Futbal

Dúbravka nestihne barážový zápas s Írskom

Hoci jeho rekonvalescencia pokračuje nad očakávanie, Dúbravka uviedol, že v domácom dueli proti Írsku reprezentácii nepomôže.

Gregušova Minnesota remizovala s Rusnákovým Salt Lake City

Slovák Boris Sekulič odohral celý zápas za Chicago Fire a bol pri triumfe nad Atlantou 2:0. Philadelphia, na lavičke ktorej bol Matej Oravec, zdolala Inter Miami 3:0.

Manchester City sa dohodol s Benficou na prestue Rubena Diasa

Dvadsaťtriročný Dias je odchovanec Benficy, v sobotnom ligovom zápase viedol tím ako kapitán a pri víťazstve nad Moreirense 2:0 sa mu podarilo skórovať, bol to jeho dvanásty zásah v 133. zápase.

Icardi rozhodol dvoma gólmi o triumfe PSG na ihrisku Stade Reims

Monaco zdolalo Racing Štrasburg 3:2 napriek dvom vylúčeniam a v tabuľke sa vyšvihlo na piatu priečku.

Mouscron remizoval s Charleroi v 7. kole belgickej ligy

FC Bruggy zdolal v mestskom derby Cercle Bruggy 2:1

Neapol vyhral v talianskej lige nad FC Janov 6:0

Sassuolo vyhralo na ihrisku nováčika Spezie Calcio 4:1. ,aktualizované

Futbalisti West Hamu vyhrali v 3. kole nad Wolverhampton 4:0

City síce viedli po presnom zásahu Rijada Mahreza už vo 4. minúte, potom sa však trikrát za sebou strelecky presadil Vardy.

Futbalisti DAC Dunajská Streda zdolali AS Trenčín 3:1 v 8. kole

V 43. minúte Davis zahrával priamy kop z rohu pokutového územia a nastrelil brvno.

V 2. kole prehralo Farense doma s Nacionalom Funchal 0:1

Sporting Lisabon zdolal Pacos de Ferreira 2:0

Futbalisti CSKA Moskva prehrali s Lokomotivom 0:1 v 9.kole ruskej ligy

Rostov nad Donom neprehral už šesť zápasov a po triumfe v Tule 3:2 sa posunul na tretie miesto.

Futbal: Dunajská Streda stále stopercentná, Senica na chvoste tabuľky

Úradujúci šampión Slovan Bratislava deklasoval doma MFK Ružomberok 5:0, na druhej priečke zaostáva za lídrom naďalej o osem bodov a má zápas k dobru.

Leicester vyhral na ihrisku Manchestru City 5:2, hetrik Vardyho

Leeds United triumfoval na ihrisku Sheffieldu United 1:0. O troch bodoch pre nováčika rozhodol v 88. minúte Patrick Bamford.

Hamšíkov Ta-lien prehral v 14. kole čínskej ligy s Guangžou 0:1

Okrem Ta-lienu (A-skupina) sa súboje konajú aj v Su-čou.

Bayern Mníchov utrpel prvú prehru v tomto roku

Hoffenheim má po dvoch kolách na konte plný počet bodov a je na čele tabuľky. ,aktualizované

Tottenham remizoval s Newcastlom 1:1 v 3. kole anglickej ligy

Schöne z FC Janov mal pozitívny test na koronavírus

Klub z Janova otestoval všetkých svojich hráčov po tom, čo mal už v sobotu pozitívny test brankár Mattia Perin. Jediným ďalším nakazeným bol práve Schöne.

Chenet z FC Janov ďalším pozitívne testovaným hráčom pred Neapolom

Prvým nakazeným futbalistom v Janove pred víkendovým ligovým duelom bol brankár Mattia Perina.

V Štetíne je 21 nakazených hráčov koronavírusom

Klub uviedol, že všetci nakazení sú v domácej karanténe.

Schalke prepustilo po katastrofálnom štarte trénera aj asistentov

Meno nového trénera mužstva má byť známe v priebehu najbližších dní.

Solskjaer po dramatickom závere v Brightone: Nezaslúžené tri body

Brighton sa ujal vedenia v 40. minúte po premenenej penalte Maupaya. Hostia vyrovnali za tri minúty po vlastnom góle Lewisa Dunka.

Pellegriniho hnevala prehra s Realom:V 1. polčase sme boli oveľa lepší

Smoliarom zápasu bol Brazílčan Emerson, ktorý si na začiatku druhého polčasu za stavu 2:1 pre domácich strelil vlastný gól.

Brazílsky súd zakázal ligový zápas Flamenga s Palmeirasom pre COVID-19

Flamengo začalo mať problémy v tomto týždni, keď pred zápasom Pohára osloboditeľov na pôde ekvádorskej Barcelony Guayaquil pozitívne testovali siedmich futbalistov a dvoch funkcionárov.

Poľský reprezentačný tréner má koronavírus

Zatiaľ nie je jasné, aké dôsledky bude mať Brzeczekovo ochorenie na mužstvo. Tréner by mal v pondelok oznámiť nomináciu z hráčov poľskej ligy, ktorí by mali odohrať októbrové duely.

Příbram prehral so Spartou

Sparta Praha je aj po 5. kole stopercentná, na ihrisku FK Příbram vyhrala 3:1. ,aktualizované

Sigma Olomouc strelila do brány Zlína jediný gól zápasu

Sigma zažíva vydarený štart do nového ročníka, z úvodných piatich zápasov vyhrala štyri a v neúplnej tabuľke sa dotiahla na vedúcu Spartu.,aktualizované

Liptovský Mikuláš zvíťazil v 10. kole II. ligy s Podbrezovou 2:1

Víťazný gól hostí strelil v 79. minúte striedajúci Filip Mastiš.

Dudov Kolín prehral v Bielefelde 0:1

Rozhodol o tom presný zásah stredopoliara Joana Simuna Edmundssona z Faerských ostrovov v 78. minúte. V drese hostí hral slovenský reprezentačný stredopoliar Ondrej Duda do 75. minúty.,aktualizované

Manchester zdolal Brigton 3:2 v 3. kole Premier League

Hostia od 40. minúte prehrávali po góle Neala Maupaya z penalty, ešte do prestávky ale vyrovnali, keď si dal vlastný gól Lewis Dunk.,aktualizované

Vedenie MLS odložilo Coloradu zápas s Kansasom City pre koronavírus

Náhradný termín zápasu ešte nezverejnili, informovala agentúra AP.

Súboj Alaves s Getafe skončil v 3. kole španielskej ligy bezgólovo

V ďalšom zápase Valencia doma iba remizovala s SD Huesca 1:1. Na konte má po troch zápasoch jednu výhru, remízu aj prehru.,aktualizované

FC Turín podľahol Atalante Bergamo 2:4 v 2. kole talianskej ligy

Pre štvrťfinalistu uplynulej edície Ligy majstrov to bol prvý súťažný zápas v ligovej sezóne. V stredu čaká Atalantu dohrávka 1. kola na ihrisku Lazia Rím.,aktualizované

5. kolo francúzskej Ligue 1 prinieslo víťazstvo futbalistov Rennes

Na konte majú štyri víťazstvá a jednu remízu, pred OSC Lille majú dvojbodový náskok. ASSE utrpel prvú prehru a je tretí s 10 bodmi.

Brankárovi Janova Perinovi test potvrdil koronavírus

Nedeľňajší duel Serie A na pôde SSC Neapol preto vedenie ligy odložilo o tri hodiny, keďže hráči i realizačný tím musia podstúpiť ďalšie testovanie

Spartak Moskva porazil domáci Tambov 2:0

V tabuľke figurujú na druhom mieste o skóre za vedúcim Zenitom Petrohrad, ktorý deklasoval Ufu 6:0. Ruský reprezentačný útočník Arťom Dziuba sa na výhre podieľal hetrikom.

Koeman sa neobáva, že sa na Messim negatívne odrazí odchod Suareza

Argentínsky kapitán skritizoval klubové vedenie za prístup k uruguajskému útočníkovi, ktorý zamieril do konkurenčného Atletica Madrid.

Mak verí, že sa z Ferencvárosu dostane do reprezentácie

Na septembrový zraz ho tréner Pavel Hapal nenominoval, pretože v tom čase nepôsobil v žiadnom klube.

Gabriel Jesus bude chýbať Manchestru City tri týždne

Dvadsaťtriročného hráča už vyškrtli z nominácie brazílskej reprezentácie na októbrové zápasy kvalifikácie MS 2022 proti Bolívii a Peru.

Zápas Schalke - Werder Brémy bude napokon bez divákov

Schalke už predalo na zápas maximálny možný počet 11.000 vstupeniek, no tie po rozhodnutí lokálnych orgánov musí fanúšikom preplatiť.

Candreva odchádza z Interu do Sampdorie Janov

Za Inter, do ktorého prišiel v lete 2016 z Lazia Rím, odohral celkovo 151 stretnutí.