Piatok 11. október 2024Meniny má Valentína

Futbal

Janovské derby skončilo remízou

Sampdoria je v tabuľke s desiatimi bodmi na ôsmom mieste, FC Janov je na pätnástej pozícii s piatimi bodmi.

Valencia remizovala s Getafe

Valencia je v tabuľke na 13. mieste s ôsmimi bodmi, Getafe je ôsme s 11 bodmi.

Boženík za Rotterdam pre zranenie nenastúpil

Feyenoord Rotterdam sa natrápil na pôde Emmenu, nad ktorým zvíťazil 3:2 vďaka gólu Naoufala Bannisa v štvrtej minúte nadstaveného času.

San Sebastian rozdrvil Vigo

Dva góly Sevillčanov strelil Cristian Tello, tretí pridal paraguajský útočník Antonio Sanabria(,aktualizované

Antverpy prehrali s Bruselom

V oboch včerajších zápasoch belgickej ligy padlo po jednom góle.

Serie A: Futbalistom Udinese Calcio sa nepodarilo zdolať AC Miláno

O góly pre AC Miláno sa postarali Ibrahimovič a Kessie.,aktualizované

Bobbymu Charltonovi diagnostikovali demenciu

Sir Bobby Charlton má 83 rokov. V júli zomrel jeho o dva roky starší brat Jack, ktorý bol taktiež súčasťou kádra majstrov sveta zo šampionátu v Anglicku.

FORTUNA LIGA: Slovan doma podľahol Nitre, rozhodol Mustafič

"Belasí" sú v tabuľke na druhom mieste so ziskom 26 bodov, na lídra DAC Dunajská Streda strácajú dva body, klub zo Žitného ostrova však má o jeden zápas menej. ,aktualizované

Obhajca titulu Basaksehir zvíťazil nad futbalistami Konyasporu

Slovenský obranca Martin Škrteľ odohral celý zápas.

Futbalisti Realu Madrid zvíťazili nad SD Huesca 4:1

V neúplnej tabuľke sa dostali na čelo o dva body pred Real Sociedad San Sebastian.,aktualizované

Futbalisti Sheffieldu United prehrali s Manchestrom City 0:1

O jediný gól Manchestru sa postaral Kyle Walker, ktorý prišiel na hosťovanie práve zo Sheffieldu. ,aktualizované

Paríž St. Germain jasne zdolal Nantes, v tabuľke má náskok o 3 body

O góly PSG sa zaslúžili Ander Herrera, Kylian Mbappe a Paolo Sarabia.,aktualizované

Kondogbia prestúpil z Valencie do Atletica Madrid

Podľa pravidiel Španielskej futbalovej federácie tak malo Ateltico k dispozícii mesiac na získanie náhrady. Muselo však ísť o hráča z najvyššej španielskej súťaže.

Walker oslávil stý duel za City v Premier League víťazným gólom

Na úplnom chvoste súťaže je len o skóre Burnley. Zverencom trénera Seana Dychea sa nepodarilo bodovať ani v domácom zápase s Chelsea Londýn.

Liverpool je novým lídrom Premier League, hrdinom sa stal Jota

Kladivárom patrí so ziskom ôsmich bodov priebežná 13. priečka. Liverpool je na čele, no zosadiť ho môže mestský rival Everton, ktorý hrá v nedeľu na pôde Newcastlu.

Messi čaká na gól z hry už osem zápasov

Lídrom súťaže je minimálne do nedele Real Madrid, ktorý zvíťazil nad nováčikom SD Huesca 4:1.

Premier League bude pokračovať aj počas plošného lockdownu

Povolené by nemali byť amatérske a kolektívne športy na miestnej úrovni.

V Gregušovej Minnesote sú ďalší pozitívny na koronavírus

Keďže viacero tímov nestihne pre pandémiu koronavírusu odohrať plánovaných 23 duelov základnej časti, musela MLS zmeniť bodovací systém.

Sekulič zariadil druhým gólom v MLS remízu Chicaga s Nashvillom

V prebiehajúcej sezóne MLS slovenský obranca odohral 16 zápasov a zaznamenal dva góly a dve asistencie.

Inter Miláno vyrovnal proti Parme, Škriniar na súpiske nefiguroval

Atalanta Bergamo zvíťazila na pôde Crotone 2:1.

Zomrel bývalý litovský futbalový reprezentant

Za litovský národný tím odohral niekdajší obranca 25 zápasov.

V rakúskej lige sa hetrikom zaskvel mladý Okafor

Salzburg zdolal Tirol Swarowski 5:0.

Tréneri anglických tímov chcú opäť zaviesť päť striedaní

Dôvodom je zvyšujúci sa počet zranených hráčov a náročný program mužstiev. K iniciatíve sa pripojili Jürgen Klopp, Pep Guardiola, Ole Gunnar Solskjaer i Frank Lampard.,aktualizované

Dva zápasy Serede odložili pre vysoký počet nakazených hráčov

Keďže všetci pozitívne testovaní musia okamžite ísť do karantény na desať dní, nebude môcť Sereď nastúpiť ani na 13. ligové kolo, v ktorom sa 7. novembra mala predstaviť v Senici.,aktualizované

Schalke čaká na triumf v bundeslige už 22 zápasov

Nepomohlo mu ani polčasové vedenie 1:0 v piatkovom zápase 6. kola proti Stuttgartu (1:1). Schalke tak zaznamenalo druhú najhoršiu sériu v ligovej histórii.

Ronaldo prekonal koronavírus, môže nastúpiť v nedeľu proti Spezii

Portugalčan bol pozitívny od 13. októbra.

Sabo prispel gólom k triumfu Karagumruku nad Erzurumom

Slovenský stredopoliar odohral celý duel a v prvej minúte nadstaveného času druhého polčasu spečatil skóre.

SVET FUTBALU SMÚTI: Zomrel Nobby Stiles, majster sveta z roku 1966

Futbalista strávil väčšinu kariéry v Manchestri United.

Zápasy Lugana a Servette Ženeva museli odložiť, majú nakazených hráčov

S veľkým množstvom pozitívnych testov na koronavírus aktuálne bojuje päť z desiatich účastníkov švajčiarskej najvyššej súťaže.

Bývalého generálneho sekretára FIFA Valckeho uznali vinným z korupcie

Valckeho uznali vinným z pozmeňovania dokumentov v prípade predaja televíznych práv za majstrovstvá sveta pre spoločnosti v Taliansku a Grécku.

Prezident Africkej konfederácie Ahmad má koronavírus

Prezident CAF začal pociťovať príznaky choroby tesne po príchode z Maroka, kde bol na finálovom zápase Konfederačného pohára.

Van Dijk úspešne absolvoval operáciu kolena

Dvadsaťdeväťročný stopér utrpel zranenie kolenných väzov v mestskom ligovom derby s FC Everton (2:2) po zrážke s brankárom súpera Jordanom Pickfordom.

Gündogan zmenil názor na koronavírus: Treba ho brať naozaj vážne

Ochorenie sa uňho prejavovalo tlakom na hrudi, extrémnou únavou a stratou chuti i čuchu po dobu približne dvoch týždňov.

FL: DK SFZ sa zaoberá zápasom Dunajská Streda - Slovan Bratislava

V nedeľňajšom šlágri bol na lavičke aj generálny riaditeľ hosťujúceho klubu Ivan Kmotrík ml., ktorý v zápise figuroval ako vedúci mužstva.

EL: Trpišovský po triumfe nad Leverkusenom velebil Olayinku

Dvadsaťštyriročný Nigérijčan prišiel na ihrisko v 61. minúte. V tom čase sa už v pražskom Edene hralo iné stretnutie, než aké predpovedali papierové prognózy.

V MLS rozhodne o konečnom poradí priemer bodov na zápas

Vedenie súťaže oznámilo, že základná časť sa skončí 8. novembra a počas nasledujúcej reprezentačnej prestávky sa nebudú dohrávať žiadne stretnutia.

Sparta na San Sire nestíhala

V nominácii Sparty zo zdravotných dôvodov chýbali traja Slováci - brankár Dominik Holec a obrancovia Lukáš Štetina s Dávidom Hanckom.

Mourinho: Tottenham zlyhal

O triumfe belgického tímu rozhodol izraelský stredopoliar Lior Refaelov v 29. minúte, keď mu loptu po chybe obrancu Bena Daviesa naservíroval Dieumerci Mbokani.

EURÓPSKA LIGA: Neapol zdolal San Sebastian

V nominácii Sparty zo zdravotných dôvodov chýbali traja Slováci, brankár Dominik Holec i obrancovia Lukáš Štetina s Dávidom Hanckom.,aktualizované

Neapol vyhral na pôde lídra La Ligy

Alkmaar zdolal na vlastnom štadióne HNK Rijeka 4:1 a vedie tabuľku s plným počtom 6 bodov, Neapol a San Sebastian majú tri body a Rijeka je s nulou na štvrtej priečke.