Futbal

Mertens sa vrátil do Belgicka, aby si tam doliečil zranený členok

Tridsaťtriročný krídelník už odletel z Neapola, potvrdil to jeho klub.

Finále Copa Libertadores pre Palmeiras, ktorý zdolal Santos 1:0

O triumfe mužstva zo Sao Paula rozhodol peknou hlavičkou v 90.+9 minúte stredopoliar Breno.

Everton prehral s Newcastlom, Dúbravka do zápasu nezasiahol

Tri dôležité body Newcastlu United v boji o záchranu zabezpečil Callum Wilson.,aktualizované

Serie A: Hráči AC Milána zvíťazili na ihrisku Bologne

Skóre otvoril v 26. minúte chorvátsky stredopoliar Ante Rebič, ktorý poslal za chrbát brankára neúspešný pokutový kop Zlatana Ibrahimoviča. ,aktualizované

La Liga: Oslabený Real Madrid doma prehral s Levante

Futbalisti FC Sevilla zvíťazili na ihrisku Eibaru 2:0. V tabuľke s 39 bodmi poskočili na tretie miesto.,aktualizované

Carrasco a Hermoso z Atletica Madrid mali pozitívny test na COVID-19

Atletico vedie najvyššiu súťaž so sedembodovým náskokom na druhý Real Madrid a navyše má dva zápasy k dobru.

Herc prispel gólom k remíze Karvinej v Tepliciach

Slovácko remizovalo s Českými Budějovicami 0:0 a po piatich zápasoch tak pretrhlo víťaznú šnúru.,aktualizované

Fanúšikovia Marseille protestovali, zápas s Rennes odložili

Podľa medializovaných informácií bol pri výtržnostiach zasiahnutý projektilom do chrbta obranca Alvaro Gonzales. ,aktualizované

Bayern Mníchov si upevnil pozíciu v tabuľke triumfom nad Hoffenheim

Slovenský stredopoliar Borussie László Bénes sa do hry nedostal.,aktualizované

Futbalový štadión vo Fortaleze zachvátil požiar

Oheň vypukol v časti určenej pre médiá.

Ligue 1: Futbalisti Lens zvíťazili na ihrisku Montpellieru

Na čele tabuľky francúzskej súťaže figuruje Lyon.

Fortunaligová Nitra angažovala Švajčiara Pagliucu a Nemca Käupera

Käuper prišiel do Nitry na polročné hosťovanie z Werderu Brémy.

FK Senica zdolala Sereď v prípravnom stretnutí

Na sústredení v Turecku prehral slovenský majster Slovan Bratislava s Dinamom Moskva 2:4.,aktualizované

El Shaarawy sa z Číny vrátil do AS Rím

El Shaarawy odišiel z AS do Číny v júli 2019 za 16 miliónov eur.

Tolisso a Cunha pykajú za nové tetovania

Za rovnaký prehrešok ako francúzsky reprezentant pyká aj útočník Herthy BSC Matheus Cunha.

Polícia zatkla muža, ktorý rasisticky urážal futbalistu Sawyersa

V piatok zverejnil správy zo sociálnych sietí s rasistickým obsahom aj Reece James z Chelsea.

Kapitán Castro bude chýbať Stuttgartu minimálne dva týždne

Castro duel nedohral a musel striedať. Na svoj jubilejný 400. bundesligový štart tak nebude spomínať v dobrom.

West Ham získal na hosťovanie Lingarda z Manchestru United

Lingard odohral za United vyše 200 zápasov, v ktorých strelil 33 gólov. V tomto ročníku však nastúpil v drese ManU iba trikrát.

UEFA má údajne náhradný plán, ME môžu byť len v štyroch krajinách

Majstrovstvá Európy sa pre pandémiu koronavírusu uskutočnia s ročným odkladom. Dejiskom má byť dvanásť miest naprieč Európou.

Mir hetrikom zariadil triumf Huescy vo Valladolide

Huesca vybojovala iba druhé víťazstvo v sezóne, prvé pod vedením nového trénera Pachetu. Napriek tomu zostáva v tabuľke na poslednej 20. priečke.

Vasqueza vydali do USA, mal byť súčasťou úplatkárskej aféry FIFA

Vasquez je od roku 2017 vo výkone trestu aj vo svojej krajine. Dôvodom je spreneverenie fondov, ktoré boli určené pracovníkom v spoločnosti vyrábajúcej postele.

Lyon zdolal Bordeaux, v nadstavenom čase rozhodol Dubois

Lyon poskočil z tretej pozície na čelo tabuľky o bod pred Paríž St. Germain, majster má však k dobru nedeľný duel na ihrisku Lorientu.

Turín remizoval s oslabenou Fiorentinou

Hostia prišli v 61. minúte o vylúčeného Gaetana Castrovilliho, no o šesť minút neskôr sa ujali vedenia zásluhou Francka Riberyho.

Verratti a Diallo z PSG mali pozitívne testy na koronavírus

Dvojica tak nenastúpi v nedeľňajšom ligovom zápase s Lorientom.

Barcelona si vyžrebovala do štvrťfinále Španielskeho pohára Granadu

Jediný druholigista medzi najlepšou osmičkou Almeria si v utorok 2. februára zmeria sily s FC Sevilla.

Klopp dúfa, že Liverpool dokáže nájsť vhodného stopéra

Vedenie Liverpoolu je pripravené zaplatiť za nového obrancu 80 miliónov libier. Klopp by uvítal dlhodobé riešenie problému v obrane.

Zápas Mladá Boleslav - Olomouc neodohrali pre snehovú kalamitu

Náhradný termín ešte nie je známy.

Villas-Boas nečaká, že po sezóne zostane trénovať v Marseille

Marseille má údajne veľký záujem získať na trénerský post Švajčiara Luciena Favreho, ktorý donedávna viedol Borussiu Dortmund.

Ibrahimovič a Lukaku dostali po vzájomnom incidente stopku na 1 duel

Lukaku bude chýbať Interu Miláno v prvom zápase semifinále Coppa Italia proti Juventusu Turín.

Martinez a Goretzka z Bayernu mali pozitívne testy na koronavírus

Po 18 kolách sú Mníchovčania na čele tabuľky so sedembodovým náskokom pred druhým Lipskom.

FORTUNA LIGA: Žilina predĺžila zmluvu Myslovičovi do konca júna 2023

Pôvodný kontrakt platil 19-ročnému krídelníkovi do konca tohto kalendárneho roka.

West Ham je blízko k získaniu Lingarda z Manchestru United

V Londýne by mal stráviť zvyšok sezóny na hosťovaní.

V Zlíne vyčíňa koronavírus, LFA odložila jeho najbližšie zápasy

Vedenie Ligovej futbalovej asociácie (LFA) odložilo ich nedeľný zápas 17. kola českej Fortuna ligy v Liberci a tiež domáci duel 18. kola s Mladou Boleslavou, ktorý bol na programe na budúci víkend.

Liverpool sa dočkal víťazstva, Tottenham prišiel o body i Kanea

Ani Liverpool však neodišiel zo zápasu bez šrámov. Po prvom polčase musel opustiť ihrisko Joel Matip a podľa trénera Jürgena Kloppa to nevyzerá dobre.

Kane si poranil členok, čaká ho niekoľkotýždňová maródka

Dvadsaťsedemročný kanonier Tottenhamu Hotspur si vo štvrtkovom šlágri Premier League proti FC Liverpool (1:3) poranil členok a podľa trénera Joseho Mourinha bude chýbať tímu niekoľko týždňov.

Liverpool ukončil čakanie na výhru i na gól, Tottenham zdolal 3:1

Tottenham vybehol po prestávke na trávnik už bez Harryho Kanea, ktorý si v úvode zápasu poranil členok, dvakrát ho ošetrovali a nakoniec nemohol pokračovať.