EL: Neapol, Molde, Bern a San Sebastian postúpili do šestnásťfinále

Slovenský reprezentačný stredopoliar Stanislav Lobotka v drese SSC do hry nezasiahol.,aktualizované

Zorc dodal, že Haaland dostal povolenie len za predpokladu, že bude prísne dodržiavať všetky opatrenia a do Nemecka sa vráti pred Vianocami.

FORTUNA LIGA: Pohronie dohrá 17. a 18. kolo začiatkom februára

Všetky tri zainteresované kluby sa dohodli na termínoch dohrávok

Prokurátor chce začať trestné stíhanie proti šéfovi FIFA Infantinovi

Kellera poverili švajčiarske úrady tento rok, aby vyšetril stretnutia Infantina a bývalého švajčiarskeho generálneho prokurátora Michaela Laubera v rokoch 2016 a 2017.

Za Haalanda bude musieť záujemca zaplatiť minimálne 75 miliónov eur

Haaland prišiel do Dortmundu v januári tohto roka za 20 miliónov eur. Predtým hrával za Molde FK a Red Bull Salzburg.

Lahm by sa mohol stať turnajovým riaditeľom ME 2024 v Nemecku

Tridsaťsedemročný Lahm bol aj ambasádorom pri kandidatúre Nemecka na usporiadanie šampionátu.

Hysaj s Rrahmanim mali znova pozitívne testy na koronavírus

Obaja sú v izolácii a po príslušnej dobe absolvujú nové testy, uviedlo vedenie SSC Neapol v stanovisku.

Top strelcami skupinovej fázy LM sú Haaland, Neymar, Morata a Rashford

Najviac striel na bránku (16) vyslal Lionel Messi z FC Barcelona.

Dvojnásobná postupová radosť v Madride, Conte soptil na rozhodcov

Antonio Conte mal ťažké srdce na rozhodcov, ktorí podľa neho škodili jeho mužstvu počas celého priebehu skupinových bojov.

Ajax bol bezzubý, Atalanta druhýkrát za sebou do vyraďovačky

Štvornásobný európsky šampión Ajax z uplynulých ôsmich pokusov postúpiť do osemfinále zlyhal až sedemkrát.

Vo veku 64 rokov zomrel bývalý taliansky útočník Paolo Rossi

Rossi otvoril skóre finálového zápasu MS 1982 a naštartoval Taliansko k víťazstvu nad Západným Nemeckom 3:1. ,aktualizované

Olsson: Rozšírený formát Ligy majstrov by sa zmestil do kalendára

Predstavitelia Európskej futbalovej únie (UEFA) zvažujú reformu súťaže, úpravou formátu odraziť snahy európskych veľkoklubov, ktoré zvažujú vytvorenie vlastnej superligy.

Koumetio sa stal najmladším debutantom FC Liverpool v Lige majstrov

V stredu na ihrisku Midtjyllandu (1:1) debutoval vo veku 18 rokov a 25 dní, keď vystriedal cez polčas Fabinha.

EL: O zvyšných šesť miesteniek do 16-finále zabojuje 11 tímov

Jedným zo šlágrov postupových konfrontácií bude duel SSC Neapol s Realom Sociedad San Sebastian v F-skupine.

LM: Neymar zložil Basaksehir hetrikom, postup Atalanty do osemfinále

V Paríži pokľakli pred reštartom utorkového duelu hráči oboch tímov okolo stredového kruhu a zdvihnutou rukou podporili boj proti rasizmu. ,aktualizované

LM: Webo môže byť na lavičke Basaksehiru v stredajšom zápase s PSG

Webo bol ústrednou postavou konfliktu v inkriminovanom stretnutí, po ktorom duel nedohrali.

Gasperini by pre konflikt s kapitánom Gomezom mohol opustiť Atalantu

Gasperini mal v polčase zápasu 5. kola LM s Midtjyllandom (1:1) konflikt s kapitánom tímu Alejandrom Gomezom.

Obranca Leedsu Koch bude po operácii absentovať tri mesiace

Koch si zranil koleno už v prvom stretnutí po príchode z Freiburgu proti Liverpoolu, vtedy sa to však zaobišlo bez vážnejších následkov.

Andrich z Unionu Berlín si nezahrá tri zápasy za kopnutie hráča Herthy

Vedenie súťaže ho potrestalo za faul v mestskom derby s Herthou, keď v 24. minúte kopol do krku Lucasa Tousarta. Za svoj zákrok videl červenú kartu.

LM: Coltescu sa ospravedlnil: Nikdy som nemal zámer niekoho uraziť

Incident vyvolal vlnu reakcií, turecký tím podporili aj hráči PSG, medzi nimi aj Kylian Mbappe, ale aj turecký prezident Recep Tayyip Erdogan či francúzska ministerka športu Roxana Maracineanuová.

LM: Solskjaer za prehru nevinil Pogbu, Nagelsmann: Triumf je zaslúžený

Lipsko potrebovalo nad Manchestrom United zvíťaziť a lepší štart si ani nemohlo želať.

Ronaldo zatienil Messiho, 2 gólmi vyšvihol Juventus na čelo skupiny

Barcelona vyslala na Giangluigiho Buffona celkovo jedenásť pokusov, ale bez želaného efektu.

LM: UEFA zverila dohrávku PSG - Basaksehir do rúk Holanďana Makkelieho

Parížania sú bez ohľadu na výsledok duelu už istými osemfinalistami, pretože Lipsko doma zdolalo Manchester United 3:2.

Odchod Basaksehiru z ihriska našiel podporu, Mbappe: Sme s tebou,Webo

Radikálny postup Basaksehiru, v ktorom pôsobí aj slovenský stopér Martin Škrtel, našiel mnoho zástancov nielen v športových kruhoch.

LM: UEFA začala vyšetrovanie rasistického incidentu v Paríži

Duel H-skupiny prerušili za bezgólového stavu už po necelých 15 minútach po tom, čo hostia opustili hraciu plochu na protest proti údajnej rasistickej urážke zo strany štvrtého rozhodcu S. Coltescua.

LM: Súboj velikánov pre Juventus, Lipsko aj PSG s postupom

Duel medzi Parížom a Basaksehirom Istanbul v 15. minúte za stavu 0:0 prerušili, v prípade rovnosti bodov s United by však v prospech PSG rozhodlo lepšie skóre zo vzájomných zápasov.,aktualizované

LM: Prerušený zápas PSG a Basaksehir dohrajú v stredu

Parížania sú bez ohľadu ne výsledok duelu už istými osemfinalistami.

Vo veku 66 rokov zomrel bývalý tréner Argentíny Alejandro Sabella

Počas hráčskej kariéry pôsobil ako stredopoliar v River Plate, Sheffielde United či Leedsi. Najcennejší dres si obliekol osemkrát.

LM: Hráči Basaksehiru opustiil ihrisko pre rasizmus zo strany rozhodcu

Protestovali tým proti údajnej rasistickej urážke.,aktualizované

EL: Zápas Villarreal - Karabach odložili pre koronavírus v tíme hostí

Vo vzájomnom zápase už o nič významné nepôjde, Španieli sú istí víťazi I-skupiny a Karabach skončí s určitosťou posledný.

Slováci začnú kvalifikáciu na MS do Kataru v marci na Cypre

Slováci uzavrú boje v európskej H-skupine 14. novembra na Malte.,aktualizované

Viceprezidenta Juventusu Turín Nedvěda suspendovali za urážku rozhodcu

Bývalý český reprezentant má pozastavenú činnosť do 21. decembra a musí zaplatiť pokutu 10.000 eur.

Katar sa bude pripravovať na MS v európskej kvalifikácii

Vzájomné duely budú mať status prípravných zápasov a nebudú sa počítať do tabuľky.

Moldavská polícia s Europolom zasiahli proti stávkarskej mafii

Organizovaná skupina údajne zmanipulovala približne dvadsať zápasov, na ktorých zarobila státisíce dolárov.