Štvrtok 10. október 2024Meniny má Slavomíra

Futbal

Mourinho ťažko hladal slová: West Ham mal šťastie, ale zaslúžil si ho

Proti West Hamu nedokázali v nedeľnom zápase 5. kola zvíťaziť, hoci viedli 3:0 už v 16. minúte a ešte desať minút pred koncom.

Duda si v Kolíne otvoril účet a zažehnal gólové suchoty

Dudova gólová chvíľa prišla krátko po prestávke.

FC Turín skončil s prehrou doma s Cagliari v 4. kole Serie A

Sassuolo zvíťazilo tretíkrát po sebe.,aktualizované

Futbalisti Nantes zvíťazili nad Stade Brest 3:1 v 7. kole Ligue 1

V prvom nedeľňajšom súboji zvíťazil Olympique Lyon na pôde Racingu Štrasburg 3:2.,aktualizované

Bilbao porazilo Levante v zápase 6. kola La Ligy, Eibar remízoval

Futbalisti Eibaru remizovali doma s Osasunou 0:0. ,aktualizované

Trom futbalistom Bruggy potvrdili COVID-19, pozitívny je aj Krmenčík

FC Bruggy informovali, že pozitívne vzorky sa objavili po sobotňajšom testovaní, ktoré hráči i realizačný tím podstúpil v súlade s protokolom Pro League pred utorkovým zápasom Ligy majstrov.

Duda premiérovým gólom zabezpečil bod pre Kolín

Kolín po troch prehrách získal prvý bod v novej sezóne. ,aktualizované

Sheffield United remizoval s FC Fulham v 5. kole Premier League

V 77. minúte skóroval po peknej individuálnej akcii Ademola Lookman, no domáci dokázali päť minút pred koncom vyrovnať z pokutového kopu.,aktualizované

AS Rím chce Džekovi ponúknuť predĺženie zmluvy

Podľa Il Messaggero chce AS svojmu kapitánovi v novej zmluve výrazne zvýhodniť výkonnostné bonusy.

Hráč FC Turín mal pozitívny test na koronavírus

Hráč, ktorý nemal žiadne symptómy, išiel okamžite v zmysle pravidiel do karantény.

ME 2021: Potešil ma najmä výkon vo Francúzsku, hodnotil Kentoš

Mladí Slováci sú už bez šance postúpiť na šampionát.

Guardiola má 500. víťazstvo v kariére, Artetu potešil aspoň výkon

Hoci Arsenal nebodoval, trénera Mikela Artetu potešil aspoň výkon jeho zverencov.

Ibrahimovič je po návrate hrdinom, hráči AC neprehrali už 20 zápasov

AC Miláno nestratilo v úvodných štyroch ligových zápasoch ani bod a ma skóre 9:1.

Ödegaard pre zranenie nepomôže Realu Madrid proti Barcelone

Dvadsaťjedenročný stredopoliar si pri plnení reprezentačných povinností zranil lýtko.

Čierna sobota pre gigantov,Real i Barcelona pred EL Classicom prehrali

Real prehral v najvyššej súťaži po siedmich mesiacoch a doma stratil všetky body po viac ako roku.

Liverpoolu neuznali gól, prišiel o body i zranených van Dijka a Thiaga

Naopak, Everton zažíva fantastický vstup do sezóny, keď ešte neprehral a je na čele tabuľky s trojbodovým náskokom pred mestským rivalom.

Guardiola sa zastal Agüera za incident s čiarovou rozhodkyňou

Argentínsky útočník sa dostal do kontroverzie s asistentkou rozhodcu Sian Masseyovou-Ellisovou a počas diskusie jej položil ruku na plece.

Everton stratil prvé body, s Liverpoolom remizoval

Na konci stretnutia videl červenú kartu Richarlison za nešetrný faul na Thiaga Alcantaru.,aktualizované

FC Sevilla utŕžila prvú prehru v tejto sezóne La Ligy

Granada sa vďaka víťazstvu vyšvihla na druhé miesto v neúplnej tabuľke. ,aktualizované

SERIE A: Milánske derby pre AC, výhru nad Interom zariadil Ibrahimovič

Atalanta utrpela po troch úspechoch za sebou prvú prehru v novom ligovom ročníku.,aktualizované

Bundesliga: Leverkusen si pripísal prvý triumf v sezóne

Slovenský obranca Peter Pekarík nastúpil v základnej zostave domácich, v 21. minúte však musel opustiť trávnik pre zranenie.,aktualizované

Slavia Praha pre šírenie nákazy dočasne zavrela svoju akadémiu

Avšak, hráči úradujúceho českého majstra sa môžu pripravovať na zápas C-skupiny Európskej ligy UEFA proti Hapoelu Be'er Ševa.

Škrtelov Basaksehir Istanbul dosiahol prvé víťazstvo v tureckej lige

Slovenský futbalista odohral celý zápas.

FORTUNA LIGA: Dunajská Streda jasne zdolala MFK Zemplín Michalovce

Pozrite si aj zvyšné sumáre zápasov Fortuna ligy. ,aktualizované

Ultras fanúšikovia protestovali v Bratislave, bol použitý i slzný plyn

Počas zhromaždenia protestujúci hádzali za bránu úradu vlády zapálené svetlice.,aktualizované

West Ham získal na hosťovanie do konca sezóny Alžírčana Benrahmu

West Ham cez víkend už povedie z lavičky kouč David Moyes, ktorý absentoval v uplynulých štyroch dueloch pre pozitívny test na koronavírus.

Americký mladík Aaronson v januári posilní RB Salzburg

Aaronson vníma túto príležitosť ako splnený sen.

Robinho skončil v Santose už po týždni

Príchod stonásobného brazílskeho reprezentanta pobúril sponzorov, fanúšikov a ženské organizácie.

Montpellier má napokon iba dvoch infikovaných, ukázali opakované testy

Nedeľňajší ligový duel na pôde AS Monaco by sa mal uskutočniť podľa plánu.

Ďalšie prípady koronavírusu hlási Crotone, Parma i FC Turín

Nováčik z Crotone hlási prvý prípad, pozitívny test mal rumunský útočník Denis Draguš.

Polícia pripravila na protest futbalových fanúšikov opatrenia

Slovenskí futbaloví fanúšikovia zo zoskupenia Ultras Slovan chystajú protest proti v súčasnosti platným obmedzeniam na štadiónoch.

V nominácii žien figurujú aj futbalistiky Haršanyová a Bartovičová

Slovenky sa v piatok 23. októbra stretnú v Budapešti s Maďarskom a v utorok 27. októbra v Senci s Lotyšskom.

Paríž St. Germain zvíťazil v Nimes 4:0 a dostal sa na čelo tabuľky

Dva góly PSG strelil Kylian Mbappe, ďalšie pridali Alessandro Florenzi a Pablo Sarabia.,aktualizované