrpel vlani v októbri vážne zranenie kolena a musel sa podrobiť operácii.

Vedenie Slovana tvrdí: V prípade Greifa išlo o hosťovanie s opciou

Vzhľadom na to, že prestupový termín v Španielsku sa skončil v pondelok s úderom polnoci, a na Slovensku sa končí v stredu, sa rokovalo na poslednú chvíľu.

Argentínčan Rojo novou posilou Bocy Juniors

Posledný zápas za United odohral Rojo ešte v novembri 2019.

UEFA stanovila hraničný termín na dokončenie osemfinálovej fázy

UEFA vyzvala kluby, aby spolupracovala s národnými federáciami pri žiadaní výnimiek z opatrení, ktoré obmedzujú cestovanie či vyžadujú karanténu pri vstupe.

Villas-Boas ponúkol vedeniu Marseille svoju rezignáciu

Napätie v klube zvyšujú aj slabé výsledky, keď jeho zverenci nepostúpili zo skupiny Ligy majstrov a v ligovej tabuľke figurujú až na 9. mieste.

Prezident Realu Madrid má COVID-19 bez príznakov ochorenia

V januári prekonal COVID-19 francúzsky tréner "bieleho baletu" Zinedine Zidane.

Lipsko požiadalo úrady o výnimku pre Liverpool na vstup do krajiny

V prípade, že sa nepodarí nájsť riešenie, býci prehrajú kontumačne 0:3.

Slovinský obranca Trajkovski uspel na skúške v Spartaku Trnava

Trajovski absolvoval v klube skúšku, testy a naskočil aj do prípravného zápasu s Banskou Bystricou.