Futbal

Weiss ml. má za sebou operáciu pruhu, cíti sa dobre

Weiss s určitosťou nezasiahne do zvyšných dvoch ligových kôl – nedeľňajšieho derby v Trnave a ani domácej rozlúčky proti Žiline.

Juventus otočil derby v závere, Škriniarov Inter ostal druhý

Medzi strelcov sa tentokrát nezapísal Cristiano Ronaldo, ale opäť sa potvrdilo, že Juventus s ním v zostave vyhráva

Barcelona zažíva najhorší vstup do ligy od sezóny 1987/88

Barca z posledných piatich duelov vyhrala tri, z toho dvakrát bez Messiho v LM.

Guardiola oslávil míľniky víťazstvom, United natiahli šnúru

Favorit rozhodol o svojom víťazstve už v prvom dejstve, keď sa v najskôr v 5. minúte presadil Raheem Sterling a v 26. premenil pokutový kop Kevin De Bruyne.

Bayern sa udržal na čele, Flickovi robí vrásky obrana

V prípade prehry by Bayern klesol na druhé miesto, remízou si však pred Lipskom udržal dvojbodový náskok.

Chelsea na vrchole tabuľky, Lampard vítal návrat divákov

Domácich hnali za víťazstvom, prvýkrát od marcového vypuknutia pandémie koronavírusu, fanúšikovia priamo na štadióne.

Duda: Z gólu mám radosť, ale chceli sme vyhrať

Náskok Kolín dlho neudržal, pretože v 47. minúte vyrovnal na konečných 2:2 Holanďan Wout Weghorst.

Zomrel Viktor Ponedelnik, ktorý ZSSR vystrieľal titul majstrov Európy

Za reprezentáciu ZSSR odohral 29 duelov, v ktorých strelil 20 gólov

Mbappe strelil 100. gól za PSG, svojmu klubu je vďačný

Mbappe prišiel do Paríža v auguste 2017 na hosťovanie, ktoré sa po roku zmenilo na trvalý prestup. Kontrakt mu vyprší v júni 2022.

La Liga: Futbalisti Cadiz triumfovali nad Barcelonou

Futbalisti Levante zvíťazili v úvodnom sobotňajšom zápase nad Getafe 3:0.,aktualizované

Futbalisti Chelsea zvíťazili nad Leeds United

Vo večernom dueli si londýnska Chelsea poradila s Leedsom United 3:1. ,aktualizované

Inter Miláno so Škriniarom zdolal Bolognu

Lazio Rím na trávniku so Spezie Calcio zvíťazilo 2:1.,aktualizované

Bayern Mníchov remizoval v šlágri bundesligy s Lipskom

V akcii bol aj ďalší slovenský futbalista László Bénes, ktorého Borussia Mönchengladbach remizovala na pôde Freiburgu 2:2.,aktualizované

Balotelli by mal podpísať kontrakt s druholigovou Monzou

Monze patrí ôsma priečka v tabuľke Serie B.

Gosens z Atalanty má koronavírus

Taliansky tím v tejto súvislosti informoval, že vykonal preventívne testy u všetkých jeho spoluhráčov a členov realizačného tímu.

Brat Cristiana Ronalda čelí obvineniu z podvodu

Aveiro prostredníctvom spoločnosti Mussara Lda riadi obchod so suvenírmi Ronalda.

Pekarík pomohol gólom k víťazstvu Herthy Berlín nad Unionom

Pekarík strelil svoj druhý ligový gól v tejto sezóne, na konte má aj jeden zásah v Nemeckom pohári.,aktualizované

Manchester City je blízko k podpisu zmluvy s mladým Brazílčanom Rosom

Hráč by mal po príchode do City najskôr putovať na hosťovanie do iného európskeho klubu, najvážnejším adeptom je údajne belgický Lommel.

Po Maradonovi chcú pomenovať ulicu pri štadióne v Buenos Aires

Maradona zomrel 25. novembra vo veku 60 rokov na zlyhanie srdca.

Marseille vyhralo v Nimes a poskočilo na druhú priečku

O troch bodoch pre favorita rozhodli gólmi Dario Benedetto a Valere Germain, domáci dohrávali od 77. minúty bez vylúčeného Andresa Cubasa.

Celta Vigo vyhrala v Bilbau

Galícijský tím predtým ťahal osemzápasovú šnúru bez víťazstva.,aktualizované

Schranz strelil gól pri víťazstve Jablonca v Zlíne

V tejto sezóne strelil svoj štvrtý ligový gól.

MS klubov budú mať aj v roku 2021 sedem účastníkov

V roku 2019 vyhrali MS klubov futbalisti FC Liverpool, ktorí vo finále zdolali brazílske Flamengo.

Štadión v Neapole oficiálne pomenovali po Diegovi Maradonovi

Už pred tromi rokmi získal Maradona v Neapole čestné občianstvo a na dátum jeho pohrebu vyhlásilo mesto deň smútku.

Koemana podráždili vyjadrenia dočasného prezidenta Barcelony

Tusquets vyjadril presvedčenie, že klub mal Lionela Messiho v lete predať.

Pri košickej KFA vyrastie futbalová akadémia za 4 milióny eur

Viceprimátor a predseda predstavenstva KFA Marcel Gibóda privítal snahu FC Košice a ich partnera realizovať a následne aj financovať prevádzku akadémie.,aktualizované

Bundesligový ročník 2021/2022 odštartuje 13. augusta

Zimná prestávka v Bundeslige potrvá kratšie, 18. ligové kolo je na programe 6. januára 2022. Súťaž vyvrcholí 14. mája 2022.

Rektorku suspendovali, Suarezovi prezradila témy skúšky z taliančiny

Vyšetrovanie ukázalo, že témy skúšky boli s uchádzačom dohodnuté a vyhodnotenie bolo známe už pred testom.

EL: Arsenal vítal naspäť priaznivcov, Lacazette: Veľmi nám pomohli

Šťastných dvetisíc fanúšikov bolo prvými divákmi, ktorí mohli byť prítomní na štadióne v top súťažnom zápase v Anglicku od 11. marca.

FORTUNA LIGA: Lačný s trojzápasovým dištancom za vylúčenie

Útočník Serede videl červenú kartu v 69. minúte, keď vrazil do hosťujúceho kapitána Zsolta Kalmára.

Víťazný návrat Pioliho na lavičku AC: Hráči ma asi chceli otestovať

Milánčania nadviazali v EL na svoj úspešný štart zo Serie A. V piatich skupinových súbojoch vydolovali 10 bodov.

Van der Vaart s de Rossim budú asistovať pri žrebe kvalifikácie MS2022

De Rossi sa na MS 2006 v Nemecku tešil zo zisku titulu.

Slavia postúpila do šestnásťfinále Európskej ligy

V Edene sledovalo duel aj 600 divákov, boli to negatívne otestovaní ľudia z radov partnerov klubu. Skvelý výkon podal dvojgólový Sima.

V Podbrezovej ukončili spoluprácu s trénermi Cifraničom a Mlynárom

Po prehre v Košiciach a stredajšom zakopnutí stráca Podbrezová na vedúci tím tabuľky MFK Dukla Banská Bystrica 11 bodov.

FL: Nitra dlhuje niektorým hráčom mzdy od augusta

Hráči v spolupráci s Úniou futbalových profesionálov žiadajú okamžité uhradenie záväzkov.

Gregušova Minnesota postúpila do finále play off Západnej konferencie

Slovenský reprezentačný stredopoliar Ján Greguš odohral za hostí celé stretnutie a videl žltú kartu.

EL: Futbalisti Slavie Praha postúpili do šestnásťfinále

Vo štvrtkovom zápase 5. kola zdolali doma Hapoel Beer Ševa.

Lille otočilo duel so Spartou a postúpilo, ďalej ide aj AC Miláno

Divoký zápas zažil Linz v J-skupine, ktorý dokázal doma remizovať s Tottenhamom 3:3.