Futbal

Legendárny Diego Maradona oslávi životné jibileum 60 rokov

Maradonu však nesprevádzali len úspechy, ale aj aféry a škandály. V poslednom období pôsobenia v Nepaole mal problémy s alkoholom a kokaínom.

Neymar má zranený priťahovač na stehne

Zranený stehenný sval Neymara si vyžiada minimálne trojtýždňovú nútenú prestávku.

Belgický Mouscron je kompletne v karanténe

Testy z pondelka odhalili ďalších osem nakazených hráčov, v kádri a realizačnom tíme je tak celkovo 21 infikovaných.

CAF opäť posunul termíny vyvrcholenia africkej Ligy majstrov

Pandémia nového koronavírusu spôsobila v termínovej listine záveru africkej Ligy majstrov veľké problémy.

Ibrahimovič vyzval k zodpovednosti v čase pandémie

Ibrahimovič mal v septembri pozitívny test na nový koronavírus, hoci nepociťoval žiadne príznaky ochorenia.

Mancini je sklamaný, že Balotelli si nenašiel nový klub

Balotelli v uplynulej sezóne pôsobil v Brescii, po zostupe klubu do Serie B sa však stal voľným hráčom.

Škriniar sa po karanténe vrátil do Milána, zápas s Parmou asi vynechá

Škriniar bol celkovo 21 dní v karanténe po tom, ako mal počas reprezentačného zrazu pozitívny test na koronavírus.

FORTUNA LIGA: Raška a Gábriš z DAC do Indie

Trénerom mužstva zo 7-miliónového mesta Chennai je Csaba László, bývalý kormidelník Dunajskej Stredy.

LM: Rashford opäť potešil Man Utd, PSG zabodoval proti Škrtelovcom

Aj jeho veľkou zásluhou sú "červení diabli" po dvoch zápasoch na čele tabuľky s plným počtom bodov.

LM: Blaugranas dali zabudnúť na situáciu v klube, Koeman bol nadšený

G-skupine zvíťazili na pôde Juventusu Turín 2:0, domáci sa nemohli oprieť o Cristiana Ronalda, ktorý je stále pozitívny na nový koronavírus.

Maradona na prahu 60. narodenín sníva o góle Anglicku pravou rukou

Maradonov presný zásah, ktorý dosiahol s prispením ľavej ruky, pomohol vo štvrťfinálovom zápase na MS 1986 k víťazstvu Argentíny nad Anglickom 2:1.

Mladí Slováci odohrajú duel s Lichtenštajnskom v Nitre

Zápas v Gruzínsku bude súbojom o 3. miesto tabuľky 2. skupiny.

MS: Brazília i bez Fabinha, Neymar je otázny, Telles má koronavírus

Brazília nastúpi 13. novembra proti Venezuele a o štyri dni neskôr si zmeria sily s Uruguajom.

Sporting Lisabon úspešný v dohrávke 1. kola portugalskej ligy

Bývalý hráč bratislavského Slovana Andraž Šporar prišiel na ihrisko po hodine hry a naštartoval obrat domácich.

LIGA MAJSTROV: Barcelona zvíťazila v šlágri G-skupiny v Turíne

Hostia mohli ísť do vedenia hneď v úvode, no Messiho strelu zblokovala obrana domácich a ihneď na to napálil loptu do žrde Griezmann.

LIGA MAJSTROV: Kean zariadil prvý triumf PSG v H-skupine

V 64. minúte po rohovom kope poslal Kean hlavou hostí do vedenia a ten istý hráč spečatil triumf PSG o 15 minút neskôr.,aktualizované

Zranený Coutinho vypadol z nominácie Brazílie

Ofenzívny stredopoliar FC Barcelona si poranil ľavé stehno pri sobotňajšej prehre s Realom Madrid a v nominácii ho nahradí Lucas Paqueta z Lyonu.

V Nemecku opäť zakázali fanúšikom vstup na futbal

V Nemecku nepovolili divákov na tribúnach ani v iných profisúťažiach. Ide napríklad o basketbal, hádzanú, volejbal či hokej.

LIGA MAJSTROV: Ronaldo definitívne nenastúpi proti FC Barcelona

Tridsaťpäťročný útočník mal prvýkrát pozitívny výsledok 13. októbra a jeho organizmus odvtedy stále vykazuje prítomnosť koronavírusu.

Česká futbalová liga sa nerozbehne pred 7. novembrom

Najvyššia súťaž v Česku sa naposledy hrala pred reprezentačnou prestávkou 4. októbra.

UEFA trvá na odmietavom postoji k vytvoreniu Európskej superligy

Rovnaký názor prezentoval pred časom aj Šéf Asociácie európskych klubov (ECA) Andrea Agnelli.

Pickford si po vyhrážkach od fanúšikov Liverpoolu najal ochranku

Priaznivci úradujúceho anglického majstra sa nevedia zmieriť s tým, že Pickford 17. októbra v Merseyside derby zranil holandského stopéra Virgila Van Dijka.

Žilina má druhý najnižší vekový priemer spomedzi 645 európskych tímov

Na špici rebríčka je FK Metta z Lotyšska s vekovým priemerom hráčskeho kádra 20,7 roka.,aktualizované

LM: Uzdravený De Bruyne režiroval triumf Manchestru City v Marseille

Hosťom chýbal zranený argentínsky útočník Sergio Agüero. Namiesto Brazílčana Gabriela Jesusa dostal príležitosť Ferran Torres.

LIGA MAJSTROV: Pred šlágrom Juventus - Barcelona otáznik nad Ronaldom

Vo veľkých problémoch je finalista uplynulého ročníka súťaže Paríž St. Germain, ktorému sa prakticky rozpadla stredová formácia.

LM: Zidane po remíze v Mönchengladbachu: Mužstvo ukázalo charakter

Podľa Casemira nemecký bundesligista vyťažil z minima maximum.

ME2020: Haraslín mal pozitívny test na koronavírus

Pred štyrmi dňami ešte figuroval v nominácii na duel Serie A proti FC Turín.

Benevento a Crotone vypadli v 3. kole Talianskeho pohára

Do ďalšieho kola postúpila Brescia po výhre na vlastnom štadióne nad Perugiou 3:0. ,aktualizované

LIGA MAJSTROV: Real Madrid ratoval v závere remízu v Mönchengladbachu

Ofenzívu Realu naštartovali príchody Hazarda a Modriča na ihrisko.

LIGA MAJSTROV: Ronaldo mal ďalší pozitívny test a v stredu nenastúpi

Tridsaťpäťročný útočník mal prvýkrát pozitívny test 13. októbra a jeho organizmus odvtedy stále vykazuje prítomnosť koronavírusu.

Bartomeu rezignoval na post prezidenta FC Barcelona

Bartomeu odstúpil po silnejúcom tlaku od fanúšikov a sporoch s hráčmi, najmä s Lionelom Messim.

Maradona je v karanténe, jeho spolupracovník má podzrenie na COVID-19

Futbalový velikán, ktorý pôsobí ako tréner klubu Gimnasia y Esgrima La Plata, oslávi v piatok 60 rokov.

LIGA MAJSTROV: Bayern zdolal Lokomotiv

Obhajca trofeje dosiahol rekordné trináste víťazstvo v súťaži za sebou a druhé v tomto ročníku. S plným počtom 6 bodov je na čele A-skupiny.

Slovenky vyhrali v F-skupine kvalifikácie ME nad Lotyškami 2:0

Zverenky P. Kopúňa dosiahli v októbri dve víťazstvá za sebou, v piatok uspeli na pôde Maďarska 2:1. V tabuľke figurujú na tretej priečke so ziskom 10 bodov za tri víťazstvá, jednu remízu a dve prehry.

FORTUNA LIGA: Zápas 12. kola Slovan - Nitra preložili na nedeľu

Úradujúci majster o presune po dohode oboch klubov informoval na oficiálnom webe.,aktualizované

Prezident FIFA Infantino mal pozitívny test na koronavírus

Päťdesiatročný Infantino bude v karanténe desať dní.,aktualizované

Lens má stále 11 pozitívnych hráčov, pribudol realizačný tím

Lens už neodohral minulotýždňový duel s Nantes, pretože pozitívne výsledky malo jedenásť hráčov a dvaja členovia realizačného tímu.

Futbal: V Česku sa do januára nebudú hrať súťaže od 3. ligy nižšie

Až na pár výnimiek sú momentálne v Česku zakázané všetky športové súťaže.

Lewandowského bývalého agenta zadržali, hráča údajne vydieral

Sadus dodal, že v Kucharského dome a kanceláriách polícia urobila niekoľko prehliadok.

Lyon chce získať Griezmanna výmenou za Depaya

V tejto sezóne nastúpil 29-ročný hráč v piatich ligových zápasoch, v ktorých ani raz neskóroval.