Gyömbér pôsobí na Apeninskom polostrove od roku 2013, keď z Dukly Banská Bystrica prestúpil do Catanie.

O víťazstve Betisu Sevilla rozhodol Tello jediným gólom

Futbalisti Deportiva Alaves neudržali bezgólový stav.

Bayern Mníchov stratil na príjmoch zo vstupného 50-60 miliónov eur

Podľa prezidenta klubu Hoenessa nie je ani pre veľkoklub ako je Bayern ľahké popasovať sa s touto situáciou, katastrofický scenár však nehrozí a jeho chod to existenčne nezasiahne.

Skalica zdolala Žilinu B v 7. kole 2. ligy 3:2

Góly: 18. Jambor, 22. Bernát (z 11 m) - 8. a 45. Šebesta (oba z 11 m), 32. Horodník.

Milaničova éra sa začala víťazstvom v derby, Spartak opäť neskóroval

V 2. predkole Európskej ligy sa Slovan predstaví vo štvrtok na pôde KuPS Kuopio.

Slavia zakopla v 3. kole s nováčikom, Trpišovský: Za remízu sme radi

Slavia bola jediným popredným českým tímom, ktorý napokon uvoľnil hráčov na narýchlo zorganizovaný druhý zraz reprezentácie pre duel Ligy národov so Škótskom.

DAC predĺžil sériu víťazstiev, Ružomberok stále čaká na prvý úspech

Napriek tomu, že domáci už v úvodnom dejstve prišli o vylúčeného Jannika Müllera, Ružomberčania inkasovali trikrát v rozpätí 53. a 59. minúty.

Salah zachránil majstra proti nováčikovi, Rodák zažil tvrdé privítanie

Slovenský brankár trikrát inkasoval a nováčik prehral na vlastnom štadióne s FC Arsenal 0:3.

Jeden hráč Kansasu City v MLS mal pozitívny test na koronavírus

Nemenovaný hráč zostane v karanténe, až kým jeho návrat neodobria lekári Sportingu.

Rebič prestúpil z Eintrachtu Frankfurt do AC Miláno

Okrem Rebiča si taliansky klub poistil aj služby Zlatana Ibrahimoviča.

Messi nastúpil v základnej zostave Barcelony v prvom prípravnom zápase

Argentínsky reprezentant pôvodne trval na odchode z Barcelony, nepredstavil sa na úvodných tréningoch pred novou sezónou a bojkotoval aj lekársku prehliadku. ,aktualizované

Boženíkov Feyenoord zdolal v 1. kole holandskej ligy Zwolle

Feyenoord Rotterdam zvíťazil na ihrisku PEC Zwolle 2:0 vďaka dvom presným zásahom Stevena Berghuisa. ,aktualizované

Montpellier HSC vyhral nad OGC Nice 3:1 v sobotňajšom zápase Ligue 1

Dvoma gólmi potešil obmedzený počet divákov, ktorí na Stade de la Mosson mohli duel sledovať, obranca ornažovo-modrých Daniel Congré. ,aktualizované

V otváracom zápase La Ligy gól nepadol, SD Eibar - Celta Vigo 0:0

Futbalisti Granady si v prvom zápase sezóny poradili s Athleticom Bilbao 2:0. ,aktualizované

Liverpool na úvod zdolal nováčika z Leedsu 4:3, Salah s hetrikom

Zverenci trénera Marcela Bielsu sa zlomili až dve minúty pred koncom po druhej úspešnej Salahovej penalte.,aktualizované

Tréner Atletica Simeone mal pozitívny test na koronavírus

Klub v sobotu informoval, že kormidelník nemá symptómy a momentálne je v izolácii.

Slovák Róbert Pich skóroval pri remíze Slasku s Lechom Poznaň

Putnocký v bráne odchytal celý zápas.

Schranz pomohol gólom k výhre Jablonca nad Ostravou 2:0 v 3. kole ligy

Gólovo sa presadil aj René Dedič, ktorý po dvoch minútach pobytu na ihrisku zachránil Opave bod v zápase v FK Příbram.,aktualizované

Sabo skóroval pri výhre Karagumruku nad Malatyasporom 3:0

Dvadsaťosemročný stredopoliar sa presadil v 74. minúte z penalty.,aktualizované

Posilou ženského tímu Tottenhamu je Američanka Morganová

Dvojnásobná majsterka sveta a olympijská šampiónka podpísala zmluvu na jednu sezónu.

PSG môže proti Marseille počítať aj s Neymarom

Dvadsaťosemročný hráč sa po zotavení z koronavírusovej infekcie už pripojil k tímu.

Zápas Ligue 2 Ajaccio-Dunkerque odložili, u hostí bol koronavírus

Potvrdil to riadiaci orgán francúzskych profesionálnych futbalových súťaží, LFP.

Fulham s Rodákom prehral na úvod sezóny s Arsenalom

O úvodný gól sa postaral v 8. minúte francúzsky hrotový útočník Alexandre Lacazette.,aktualizované

Koulibaly odíde z Neapolu len za cenu stanovenú SSC, tvrdí Gattuso

O služby 29-ročného senegalského reprezentanta prejavil intenzívny záujem Manchester City.

Maguire bude naďalej kapitán Manchestru aj napriek kriminálnej kauze

Po incidente vylúčili Maguirea z anglickej nominácie na zápasy Ligy národov proti Islandu a Dánsku.

Lammers prestúpil z Eindhovenu do Atalanty Bergamo

Dvadsaťtriročný útočník si môže v Taliansku prilepšiť aj na bonusoch.

Vidal je blízko prestupu do Interu Miláno

Kontrakt by mal platiť do roku 2022 s možnosťou predĺženia o ďalší rok.

Nemyar sa stane novou tvárou značky Puma

Útočník túto udalosť naznačil na svojom instagrame.

Juventus ohlásil stratu 71,4 milióna eur pre pandémiu koronavírusu

Obrat talianskeho šampióna klesol o 48 miliónov. To je o osem percent menej ako v sezóne 2018/19.

Technický riaditeľ Besiktasu Istanbul má koronavírus

Ide o Sergena Yalcina, ktorého pozitívne testovali pred nedeľňajším zápasom v Trabzonspore.

Rumunský brankár Tatarusanu mieri do AC Miláno

Tridsaťštyriročný Tatarusanu pôsobil v uplynulej sezóne v Olympique Lyon, ktorý za neho zinkasuje odstupné 500.000 eur.

Pekaríkov gól nestačil, Hertha prehrala a rozlúčila sa so súťažou

Hrdinom domácich bol poľský útočník Martin Kobylanski, ktorý zaznamenal hetrik.

Fulham získal z FC Turín na hosťovanie obrancu Ainu

Aina tak bude v tíme nováčika Premier League spoluhráčom slovenského brankára Mareka Rodáka.

Tri kanadské kluby musia odohrať septembrové domáce zápasy v USA

Tím Montreal Impact tak nájde prechodný domov v Harrisone v štáte New Jersey, Toronto FC v Hartforde a Vancouver Whitecaps v Portlande.

Sigma Olomouc vyhrala nad Bohemians 1905

V neúplnej tabuľke im patrí tretie miesto za vedúcimi pražskými klubmi Slavia a Sparta, ktoré majú o zápas menej.

FORTUNA LIGA: Senica získala zo Sparty Praha srbského stopéra Maksiča

Rodák z Nového Sadu prešiel akadémiou Crvenej Zvezdy Belehrad, v roku 2017 sa ako mladý 17-ročný talent sťahoval do Čiech, kde sa upísal Sparte Praha.

Florenzi z AS Rím ide na ročné hosťovanie do Paríža St. Germain

Florenzi, ktorý môže hrať aj v strede poľa, odohral za vlkov 280 zápasov a strelil v nich 28 gólov. I