Štvrtok 10. október 2024Meniny má Slavomíra

Futbal

Sklamaný Messi skritizoval Barcelonu za Suarezov odchod

Messimu sa zdá, že sa jeho priateľovi nedostalo v Barcelone náležitej pocty. Suarez pôsobil v katalánskej metropole od roku 2014 a strelil 198 gólov. Je tretí najlepší strelec v histórii klubu.

Na Cypre zvýšia testovanie hráčov po rozšírení koronavírusu v kluboch

Ak bude mať hráč pozitívny výsledok, ihneď zamieri do izolácie v súlade s existujúcim protokolom.

Moyes mal pozitívny aj druhý test, hráčov skontroluje cez video

Podľa britského The Sun nemá 57-ročný kouč žiadne symptómy a zverencov bude sledovať na tréningoch cez videokameru z jeho londýnskeho bytu.

Káčer sa Guľovi odvďačil gólom: Som spokojný, boli sme efektívnejší

Zverenci slovenského trénera Adriana Guľu zdolali vo štvrtok v 3. predkole EL doma dánsky SönderjyskE 3:0 aj vďaka gólu slovenského stredopoliara Miroslava Káčera.

Martinez opäť ústrednou postavou Superpohára: Je to splnený sen

Martinez v roku 2013 v pražskom Edene vyrovnal stav duelu s londýnskou Chelsea v 120. minúte predĺženia na 2:2 a FCB uspel v následnom rozstrele z 11 m.

FIFA pozastavila členstvo Trinidadu a Tobagu

V marci ustanovili tamojšej futbalovej asociácii TTFA dočasného správcu po tom, ako audit odhalil finančné nezrovnalosti.

Valcke a Al-Khelaiffi spoznajú verdikt v korupčnej kauze 30. októbra

Valcke čelí obžalobe za trestný čin porušenia povinností pri správe cudzieho majetku, na ktorý ho mal navádzať Al-Khelaiffi.

UEFA v prípade nutnosti umožní dohrať skupinovú fázu LM aj v januári

UEFA schválila núdzové riešenia vo vyraďovacej fáze.

Godin opúšťa Inter Miláno

Tridsaťštyriročný stopér podpísal vo štvrtok s novým zmaestnávateľom trojročný kontrakt.

DAC v Linzi gól od negatívneho rekordu, Storck: Myslíme pozitívne

Obranca DAC Dominik Kružliak patril k lepším hráčom svojho tímu, ani on však nezastavil gólovú smršť LASK-u.

Manchester City, Liverpool a Aston Villa do 4. kola Ligového pohára

Suverénne si v 3. kole pohára počínala Aston Villa, ktorá uspela na ihrisku druholigového Bristol City 3:0.

Flamengo má už 16 hráčov nakazených koronavírusom

Úradujúci šampión brazílskej ligy i Pohára osloboditeľov sa teraz snaží o odloženie svojich duelov v najvyššej domácej súťaži, čomu zväz zatiaľ nevyhovel.

Bayern zdolal FC Sevilla 2:1 po predĺžení a získal druhý Superpohár

Sevilla si o Superpohár zahrala už šiestykrát, získala ho iba v roku 2006.

EL: Dunajská Streda utrpela v 3. predkole v Linzi debakel 0:7

Po prvom polčase štvrtkového duelu viedli domáci 2:0 vďaka presným zásahom Marka Raguža.

EL: Plzeň zdolala v 3. predkole SönderjyskE, skóre uzavrel Káčer

Plzenčania sa dostali do vedenia v 35. minúte, z jedenástky otvoril skóre Zdeněk Ondrášek.,aktualizované

Mourinho potešil novinára v Tetove, jeho fotku položia na hrob

Londýnsky klub sa aktuálne nachádza v Severnom Macedónsku, kde pricestoval za účelom odohratia duelu 3. predkola Európskej ligy proti tímu FK Škendija Tetovo.

MŠK Žilina musí bývalému hráčovi Demirimu zaplatiť vyše 180.000 eur

Dvadsaťšesťročný Demiri od septembra tohto roka pôsobí v albánskom klube FK Kukësi. ,aktualizované

Ibrahimovič mal pozitívny test na koronavírus a je v domácej karanténe

Tridsaťosemročný švédsky kanonier strávi v karanténe štrnásť dní a vynechá štvrtkový duel 3. predkola EL s nórskym Bodö/Glimt i ligové stretnutia proti nováčikom Crotone a Spezia. ,aktualizované

Výbor UEFA odsúhlasil 5 striedaní i 2 trojzápasové termíny v roku 2021

Úpravy v termínovej listine sa dohodli so súhlasom Európskej asociácie klubov (ECA) a Európskymi ligami.

Tottenham a Inter rokujú o prestupe Škriniara

Šéfa skautov Hotspurs Stevea Hitchena v stredu odfotografovali v Miláne, kde mal rokovať o príchode Škriniara do Londýna.

EL: Zdecimovaný FCSB zohnal nových hráčov, duel s Libercom odohrá

Majiteľ klubu Gigi Becali pôvodne požiadal o odloženie zápasu na sobotu, no riadiaci orgán Európskej ligy mu nevyhovel.

Hráči Mainzu sa opäť zapojili do tréningu, Szalai sa bude brániť

Mainz v 1. kole nového bundesligového ročníka prehral na trávniku Lipska 1:3. Szalai nebol na súpiske.

Aaron Hickey bude prvý Brit v tíme Bologne

Odchovanec akadémie Celticu Glasgow debutoval v škótskej Premiership v 16 rokoch.

Dortmund získal 16-ročného mladíka z Manchestru City

Podľa manažéra Borussie Michaela Zorca by mal nádejný krídelník najskôr pôsobiť v klubovej akadémii.

Havertz sa pri postupe Chelsea zaskvel hetrikom

Dvadsaťjedenročný Havertz prestúpil do londýnskeho klubu začiatkom septembra z Leverkusenu, ktorý za neho môžu v súhrne zinkasovať až 100 miliónov eur.

Chelsea získala z Rennes brankára Mendyho

Dvadsaťpäťročný Mendy pôsobil v Rennes iba v uplynulej sezóne a v Ligue 1 celkovo odchytal 25 zápasov, deväťkrát dosiahol čisté konto.

Kevin-Prince Boateng bude hrať druhú taliansku ligu za Monzu

Tridsaťtriročný Boateng si v minulosti obliekal aj dresy FC Barcelona, AC Miláno, Tottenhamu Hotspur, Borussie Dortmund, Schalke 04, či Herthy Berlín.

Al-Hilal pre koronavírus predčasne skončil v ázijskej Lige majstrov

Futbalový klub ohlásil v uplynulom období až 31 prípadov nákazy novým koronavírusom.

Rusnák asistoval pri triumfe Salt Lake City: Užil som si to

Salt Lake City dosiahlo iba štvrtú výhru v tomto ročníku a v tabuľke Západnej konferencie je na 8. mieste.

Atletico Madrid oznámilo dohodu s Barcelonou na prestupe Suareza

Suarez v stredu absolvoval posledný tréning s Barcelonou.

Di Maria si nezahrá štyri zápasy za incident v zápase s Marseille

Vo vyhrotenom dueli, v ktorom zvíťazilo Marseille 1:0, videlo červené karty päť hráčov.

LM: Omonia s Hubočanom a Ďurišom prehrala v 1. zápase play off v Pireu

Obranca Tomáš Hubočan absolvoval celý duel.