Pavelka sa do českej ligy vráti po štyri a pol roku.,aktualizované

LM: Šachtar bude hrať v Kyjeve, Real na štadióne Alfreda Di Stefana

Real už stánok s kapacitou 6000 divákov využíva v La Lige, jeho tradičná aréna Santiago Bernabeu prechádza rekonštrukciou.

Kentoš musel nahradiť zraneného Valla za Slávika

Jedným z dvoch nováčikov v aktuálnom výbere SR 21 je popri obrancovi Trnavy Gergelym Tummovi aj stredopoliar Groningenu Tomáš Suslov.

LIGA NÁRODOV: Český tím pre koronavírus muselo opustiť trio z Plzne

Tréner Jaroslav Šilhavý dodatočne nominoval obrancu Slavie Praha Tomáša Holeša.

Walcott sa vrátil do Southamptonu, absolvuje tam ročné hosťovanie

V Southamptone odštartoval svoju profesionálnu kariéru, v roku 2006 prestúpil do Arsenalu.

ME2020: Pre obrancu Pauscheka je návrat do reprezentácie výzvou

Po uplynulej sezóne skončil v FK Mladá Boleslav, nemal nový klub a novú začal v juniorke Slovana.

Shaqiri rozšíril koronavírusovú maródku Liverpoolu

Shaqiri mal pozitívny test na reprezentačnom zraze, podľa Švajčiarskej futbalovej federácie je v izolácii.

Šéf Serie A Dal Pino má koronavírus

Päťdesiatosemročný Dal Pino je na čele Serie A od januára.

Manchester United získal z Atalanty Traoreho

Podľa Sky Sport mal Traore pôvodne zamieriť na hosťovanie do Parmy, Atalanta však po ponuke United zmenila názor a priklonila sa k trvalému prestupu na Britské ostrovy.

ME2020: Íri prišli pred zápasom v Bratislave o kapitána Coleman

Slováci odohrajú semifinále play off s Írmi 8. októbra na bratislavskom Národnom futbalovom štadióne (20.45 h).

Rafinha prestúpil z Barcelony do Paríža St. Germain

Rafinha strávil uplynulú sezónu na hosťovaní v Celte Vigo.

ME2020: Hrošovský pred Írskom: Bude to všetko o maličkostiach

Najdôležitejší zápas čaká na Slovákov vo štvrtok, keď odohrajú semifinále play off na bratislavskom Národnom futbalovom štadióne.

Arsenal získal z Atletica Madrid stredopoliara Parteya

Partey pôsobil v Atleticu od roku 2011 a celkovo odohral 188 zápasov. V minulej sezóne si pripísal 35 ligových štartov a strelil tri góly.

Cavani podpísal ročnú zmluvu s Manchestrom United

Uplynulých sedem rokov strávil v Paríži St. Germain, za ktorý odohral celkovo 301 zápasov, strelil 200 gólov.

Cuisance odchádza z Bayernu na hosťovanie do Olympique Marseille

Olympique bude účinkovať v skupinovej fáze Ligy majstrov, čo je pre Michaela extra motivácia.

Albánci nebudú hrať prípravný duel v Arménsku

Dôvodom zrušenia zápasu je vojensko-politická situácia v kaukazskom regióne.

Klaassen bude opäť hrať za Ajax Amsterdam

Odchovanec holandského klubu odišiel na konci sezóny 2017/2018.

Manchester United získal z Porta brazílskeho obrancu Tellesa

K dotiahnutiu transferu prišlo deň po tom, ako červení diabli utrpeli v šlágri anglickej Premier League s Tottenhamom Hotspur debakel 1:6.

Kluivert ide na hosťovanie do Lipska

V ich drese AS Rím zaznamenal 9 gólov v 68 zápasoch.

Do Bayernu mieri aj Bouna Sarr z Marseille

Úradujúci víťaz Ligy majstrov prezentoval v posledný prestupový deň výraznú aktivitu, okrem Sarra prichádzajú do Bayernu aj Douglas Costa z Juventusu a Eric Maxim Choupo-Moting z Parížu St.Germain.

Paraguajský obranca Alderete podpísal s Herthou päťročný kontrakt

Som veľmi rád, že budem mať možnosť hrať v Berlíne v nemeckej Bundeslige, ktorá patrí k najkvalitnejším súťažiam na svete, uviedol Alderete.

Futbal: Abraham porušil oslavou protokol, musel sa ospravedlniť

Britské orgány zakázali konanie zhromaždení pre viac ako šesť osôb.

Inter Miláno získal na hosťovanie obrancu Darmiana z Parmy

Tridsaťročný Darmian má na svojom konte 36 štartov za taliansku reprezentáciu, predstavil sa aj na MS 2014 v Brazílii.

Remízový šláger Barcelona - Sevilla, Koeman aj Lopetegui spokojní

Katalánsky tím mal iba miernu prevahu v držaní lopty, na strely (12:13) boli hostia zo Sevilly dokonca lepší.

Šafranko nahradil zraneného Ďuriša, proti Írom zrejme aj bez Šatku

Slováci odohrajú semifinále play off s Írmi 8. októbra na bratislavskom Národnom futbalovom štadióne.

PSG získal z Porta stredopoliara Pereiru

Pereira je 39-násobný reprezentant, v drese Porta odohral 202 zápasov a strelil 19 gólov.

Hoffenheim získal na ročné hosťovanie Ryana Sessegnona z Tottenhamu

Do Tottenhamu prišiel v lete 2019 z ďalšieho londýnskeho klubu Fulham za 27 miliónov eur.

LIGA NÁRODOV: Po Schickovi sa Čechom zranil ďalší útočník Krmenčík

Pavlenka z Werderu Brémy je zdravý, ale reprezentačná akcia by mu skomplikovala návrat do klubu.

Mak verí v kvalitu SR proti Írom, Valjent v gólovej nálade

Pred mesiacom odohrali Slováci dva zápasy v LN, po domácej prehre 1:3 s Českom remizovali v Izraeli 1:1.

Juventus lanári Chiesu z Fiorentiny

Dvadsaťdvaročný Chiesa pôsobí vo Fiorentine od roku 2016, za ten čas odohral za toskánsky tím 137 zápasov a zaznamenal 26 gólov.

Kapitán anglickej dvadsaťjednotky Godfrey novou posilou Evertonu

Godfrey je piata posila Evertonu v tomto prestupovom období.

Klopp po výprasku Liverpoolu s Villou: Zosypalo sa na nás všetko zlé

Prvýkrát od roku 1953 sa stalo, že úradujúci anglický šampión inkasoval v pomajstrovskej sezóne sedemgólový prídel.

Hertha s dohodla s Arsenalom na hosťovaní Guendouziho

Guendouzi odštartoval kariéru v mládežníckej akadémii Paríža Saint-Germain, v roku 2014 prestúpil do Lorientu a v júli 2018 zamieril do Londýna.

Štvorgólový Lewandowski zničil Herthu, Bayern však trápi deravá obrana

Suverénovi nemeckých trávnikov a úradujúcemu víťazovi Ligy majstrov sa síce podarilo rehabilitovať za predošlú prehru 1:4 v Hoffenheime.

Paríž Saint-Germain získal na hosťovanie Keana z Evertonu

Kean prišiel do Evertonu vlani v lete za 27,5 milióna eur z Juventusu Turín, no v 37 dueloch strelil len štyri góly a pridal dve asistencie.

V zápase Aston Villy a Liverpoolu padlo deväť gólov

Katastrofálny večer pre United pokračoval aj po zmene strán.,aktualizované

Neapolčania neodcestovali do Turína, zápas s Juventusom sa neodohral

Hráči Juventusu prišli na štadión štandardne, podľa pravidiel rozhodca počkal 45 minút, potom zápas zrušil.

Real Madrid zvíťazil na ihrisku Levante 2:0

Hostia sa ujali vedenia už v 16. minúte, keď sa presadil Junior Vinicius, konečný výsledok stanovil v piatej minúte nadstaveného času zápasu Karim Benzema.,aktualizované

Futbalisti Plzne remizovali na ihrisku Olomouca 2:2

Zverenci slovenského trénera Adriana Guľu v 63. minúte otočili stav stretnutia na 2:1.

Lewandowski štyrmi gólmi doviedol Bayern k víťazstvu nad Herth

Bavori viedli 2:0, no Hertha, za ktorú odohral celý zápas slovenský reprezentant Peter Pekarík, dokázala vyrovnať.