S určitosťou vynechá nadchádzajúci reprezentačný zraz a aj duel s Atleticom Madrid o dva týždne.

Žiline patrí v tabuľke tretia priečka so ziskom 22 bodov.

Hamšík pred zápasom roka: Všetci vieme o čo ide

Hamšík je na Slovensku už od začiatku októbra, keď sa hlásil na zraze pred semifinálovým barážovým súbojom s Írmi a aj ďalšími dvoma duelmi Lige národov v Škótsku a doma proti Izraelu.

V dánskom výbere figurovali siedmi hráči z Premier League, ktorým by po návrate z rodnej krajiny hrozila karanténa.

Do mužstva k devätnástim pôvodne vybraným pribudli Dávid Hancko, Tomáš Suslov, Pavol Šafranko, Samuel Mráz, Adam Jakubech a Norbert Gyömbér.,aktualizované

Asensio nahradil Fatiho v nominácii španielskej reprezentácie

Španielsko si v stredu zmeria sily v prípravnom zápase s Holandskom.

Dunajská Streda s Pohroním iba remizovala, Storck nehľadal výhovorky

Domácim citeľne chýbali Eric Davis, César Blackman, Andrija Balič, ktorí mali pozitívne testy na koronavírus.

Mladí Slováci sa zišli v Nitre bez Pokorného, je v karanténe

Tréner Jaroslav Kentoš mal napoludnie k dispozícii 13 hráčov, ďalší sa pripoja v priebehu najbližších hodín.

Ivanovič a Pereira z West Bromwichu majú koronavírus

Teraz absolvujú povinnú desaťdňovú karanténu.

Hertha Berlín bude do konca roka bez zraneného Cordobu

Kolumbijský útočník sa zranil v sobotnom bundesligovom zápase s Augsburgom.

Lookman sa zahral na Panenku: Najhoršia penalta v histórii, píšu Briti

Anglický futbalista penaltu úplne pokazil a jeho pokus bez problémov chytil Lukasz Fabianski.

Michalovčanov nezlomil Covid, ale priveľký rešpekt

V základnej zostave bolo viacero skúsených hráčov, v dôsledku pozitívnych testov bolo na lavičke šesť dorastencov.

Nemecké kluby zvolali neoficiálny míting,chcú diskutovať o budúcnosti

Z bundesligových klubov nedostali pozvánku Mainz, Augsburg, Arminia Bielefeld a VfB Stuttgart.

Talianske úrady vyšetrujú nepresné testy Lazia Rím

Trojica jeho hráčov mala negatívny klubový test, ale test pod hlavičkou Európskej futbalovej únie vyšiel pozitívny.

Barcelona konečne uspela, víťazstvo režíroval supernáhradník Messi

Messi vystriedal po polčase osemnásťročného Ansua Fatiho, ktorý si poškodil meniskus a podľa španielskych médií môže chýbať tri až päť mesiacov.

Rashford opäť presvedčil britskú vládu a zabezpečil stravu pre deti

Útočníkovi Manchestru United telefonoval predseda vlády Boris Johnson a prisľúbil mu čiastku 396 miliónov libier na pokračovanie projektu.

Ani domáci Dortmund nezastavil Bayern, Haaland: Sú najlepší na svete

Skóre na prázdnom štadióne Signal Iduna Park otvoril v 24. minúte Robert Lewandowski, ale gól kanoniera Bayernu zrušil systém VAR, ktorý odhalil milimetrový ofsajd.

Fati minimálne do konca roka mimo hry, tvrdia španielske médiá

Podľa vyšetrení si Fati poškodil meniskus, s určitosťou vynechá nadchádzajúci reprezentačný zraz aj duel s Atleticom Madrid o dva týždne.

Kimmich si v šlágri zranil koleno, Flick: Nahradiť ho bude ťažké

Kimmich nebude chýbať len Bayernu, ale aj reprezentácii Nemecka, ktorú v nasledujúcom období čaká najskôr prípravný zápas proti Českej republike.

Hudson-Odoi porušil nariadenia, nafilmovali ho v klube so spoluhráčom

Obaja sa stretli v bare ešte v októbri, hoci platil zákaz stretávania sa s ľuďmi mimo spoločnej domácnosti.

Futbalisti Sassuola v novej sezóne ešte nenašli premožiteľa

Kuckova Parma remizovala s Fiorentinou.,aktualizované

Ligue 1: Futbalisti Olympique Marseille zdolali Racing Štrasburg

O víťazný gól sa postaral Morgan Sanson.,aktualizované

Granada požiadala o odloženie nedeľného zápasu pre nedostatok hráčov

Viacero členov tímu totiž malo pozitívny test na koronavírus.

Manchester United zdolal Everton, Cavani si otvoril strelecký účet

Domáci viedli od 19. minúty zásluhou Bernarda, no hostia otočili skóre ešte do polčasu dvoma gólmi Bruna Fernandesa.,aktualizované

La liga: Barcelona zdolala Betis Sevilla, o dva góly sa postaral Messi

V prvom sobotňajšom zápase 9. kola hráči Huescy remizovali s Eibarom 1:1. ,aktualizované

Ligue 1: Stade Brest vyhral nad Lille 3:2

O prvý gól v zápase sa postaral Pierre-Gabriel.,aktualizované

Fati z FC Barcelona si zranil koleno, dĺžka absencie nie je známa

Osemnásťročný útočník sa zranil pri víťazstve v sobotnom domácom stretnutí 9. kola najvyššej španielskej súťaže nad Betisom Sevilla 5:2.

Urobte to pre Liverpool, prosí Klopp v kampani propagujúcej testovanie

Dorbovoľné plošné testovanie sa začalo v západoanglickomm meste v piatok 6. novembra. Počet nakazených pripadajúci na 100.000 obyvateľov je v Liverpoole jeden z najvyšších v Británii.

Bülter z Unionu Berlín mal pozitívny test na koronavírus

Dvadsaťsedemročný krídelník nefiguroval v nominácii na tento zápas, všetci ostatní hráči Unionu mali negatívne výsledky.

Liga národov: Mancini nominoval aj nováčikov Pessinu a Calabriu

Taliani sa v stredu 11. novembra stretnú v prípravnom zápase s Estónskom, následne hrajú doma s Poľskom a vonku s Bosnou a Hercegovinou.

Bayern zdolal v šlágri Dortmund a vedie nemeckú ligu

Hertha Berlín uspela na pôde FC Augsburg takisto 3:0. Slovenský reprezentačný obranca Peter Pekarík odohral za hostí celý zápas.,aktualizované

FORTUNA LIGA: Dunajská Streda remizovala s FK Pohronie, Slovan na čele

Futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble deklasovali v sobotňajšom dueli 13. kola Fortuna ligy AS Trenčín 5:0. Hetrikom sa blysol domáci útočník Filip Balaj.,aktualizované

Girondins Bordeaux nestačil na Montpellier HSC

Montpellier zvíťazil "na nulu" už v druhom zápase za sebou na pôde súpera, v predchádzajúcom kole vyhral 1:0 na ihrisku AS Saint-Etienne.

Lipsko zdolalo Freiburg a vyšvihlo sa na čelo nemeckej ligy

Vidala prilákala do Interu obnovená spolupráca s Contem

V Barcelone som bol šťastný, ale potom veci nabrali iný smer a rozhodol som sa vrátiť do Talianska, povedal čilský futbalista.

Hazard a Casemiro z Realu Madrid mali pozitívny test na koronavírus

Obaja futbalisti opustili tréningový proces a absolvujú karanténu.

Maradona má silné abstinenčné príznaky, nasadili mu sedatíva

Maradonu v pondelok hospitalizovali s príznakmi depresie, anémiou a dehydratáciou na súkromnej klinike.

Zorc: Haaland má neobmedzený potenciál, raz môže dosiahnuť všetko

Nór má v bundeslige bilanciu päť zápasov a rovnaký počet gólov, vo všetkých súťažiach sa presadil šestnásťkrát v pätnástich dueloch.