Štvrtok 10. október 2024Meniny má Slavomíra

Futbal

Sparta Praha vyhrala nad Zlínom 3:1 a v lige je stále stopercentná

Zverenci slovenského trénera Juraja Jarábka z Karvinej vydreli v nadstavenom čase bod v Liberci, v 91. minúte vyrovnal na 1:1 Brazílčan Eduardo Santos.

Kórejčan Son Heung-Min skóroval štyrikrát pri triumfe Tottenhamu

Tottenham si do tabuľky pripísal prvé tri body, v prvom kole prehral doma s Evertonom 0:1. Southampton je po dvoch dueloch bez bodu s nelichotivým skóre 1:6.,aktualizované

Groningen vyhral v holandskej lige na pôde Den Haagu

Feyenoord Rotterdam remizoval na svojom trávniku s Twente Enschede 1:1. ,aktualizované

Paríž St. Germain posilnený s Mbappém porazil Nice 3:0

Parížania majú na konte šesť bodov, rovnako ako Nice.

Guľova Plzeň zvládla generálku na Európsku ligu

Verím, že toto víťazstvo je taký podnet, aký chlapci potrebovali. O ich výkon sa musíme oprieť v ďalšom zápase, povedal Guľa.

Vidal má podľa talianskych médií podpísať zmluvu s Interom

Tridsaťtriročný stredopoliar pôsobil v Barcelone od roku 2018, v minulosti si obliekal aj dresy Bayeru Leverkusen, Juventusu Turín a Bayernu Mníchov.

Manchester začal s prehrou, podľa Solskjaera sa musia prebrať

Domáci brankár David De Gea natiahol svoju neúspešnú šnúru pri chytaní jedenástok v Premier League na osemnásť márnych zákrokov.

Pekaríkovi to v novej sezóne sype, v Brémach naštartoval triumf Herthy

Bol to dôležitý zápas, takže ma teší, že sme ho zvládli. Hrali sme dobre v obrane a v súbojoch sme boli agresívnejší, uviedol Pekarík.

V Benátsku a Emilia-Romagna čiastočne otvorili štadióny Serie A

Otvorenie štadiónov je podmienené podrobným bezpečnostným protokolom pozostávajúcim z 300 strán.

Futbal: Manchester United doma zaváhal, s Crystal Palace prehral 1:3

Hostia krátko po zmene strán vyrovnali na 2:2, keď z priameho kopu vymietol roh bránky Brazílčan Matheus Pereira, ale to bolo z ich strany všetko.,aktualizované

Bohemians 1905 Praha - Viktoria Plzeň 1:4 vo 4. kole českej ligy

FC Baník Ostrava vyhral nad nováčikom FK Pardubice 3:0 a zaznamenal prvý trojbodový úspech v sezóne. V druhom zápase remizovala Opava s Českými Budějovicami 0:0.

Bartomeu je rád, že udržal Messiho

Messimu vyprší na budúci rok zmluva a bude mať možnosť zmeniť dres, vôbec prvýkrát v profesionálnej kariére.

Futbal: Vitesse s Berom v zostave zdolalo Spartu Rotterdam 2:0

Alkmaar - Zwolle 1:1, Vitesse Arnhem - Sparta Rotterdam 2:0 /za domácich hral Bero celý zápas/

NHL: Washington podpísal dvojročný kontrakt s útočníkom Sprongom

V NHL doteraz odohral celkovo 97 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 19 gólov a 11 asistencií.

Futbal-II. liga: FK Podbrezová - MŠK Žilina B 5:0 v 8. kole

Góly: 33. Pajer, 47. Bakaľa, 65. P. Kováčik, 82. Micovčák, 90. Breznaník. Rozhodoval: Somoláni, ŽK: Acosta - Nagy, 450 divákov

Futbal: Liverpool je krok od angažovania Jotu z Wolverhamptonu

Jota prišiel do Wolverhamptonu v roku 2017 na hosťovanie z Atletica Madrid, po sezóne prestúpil natrvalo za 12,8 milióna libier.,aktualizované

Futbal: Bale sa vracia do Tottenhamu na hosťovanie

Bale odišiel do Realu v roku 2013 za 85 miliónov libier a doteraz je najdrahším Britom v histórii futbalu.,aktualizované

Futbal: Štetín zdolal Vroclav gólom v závere 1:0

Tri body vydreli hráči Pogoň Štetín, keď rozhodli o víťazstve 1:0 nad Slask Vroclav v 89. minúte gólom z jedenástky.

Pirlo pochybuje o prestupe Suareza, komplikujú cudzinecké kvóty

Podľa nej 33-ročný zakončovateľ pricestoval do Talianska, aby absolvoval test z talianskeho jazyka, čo je jednou z podmienok nadobudnutia pasu.

Futbal: Pekaríkov druhý gól v bundeslige, neuspešný debut Dudu

Pekarík sa presadil tesne pred koncom prvého polčasu, keď si nabehol na center Maximiliana Mittelstadta a zblízka nekompromisne zavesil.

Sparta Praha i Brno hrajú napriek pozitívnym testom na koronavírus

Povolenie odohrať zápas dostalo aj Brno, tam mali dokonca päť pozitívnych výsledok, ale kontrolné vzorky boli negatívne, informoval portál isport.blesk.cz.

Everton vďaka hetriku Calverta-Lewina porazil West Bromwich

Flickovi sa nepozdáva dejisko Superpohára, upozorňuje na koronavírus

Rozhodnutie o dejisku nie je na nás, ale je to ťažko pochopiteľné, s tým sa však musia zaoberať iní, citovala Flicka agentúra DPA.

Agüero môže Manchestru City chýbať ešte dva mesiace

Sergio potrebuje čas na získanie fyzickej kondície, bol mimo hry dlhý čas, povedal Guardiola.

Thiago dokáže podľa Kloppa posunúť FC Liverpool na vyššiu úroveň

Má schopnosti, ktoré nie sú všedné a k nám pasujú veľmi dobre. O to som mal záujem, citovala Kloppa agentúra AFP.

Bayern nedal Schalke šancu, odštartoval rekordným triumfom 8:0

Favorita poslal už v piatej minúte do vedenia Serge Gnabry, v 19. minúte pridal druhý gól Leon Goretzka.,aktualizované

Infantino verí, že MS klubov sa budú môcť odohrať začiatkom roka 2021

Prezident FIFA, ako aj hráčska asociácia FIFPro majú obavy aj o termínovú listinu kvalifikačných zápasov na MS 2022.

Podbeskidzie Bielsko Biala prehral s Raków Czestochowa

V piatkovom zápase 4. kola poľskej futbalovej Ekstraklasy prehralo domáce Podbeskidzie Bielsko Biala s Rakówom Czestochowa 1:4.

V Zbrojovke Brno mali päť pozitívnych testov na koronavírus

Vedenie klubu následne prerušilo prípravu.

Krasnodar zdolal Chimki v 8. kole ruskej ligy

V piatkovom zápase 8. kola ruskej futbalovej ligy zvíťazil Krasnodar nad Chimki 7:2.

Yeni Malatyaspor remizoval s Göztepe Izmir v 2. kole tureckej ligy

Futbalisti Malatyasporu remizovali v piatkovom zápase 2. kola tureckej ligy s Izmirom 1:1.

Obranca Hamburgu Leistner porušil protokol, nezahrá si päť zápasov

Futbalista po zápase vybehol na tribúnu a dostal sa do konfliktu s fanúšikom, ktorý ho slovne urážal.

MS kval.: V brazílskej nominácii nechýbajú Neymar a Coutinho

Brazília sa stretne s Bolíviou 9. októbra a o štyri dni nastúpi v Peru.

FIFA schválila záchranný balíček, Infantino odmietol vinu z korupcie

Infantino čelí podozreniam zo spáchania trestných činov zneužívania verejnej funkcie, prezradenia úradného tajomstva, napomáhania páchateľom a podnecovania k trestným činom.

Guardiola nevie, či Messi príde o rok do Manchestru: Vie to len on

Messi bude môcť v lete budúceho roku opustiť Barcelonu zadarmo.

Thiago Alcantara je už oficiálne hráč Liverpoolu

Dvadsaťdeväťročný stredopoliar prestúpil po sedemročnom pôsobení v Bayerne Mníchov.

Mak prišiel do Ferencvárosu: Som veľmi šťastný, že tu môžem byť

Slovenský futbalista si v minulosti obliekal dresy Norimbergu, PAOK-u Solún či Zenitu Petrohrad.

Juventus rozviazal zmluvu s Higuainom, na jeho odchode prerobí

Higuain prišiel z Neapola v roku 2016 a Juventus za neho zaplatil odstupné 90 miliónov eur.,aktualizované

Bale pricestoval do Londýna, hosťovanie v Tottenhame je na spadnutie

Gareth Bale pôsobil v tíme "kohútov" od roku 2007 do roku 2013 a zaznamenal 43 gólov v 146 zápasoch v Premier League.

Copa Libertadores sa po pol roku opäť hrá, Flamengo prehralo

Del Valle vedie A-skupinu, keď v troch dueloch nazbieralo plný počet deväť bodov, Flamengo stráca tri a figuruje na druhom mieste.