Piatok 11. október 2024Meniny má Valentína

Futbal

Koeman verí, že vydretá výhra nad Levante dodá tímu sebavedomie

Za domácich nastúpil na 593. zápas v klubovom drese Sergio Busquets, ktorý sa tak v počte štartov vyrovnal na štvrtom mieste barcelonských historických tabuliek Carlesovi Puyolovi.

Lyon po trinástich rokoch zvíťazil na ihrisku Paríža St. Germain

V tejto ligovej sezóne dosiahol piate víťazstvo za sebou a v tabuľke je na druhom mieste o skóre za Lille, ktoré triumfovalo nad Bordeaux 2:1.

Ronaldo dvoma gólmi pomohol Juventusu k triumfu v Janove

Cristiano Ronaldo poslal loptu do stredu bránky a Juventus viedol 2:1. Ten istý hráč potrestal domácich ešte raz a v 89. minúte pridal rovnako z pokutového kopu svoj druhý gól v stretnutí. ,aktualizované

Liverpool remizoval na ihrisku Fulhamu 1:1

Bod pre hostí zachránil v 79. Mohamed Salah, ktorý premenil jedenástku. Slovenský brankár Marek Rodák sedel na lavičke náhradníkov. ,aktualizované

Messi zariadil víťazstvo Barcelona nad Levante

Hráči Realu Sociedad remizovali s Eibarom 1:1. Naplno nebodovali už tretíkrát za sebou, keď si pripísali tretiu remízu.

Vo veku 87 rokov zomrel bývalý chorvátsky tréner Barič

Podľa rakúskych médií podľahol koronavírusu. Informovala o tom agentúra APA.

Hráči Schalke stále bez víťazstva, v Augsburgu remizovali 2:2

Hostia tak naďalej zostávajú jediným tímom bez víťazstva, aj keď ich od prvého sezónneho víťazstva v lige delilo len niekoľko desiatok sekúnd.

Vedenie Dortmundu odvolalo trénera Favreho

Na lavičke bol Favre od leta 2018, no tím pod jeho vedením podával nevyrovnané výkony.,aktualizované

Plzni sa nedarí, podľa trénera Guľu to musia zastaviť

V defenzívnej činnosti sme potrestaní za každý mikrodetail, kalich si vypíjame úplne do dna, uviedol Guľa.

Bayern jednobodový, Dortmund skončil s najväčším debaklom od roku 2009

Borussia nevyhrala bez zraneného útočníka Erlina Brauta Haalanda v druhom zápase za sebou, celkovo čaká na bundesligové víťazstvo už tri stretnutia.

Juhoafrický futbalista Madisha zahynul pri autonehode

Trinásťnásobný reprezentant JAR je už druhý hráč Sundowns, ktorý tragicky zahynul pri autonehode. Pred mesiacom postihol rovnaký osud 33-ročného Aneleho Ngcongcaa.

Tréner Kolína považuje Dudovo vylúčenie za zbytočné

Duda strelil v jedenástich zápasoch za Kolín dva góly a pridal dve asistencie. Po vylúčení bude tímu chýbať v stredajšom domácom stretnutí s Leverkusenom.

Rossiho dom vykradli počas jeho pohrebu

Najlepší strelec španielskeho šampionátu zomrel vo štvrtok vo veku 64 rokov.

Real pripravil Atleticu prvú prehru, Zidane je spokojný

Atletico bolo v útoku "bezzubé", na domácu bránku vyslalo len jednu strelu, o ktorú sa hlavou postaral striedajúci Saul.

Manchesterské derby skončilo po 3 rokoch bez víťaza

Citizens bodovali v derby s United po dvoch minulosezónnych prehrách. Vo včerajšom zápase zaznamenali len deväť striel.

Pogba chce zostať v Manchestri, za klub ostáva bojovať

Medzi mnou a klubom bolo všetko vždy jasné a to sa nikdy nezmení, napísal Pogba na sociálnu sieť po sobotňajšom zápase, v ktorom United remizoval s mestským rivalom City 0:0.

Columbus sa stal majstrom MLS, zdolal vo finále play off Seattle

Pre Crew je to po roku 2008 druhý titul v MLS, Seattle išiel do finále ako obhajca trofeje.

Manchester United remizoval so City 0:0 v 12. kole Premier League

United zaznamenali prvú bodovú stratu po predošlých štyroch víťazstvách, v tabuľke Premier League sú na 7. mieste o bod a jednu priečku pred mestským rivalom.,aktualizované

Lazio podľahlo Hellasu Verona 1:2 v 11. kole Serie A

Verona preskočila svojho súpera a je šiesta. Slovenský stopér Denis Vavro opäť chýbal na zápasovej súpiske Rimanov. ,aktualizované

Real uspel v mestskom derby, Atletico s prvou prehrou

Huesca sa na trinásty pokus dočkala prvého víťazstva v sezóne, keď si doma poradila s Alavesom 1:0.

Sipľak pomohol gólom k výhre Cracovie v Zabrze 2:0

V zápase 13. kola poľskej Ekstraklasy strelil v 63. minúte druhý gól hostí. V úvodnom sobotňajšom stretnutí prehrala Warta Poznaň s Pogoňom Štetín 1:2.

Guľova Plzeň neudržala dvojgólový náskok, prehrala v Jablonci 2:3

Zverenci slovenského trénera Adriana Guľu inkasovali v druhom dejstve tri góly v rozpätí 20 minút.,aktualizované

Bayern remizoval na ihrisku Unionu Berlín

Bayern uhral tretiu remízu v štyroch bundesligových zápasoch. Naďalej vedie tabuľku, ale už iba o skóre pred druhým Lipskom.,aktualizované

Valencia natiahla sériu bez víťazstva, s Bilbaom iba remizovala 2:2

Na víťazstvo čakajú od 8. novembra a v neúplnej tabuľke im patrí 10. miesto.,aktualizované

V manchesterskom derby United - City gól nepadol

UPOZORNENIE: Správu rozširujeme

Hatayspor vyhral nad Karagümrükom 3:1

Slovenský stredopoliar inkasoval v 90.+1 minúte druhú žltú a následne červenú kartu.,aktualizované

Juventus uspel s odvolaním, Morata bude k dispozícii už v nedeľu

Morata videl červenú kartu v závere novembrového zápasu za nešportové správanie.

Kevin-Prince Boateng by chcel vidieť Messiho v Neapole: Úžasný príbeh

Argentínsky útočník má zmluvu s Kataláncami už iba na túto sezónu a v uplynulom období sa čoraz viac špekuluje o jeho odchode.

Deschamps neuspel na súde so žalobou proti Cantonovmu výroku

Cantona vtedy vyjadril presvedčenie, že za vynechaním určitých hráčov zo zostavy je ich africký pôvod.

Everton zaznamenal v dôsledku pandémie rekordnú stratu

Pod stratu sa však podpísali aj veľké investície do kádra, pred týmto ročníkom minuli na posily 70 miliónov.

Haraslín bol po červenej karte v slzách, Letiziovi sa ospravedlnil

Sassuolo napriek oslabeniu zvíťazilo na štadióne Mapei v Reggio Emilia 1:0 a v neúplnej tabuľke je na druhom mieste.

Sassuolo zvíťazilo nad Beneventom 1:0, Haraslín dostal červenú kartu

Krídelník domáceho tímu dostal v 49. minúte červenú kartu za faul na Gaetanu Letiziu, ktorému prišliapol členok.

Ocenenie pre Najlepšieho hráča získa Lewandowski, Messi či Ronaldo

Víťaza oznámia počas virtuálneho galavečera na budúci štvrtok. Tridsaťdvaročný Lewandowski dal v predchádzajúcej sezóne 55 gólov vo všetkých súťažiach a Bayernu pomohol k zisku treble.

Atletico Madrid je favorit na zisk španielskeho titulu, tvrdí Zidane

Atletico vedie najvyššiu španielsku súťaž a ešte neprehralo, obhajca titulu Real na štvrtom mieste zaostáva o šesť bodov.

Kimmich by mohol trénovať už od budúceho týždňa

Obranca sa po operácii kolena zotavuje rýchlejšie, než sa predpokladalo.

FORTUNA LIGA: Álvaro Pereira ukončil pôsobenie v Seredi

Álvaro Pereira bol po zápase s ViOn-om pozitívne testovaný na COVID-19, hráč sa počas pôsobenia v klube nedokázal dostať do optimálnej formy.

Klostermann sa na budúci týždeň vráti do tréningového procesu

Dvadsaťštyriročný obranca RB Lipsko stihol v tejto sezóne odohrať len štyri zápasy.

Ukrajina sa voči kontumácii zápasu vo Švajčiarsku odvolala na CAS

UEFA duel skontumovala v prospech domácich. Švajčiari sa vďaka víťazstvu za "zeleným stolom" zachránili v A-divízii Ligy národov, Ukrajina zostúpila do "béčka".

Kórejský reprezentant Hwang mal COVID-19 a cítil sa na umretie

Hwang podpísal s Lipskom zmluvu pred touto sezónou potom, ako v uplynulej strelil za Salzburg 16 gólov a pridal 22 asistencií.

Winks a Alli vyjadrili frustráciu, Mourinho: Nemôžu byť všetci šťastní

Stredopoliar Dele Alli nedostal v zápase šancu vôbec. Po tom, čo Mourinho využil aj piate striedanie, sa zdvihol z lavičky a nahnevane odišiel do šatne.