Finále japonského Ligového pohára odložili pre koronavírus

Na Národnom štadióne v hlavnom meste Japonska mal byť na tribúnach limitovaný počet 24.000 fanúšikov.

Klub Podbeskidzie Bielsko-Biala hlási pozitívne testy na Covid-19

V mužstve účastníka Ekstraklasy mali pozitívne testy traja hráči a jeden člen realizačného tímu.

LM: Solskjaer označil chyby v obrane za neodpustiteľné, Ba: Bojujeme

Hráči Manchestru United vybuchli na pôde tureckého majstra Basaksehiru Istanbul a prehrali 1:2.

Werder Brémy nepustí svojich hráčov na reprezentačné zápasy

Jedinú výnimku dostal český brankár Jiří Pavlenka, ktorý sa bude môcť k svojmu národnému mužstvu pripojiť na prípravný zápas proti Nemecku.

Súboj Greguša so Sekuličom v zámorskej MLS sa skončil nerozhodne

Obaja slovenskí reprezentanti odohrali plnú minutáž.

EL: Miláno chce natiahnuť sériu, Leicester sa môže priblížiť postupu

"Rossoneri" ťahajú 24-zápasovú sériu bez prehry vo všetkých súťažiach a v prípade víťazstva by sa výrazne priblížili k postupu do vyraďovacej fázy.

Lipsko zdolalo PSG, Juventus nedal šancu Ferencvársou

Druhý je Juventus potvrdil úlohu favorita.

Liga majstrov: Havertz nebol na súpiske Chelsea, má koronavírus

Dvadsaťjedenročný útočník prestúpil do Chelsea v lete z nemeckého Bayeru Leverkusen.

Basaksehir so Škrtelom zdolal Manchester United

Basaksehir si pripísal pri svojej premiérovej účasti v skupinovej fáze Ligy majstrov prvý triumf.,aktualizované

Maradona nemá po operácii žiadne komplikácie

Majstrovi sveta z roku 1986 zaželal skoré uzdravenie aj slávny argentínsky futbalista súčasnosti Lionel Messi.

Sakho uspel v spore s antidopingovou agentúrou

Tridsaťročného obrancu vyšetrovala WADA pre podozrenie z dopingu v roku 2016, keď si obliekal dres FC Liverpool.

EURÓPSKA LIGA: Slavia má ďalších nakazených hráčov

Slavia má v C-skupine po dvoch dueloch na konte tri body za víťazstvo nad Bayerom Leverkusen 1:0. Trpišovský neskladá zbrane a uspieť chce v domácom prostredí aj proti účastníkovi Ligue 1.

Akadémia Ferenca Puskása vyhrala nad Honvéd Budapešť

V zápase hrali aj Urblík a Tujvel.

UEFA suspendovala funkcionára Karabachu, vyzýval k zabíjaniu Arménov

UEFA už nedávno pokarhala 20 futbalistov a funkcionárov FK Karabach za salutovanie v zápase predkola Európskej ligy proti Legii Varšava.

Ženy Slovana Bratislava prehrali v 1. predkole Ligy majstrov

V stredajšom stretnutí úvodnej kvalifikačnej fázy hranej na jeden zápas prehrali na pôde litovských šampiónok z tímu Gintra Universitetas.,aktualizované

EL: Hoffenheim a Liberec majú pred duelom problémy s COVID-19

Liberec nebude mať k dispozícii brankársku jednotku Filipa Nguyena, ktorý pozitívny test osobne potvrdil na sociálnej sieti.

Ings môže Southamptonu chýbať až šesť týždňov

Dvadsaťosemročný útočník má za sebou už dve vážne zranenia kolena.

Lewandowski venoval svoje góly legende Bayernu Gerdovi Müllerovi

Zostaň silný, kráľ Gerd, zverejnil Poliak na sociálnej sieti.

Bývalý obranca Liverpoolu Flanagan podpísal zmluvu s Charleroi

Dvadsaťsedemročný krajný obranca má v zmluve opciu na predĺženie o ďalšiu sezónu.

Kentošovi robí starosti koronavírus, v nominácii aj dvaja novici

V nominácii je niekoľko hráčov, ktorí mali pozitívny test.,aktualizované

Rummenigge o Alabovi: Musí sa rozhodnúť sám

Vedenie nemeckého majstra tento týždeň stiahlo ponuku na nový kontrakt po tom, ako ju 28-ročný hráč s agentom neprijali do konca októbra.

EL: Sparta berie na Celtic aj slovenského obrancu Hancka

Je však otázne, či ho tréner Václav Kotal zaradí do zostavy v súboji so škótskym majstrom.

LM: Liverpool rozložil Bergamo, Klopp: Moji chlapci hrali neuveriteľne

Tréner domácich Gian Piero Gasperini pochopiteľne nebol spokojný, hneval ho až priveľký výkonnostný rozdiel medzi oboma mužstvami.

LM: Bayern udrel v Salzburgu v závere, Müller: Mali sme viac tromfov

Bavori sú tak krôčik od postupu do jarného osemfinále, Salzburg je so ziskom jedného bodu na chvoste tabuľky.

LIGA MAJSTROV: V stredu v hre aj traja Slováci, šláger v Lipsku

PSG sa musí v Nemecku zaobísť bez zraneného brazílskeho útočníka Neymara, ktorý má problém s priťahovačom na stehne a mal by chýbať až do reprezentačnej prestávky.

Maradona úspešne podstúpil akútnu operáciu pre krvácanie do mozgu

Maradona, ktorý minulý piatok oslávil životné jubileum 60 rokov, bol niekoľko dní v domácej izolácii.

LIGA MAJSTROV: Bayern opäť víťazne, Real zdolal Inter, Jota s hetrikom

V Madride otvoril skóre v 25. minúte francúzsky útočník Karim Benzema, ktorý využil chybnú spätnú prihrávku Interu.,aktualizované

Maradona podstúpi akútnu operáciu pre krvácanie do mozgu

Maradona momentálne pôsobí ako tréner argentínskeho klubu Gimnasia y Esgrima La Plata.,aktualizované

LIGA MAJSTROV: Mönchengladbach prevalcoval Šachtar Doneck

Hostia rozhodli duel už v prvom polčase. V ňom dva góly strelil Plea, jeden alžírsky obranca Ramy Bensebaini a vlastný gól si dal Valerij Bondar.,aktualizované

LIGA NÁRODOV: Do českého tímu sa vracajú Pavelka a Pekhart

Po štyroch odohratých zápasoch figurujú Česi na 2. mieste tabuľky 2. skupiny B-divízie so stratou štyroch bodov na Škótsko, ktorému dvakrát podľahli. ,aktualizované

Schalke uspelo v 1. kole pohára a ukončilo 9-mesačné čakanie na výhru

Outsider chvíľu viedol, no skóre v prospech Schalke, ktoré figurovalo v zápise ako hosťujúce mužstvo, otočili dvojgólový Alessandro Schöpf, Vedad Ibiševič a Benito Raman.