S dodržiavaním spoločenských rozstupov by chcel umožniť vstup aj priaznivcom futbalu, i keď v Mníchove pribúda počet prípadov ochorenia COVID-19.

Nemecký klub neuviedol, ako dlho musí byť 24-ročný krídelník v karanténe.

West Bromwich sa posilnil o Ivanoviča

Ivanovič predtým pôsobil v londýnskej Chelsea.

Senica prehrala v 3. kole Slovnaft Cupu, Ružomberok s jasným triumfom

FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble zvíťazil v 3. kole na trávniku TJ ŠK Sokol Jakub vysoko 8:1.

Kosovský reprezentant Muriqi sa stal novou posilou Lazia Rím

Muriqi sa dohodol s Laziom na päťročnom kontrakte, výška odstupného údajne predstavuje 20 miliónov eur.

Aubameyang podpísal s Arsenalom nový trojročný kontrakt

Za Arsenal odohral doposiaľ 86 ligových zápasov, v ktorých strelil 55 gólov.

Pizarro sa vrátil do Bayernu Mníchov ako ambasádor

Pizarro odohral za dve anabázy v Bayerne deväť sezón (2001-2007, 2012-2015), v 327 vystúpeniach nastrieľal 125 gólov.

Aston Villa sa dohodla na novej zmluve so svojím kapitánom Grealishom

O dvadsaťpäťročného stredopoliara, ktorý minulý týždeň debutoval v národnom tíme, mal v lete záujem konkurent z Premier League Manchester United.

Metzelder sa podľa denníku priznal k šíreniu detskej pornografie

Niekdajšieho futbalového obrancu začali vyšetrovať minulý rok, keď u neho údajne objavili 297 súborov so zakázaným obsahom.,aktualizované

Frankfurt odštartuje novú sezónu bez zraneného Ndicka

Dvadsaťjedenročný obranca si v pondelkovom zápase 1. kola Nemeckého pohára vyvrtol členok.

Hamšík bol po ďalšej remíze Ta-lien sklamaný

V druhom zápase za sebou stratili tesné vedenie 1:0 a pripísali si remízu 1:1.

Chelsea zvládla vstup do novej sezóny a uspela v Brightone 3:1

Pod triumf sa gólovo podpísali Jorginho z jedenástky, Reece James a Kurt Zouma.,aktualizované

Najlepšie zarábajúcim hráčom roka je Messi,aj pred Ronaldom a Neymarom

Argentínskemu útočníkovi FC Barcelona pribudlo na konto 126 miliónov dolárov.

Neymar priznal neprimeranú reakciu, keď inzultoval Alvara Gonzaleza

Trvá však na tom, že jeho reakcia mala opodstatnenie po tom, ako ho súper rasisticky urazil.

Leistner z Hamburgu napadol po zápase fanúšika domácich Drážďan

Pre televíziu incident nepoprel, no poukázal na to, že sa stal terčom vulgarizmov.,aktualizované

Premier League ohlásila ďalšie štyri pozitívne testy

Pred štartom súťaže zdravotníci do pondelku otestovali 2131 ľudí.

FK Rostov remizoval s Lokomotiv Moskva v 7. kole ruskej ligy

V úvodnom pondelňajšom zápase 7. kola ruskej futbalovej ligy zvíťazil Petrohrad doma nad Tulou 3:1.

Turecký majster Basaksehir prehral s nováčikom ligy

Slovenský obranca Martin Škrtel dostal počas zápasu žltú kartu.

Hráči Sheffield United podľahli Wolverhampton Wanderers

O triumfe rozhodli hneď na začiatku zápasu.

Nováčik 1. bundesligy Bielefeld prehral v pohári so štvrtoligistom

O jediný presný zásah duelu sa postaral Simon Engelmann v 33. minúte.

Raków Czestochowa zvíťazili nad Zaglebie Lubin v 3. kole poľskej ligy

Tím tak utrpel prvú prehru po predchádzajúcich dvoch víťazstvách.

Koscelník predĺžil zmluvu s Libercom do roku 2023

Slovenský futbalista prišiel na sever Čiech v lete 2018 z Michaloviec.

Gent prepustil rumunského trénera Bölöniho už po troch zápasoch

Bölöni minulý mesiac nahradil Jessa Thorupa a vydržal na lavičke len tri zápasy.

Bayern zaplatí testy na Covid-19 fanúšikom, ktorí pôjdu do Maďarska

Bavorský veľkoklub by malo na štadióne podporovať 3000 fanúšikov.

Ta-lien ukončil 11. kolo čínskej ligy s remízou

Čínska liga sa pre pandémiu koronavírusu hrá v dvoch skupinách za zatvorenými dverami.

Duda by vraj mohol z Herthy odísť do 1. FC Kolín vo výmene za Córdobu

Slovenský futbalista má v Berlíne zmluvu platnú do roku 2023.

Disciplinárna komisia rozhodne o trestoch z duelu PSG - OM v stredu

Brazílčan Neymar dostal červenú v 90.+9 minúte po tom, čo VAR odhalil, že dlaňou udrel Alvara Gonzaleza do zadnej časti hlavy.

Hoffenheimu sa zranili Kadeřábek i Posch

Na listine zranených sú pritom aj ďalší obranca Havard Nordtveit, či kapitán Benjamin Hübner.

Plzeň získala z Dallasu českého reprezentanta Ondráška

Ondrášek odohral v zámorskej MLS 22 zápasov a strelil 9 gólov.

LIGA MAJSTROV: Young Boys Bern proti Midtjyllandu, Benfica proti PAOK

Ako favorit pôjde do zápasu na pôde PAOK-u Solún portugalská Benfica, ktorá bojuje o jedenástu účasť v skupinovej fáze LM v sérii.

Neymar obvinil Gonzaleza z rasizmu, ten to popiera: Nauč sa prehrávať

Dramatický duel (1:0) s viacerými vyostrenými konfliktami vyústil do záverečnej šarvátky, po ktorej rozdal rozhodca Jerome Brisard až päť červených kariet. ,aktualizované

Vo Švajčiarsku začal súdny proces s Valckem a Khelaifim

Podľa prokuratúry mala spoločnosť beIn, ktorej predsedom je Khelaifi, získať práva na svetové šampionáty 2026 a 2030.

Rennes zvíťazil v Nimes 4:2 v 3. kole Ligue 1

Darí sa aj nováčikovi súťaže Racingu Lens, ktorý si po víťazstve 1:0 nad úradujúcim majstrom Parížom SG poradil s domácim Lorientom 3:2 a na konte má šesť bodov.,aktualizované

Futbalisti Sparty Praha porazili Karvinú 5:2 v 3. kole českej ligy

O jediný presný zásah Brna sa postaral v 27. min Peter Štepanovský, ktorý však v 41. minúte dostal po druhej žltej karte červenú.,aktualizované

Futbalisti Betisu Sevilla zvíťazili na ihrisku Deportiva Alaves 1:0.

V piatej minúte nadstaveného času rozhodol o výhre hostí striedajúci Cristian Tello.

Suslov strelil prvý gól v lige, Groningen však prehral s PSV 1:3

Vitesse Arnhem, v základnej zostave s Matúšom Berom, vyhral na pôde Waalwijku 1:0.

CSKA Moskva vyhrala nad Spartakom Moskva 3:1 v 7. kole ruskej ligy

V moskovskom derby zvíťazil CSKA nad Spartakom 3:1. Pre Spartak to je prvá prehra v prebiehajúcej sezóne.

Everton zvíťazil nad Tottenhamom 1:0 v 1. kole Premier League

V 55. minúte sa po centri Lucasa Digneho presadil hlavou Dominic Calvert-Lewin.

Greenwood sa ospravedlnil za video, na ktorom vdychuje rajský plyn

Škandál sa udial len niekoľko dní po tom, ako 18-ročného útočníka Manchestru United spolu s Philom Fodenom poslal tréner národného tímu Gareth Southgate predčasne domov z Islandu.

Wolverhampton predĺžil zmluvu s trénerom Espiritom Santom

Espirito Santo dokázal v minulom ročníku priviesť Wolverhampton do štvrťfinále Európskej ligy, pričom v skupinovej fáze bol jedným z jeho súperov aj slovenský šampión Slovan Bratislava.