Tridsaťdvaročný stredopoliar sa nezmestil do nominácie ani na Európsku ligu a minimálne do konca tohto roka smie hrať iba za rezervu.

Derby DAC a Slovanu s divákmi, klub zadarmo otestuje permanentkárov

Motiváciou tohto rozhodnutia je klubom deklarovaný zámer zachrániť futbal a touto iniciatívou sa poďakovať fanúšikom, ktorí stoja pri DAC aj v aktuálnom náročnom období.

Messi je jediný, kto skóroval v 16 sezónach Ligy majstrov za sebou

Tridsaťtriročný Messi sa v počte gólových ročníkov LM vyrovnal Ryanovi Giggsovi, no waleskému krídelníkovi Manchestru United sa to nepodarilo v jednej sérii.

Vo štvrtok štartuje skupinová fáza Európskej ligy

Finále Európskej ligy sa v tejto sezóne bude hrať 26. mája 2021 v poľskom Gdansku.

Mintál vie, do čoho ide

Slováci zabojujú v Belfaste o svoju druhú účasť na ME, potom sa pokúsia zachrániť sa v B-divízii Ligy národov.

LIGA MAJSTROV: Barcelonu potiahli mladíci, Morata úradoval v Kyjeve

Juventus odchádzal v Kyjeve po prvom polčase do kabín za bezgólového stavu, ihneď po prestávke však udrel Alvaro Morata a španielsky útočník pridal v 84. minúte aj druhý gól.

LGA MAJSTROV: Tuchel nechcel kritizovať hráčov PSG verejne

Francúzsky tím pred šlágrom H-skupiny trápila rozsiahla maródka, trénerovi Tuchelovi chýbali Marquinhos, Marco Verratti, Julian Draxler, Mauro Icardi, Thil Kehrer a Juan Bernat.

Pique, Ter Stegen, De Jong a Lenglet predĺžili zmluvy s Barcelonou

Dohody sa zrodili po týždňoch rokovaní. Zmluvy zahŕňajú aj dočasnú úpravu platu vzhľadom na súčasné okolnosti s pandemickou krízou, uviedol katalánsky klub v stanovisku.

LM: Obhajca Bayern proti Atleticu Madrid, Liverpool v Amsterdame

Manchester City sa v C-skupine stretne doma s FC Porto.

LM: Barcelona nedala šancu Makovmu Ferencvárosu, PSG prehral

Ferencváros vzdoroval favoritovi do polovice prvého polčasu, potom však Adnan Kovačevič fauloval vo vlastnej šestnástke a Lionel Messi bez ťažkostí premenil jedenástku.

UEFA zrušila Elite Round aj záverečný turnaj ME hráčov do 19 rokov

Neuskutočnia sa novembrová záverečná fáza kvalifikácie Elite Round, kde mali štartovať aj mladí Slováci, ani marcový finálový turnaj v Severnom Írsku.

LM: Juventus v úvodnom vystúpení zvíťazil nad Dynamom Kyjev

Juventus sa musel zaobísť bez Cristiana Ronalda. ,aktualizované

LM: Gnabry má koronavírus a nepomôže Bayernu Mníchov

Po odhalenej infekcii ho čaká karanténa.

Phillips si zranil rameno a Leedsu nepomôže asi šesť týždňov

Dvadsaťštyriročný Phillips sa zranil v pondelkovom zápase 5. kola Premier League s Wolverhamptonom (0:1).

Haidara z Lipska má koronavírus, potvrdil to opakovaný test

Dvadsaťdvaročného stredopoliara neminie karanténa. Svojmu tímu nemohol byť k dispozícii ani v zápase Ligy majstrov proti Basaksehiru Istanbul (21.00).

Objavili sa špekulácie o novej futbalovej európskej klubovej súťaži

Anonymný zdroj pre BBC uviedol, že investorom projektu by mohla byť banka JP Morgan a celkovo je v hre 4,6 miliardy libier.

LIGA MAJSTROV: Realu proti Donecku bude zrejme chýbať Ramos

Biely balet čaká v stredu duel proti Šachtaru Doneck, ktorého káder je oslabený viacerými pozitívnymi testami na koronavírus.

LM: Sane nepomôže Bayernu proti Atleticu Madird, Kimmich je otázny

Sane nehral od konca septembra, keď musel podstúpiť operáciu kolena.

VV SFZ schválil Tarkoviča, zmluva znie na tri zápasy do 30. novembra

Päťdesiatjedenročný Hapal bol prvým zahraničným koučom reprezentačného áčka.,aktualizované

EL: Hoffenheim nepustí divákov na domáci duel proti CZ Belehrad

Podiel infikovaných osôb novým koronavírusom v oblasti totiž presiahol povolenú hranicu.

Klostermann musí ísť na operáciu kolena, Lipsku bude dlhšie chýbať

Klostermann sa zranil v sobotu v zápase proti Augsburgu (2:0).

Tréner Manchestru United Solskjaer: Cavani ešte nie je pripravený

Tridsaťtriročný kanonier do dejiska duelu ani necestoval, keďže ho Solskjaer nevybral do zápasovej nominácie.

Fanúšikovia Newcastlu podporili charitu namiesto sledovania zápasu

Z každého kola Premier League pripravuje majiteľ práv pre divákov vo Veľkej Británii päť televíznych prenosov.

Schalke pátra po fanúšikoch, ktorí rasisticky urážali hráča súpera

Iba pätnásťročný talent Youssoufa Moukoko zariadil hetrikom triumf Dortmundu 3:2 a od priaznivcov domácich si opakovane vypočul rasistické pokriky.

Slovenský útočník Sylvestr bude hrať za indický Chennaiyin

Od príchodu Sylvestra si veľa sľubuje aj tréner tímu Csaba László, rumunský rodák s maďarským občianstvom.

Egypťan Bahader sa stal najstarším hráčom histórie

Deficit verejných financií sa v roku 2019 medziročne zvýšil o 382 miliónov eur alebo o 0,41 p. b. HDP.

Boavista Porto podľahol Vitoria Guimaraes vo 4. kole portugalskej ligy

V pondelňajšom zápase 4. kola portugalskej futbalovej ligy zvíťazila Vitoria Guimaraes na pôde Boavisty Porto.

Hellas Verona - FC Janov remizovali vo 4. kole Serie A

Hostia nastúpili na prvý ligový zápas od 27. septembra, v predchádzajúcom kole pred reprezentačnou prestávkou nemohli hrať pre koronavírus v tíme.

Leeds United podľahol Wolverhampton Wanderers v 5. kole anglickej ligy

Wolves sa posunuli na šieste miesto tabuľky s 9 bodmi, Leeds je desiaty a má o dva body menej.

Slováci vo finále baráže bez Boženíka a Bera

Boženík sa zranil v zápase Ligy národov proti Izraelu.

Škorvánková si na zraze prevzala trofej pre Futbalistku roka

Škorvánková pôsobí na klubovej úrovni v Montpellier HSC, v minulosti si obliekala aj dres Bayernu Mníchov.

Do korupčnej kauzy je zapletený aj Chovanec, nechal vymeniť rozhodcu

Národné centrum proti organizovanému zločinu (NCOS) zadržalo v piatok podpredsedu FAČR Berbra s ďalšími osemnástimi osobami a začalo vykonávať úkony trestného konania. ,aktualizované

LIGA MAJSTROV: Costa nepomôže Atleticu na pôde Bayernu

Costa s určitosťou nevycestuje do Nemecka a španielske médiá špekulujú, že absentovať bude až tri týždne.

Futbal: Vo Francúzsku si uctia pamiatku zavraždeného učiteľa dejepisu

Vedenie francúzskej ligy v pondelok uviedlo, že pred každým stretnutím bude minúta ticha.

Rooney mal negatívny test na koronavírus, musí sa však izolovať

Tridsaťštyriročný útočník príde o tri zápasy svojho klubu Derby County v druhej najvyššej anglickej súťaže.

Van Dijk sľúbil, že sa na trávniky vráti silnejší

Liverpool v úvode novej sezóny nedominuje tak, ako v predchádzajúcej. V piatich zápasoch získal 10 bodov a patrí mu tretia priečka.