V sobotu UEFA v oficiálnom stanovisku informovala, že celú vec posunula na svoju Kontrolnú, etickú a disciplinárnu komisiu, ktorá ju riešila v pondelok.,aktualizované

Írsky stredopoliar Hendrick novou posilou Newcastlu United

Po vypršaní zmluvy s FC Burnley prišiel ako voľný hráč.

Arsenal získal Soaresa a Mariho na trvalý prestup

Londýn 24. augusta (TASR)- Futbaloví obrancovia Cedric Soares a Pablo Mari budú aj naďalej pôsobiť v Arsenale Londýn. Klub anglickej Premier League totiž získal oboch hráčov na riadny prestup. Soares s Marim prišli do Arsenalu v januári na hosťovanie.

FORTUNA LIGA: V Trenčíne boli všetky opakované testy negatívne

Minulotýždňové celoplošné testy na prítomnosť koronavírusu odhalili jeden pozitívny prípad v kabíne prvého mužstva futbalistov AS Trenčín.,aktualizované

Slováci na úvod Ligy národov bez Hamšíka

S kapitánom môže reprezentácia rátať až 8. októbra proti Írsku v play off o EURO 2020.

Portugalský kouč Santos nominoval aj nováčikov Ruia Silvu a Trincaa

Portugalsko privíta 5. septembra v Porte Chorvátsko a o tri dni ich čaká duel vo Švédsku.

Mendy predĺžil kontrakt s Leicestrom do roku 2022

Leicester obsadil v uplynulej sezóne piatu priečku Premier League a zabezpečil si miestenku v Európskej lige UEFA.

Brankárovi Ricovi sa skončilo ročné hosťovanie v PSG

Rico sa na rozdiel od štvrťfinálového a semifinálového duelu tentokrát nedostal medzi tri žrde, prednosť dostal uzdravený kostarický reprezentant Keylor Navas.

Nemecký prezident zablahoželal Bayernu k triumfu v Lige majstrov

Duel sa hral v Lisabone bez prítomnosti divákov.

Hráči Plzne mali negatívne testy na koronavírus, mieria do Alkmaaru

V kolektíve českého vicemajstra objavili u jedného hráča koronavírus uplynulú stredu. Vo štvrtok mal pozitívny test aj jeden člen realizačného tímu.

Sheffield United si poistil Jagielku a Rodwella na ďalšiu sezónu

Sheffield United obsadil v uplynulom ročníku Premier League ako nováčik deviate miesto. Ďalšiu sezónu odštartuje 14. septembra domácim súbojom s Wolverhamptonom.

LIGA MAJSTROV: Plzeň začne na pôde Alkmaaru

Všetky zápasy v predkolách sa hrajú na jeden zápas, play off už bude v pôvodnom formáte na odvety.

Pogba podľa agenta neopustí v lete Manchester United

Uplynulú sezónu sa trápil so zraneniami, no pandémia mu dopriala čas na regeneráciu a v závere ročníka pomohol Manchestru United k tretiemu miestu v Premier League a postupu do Ligy majstrov.

Celá prvá výprava Slovana má po návrate na Slovensko negatívne testy

Všetci členovia pondelkovej výpravy, ktorí sa vrátili na Slovensko, majú negatívne výsledky testov na koronavírus.

Rafinha sa na dva roky upísal Olympiakosu Pireus

S Bayernom triumfoval aj v Lige majstrov a vyhral aj Pohár osloboditeľov s Flamengom Rio de Janeiro.

LIGA MAJSTROV: Kto je najlepší strelec a kto najviac fauloval?

V hlavnej súťaži Ligy majstrov sa odohralo 119 stretnutí a padlo v nich 386 gólov, čo je priemer 3,24 gólu na zápas. Gól tak padol v priemere každých 28 minút.

Fanúšikovia PSG páchali v Paríži výtržnosti, 148 z nich zatkli

V krajine naďalej platia bezpečnostné opatrenia súvisiace s pandémiou koronavírusu, no tie fanúšikovia výrazne ignorovali.

Flick vytiahol trápiaci sa Bayern až na vrchol

Parížania si vybrali na gólové suchoty najhorší možný zápas, keď predtým sa presadili v 35 dueloch za sebou. ,aktualizované

Slavia vstúpila do ligy excelentne

V domácom drese sa predstavilo kvarteto Slovákov, Martin Králik odohral celý zápas, Lukáš Skovajsa hral do 30. minúty, Lukáš Jánošík odohral prvý polčas, Karol Mészáros nastúpil na druhý polčas.

Elche sa po piatich rokoch vracia do La Ligy

Elche naposledy účinkovalo v La Lige v sezóne 2014/2015, v tabuľke síce obsadilo 13. miesto, no z najvyššej súťaže ho vylúčili po finančných problémoch a daňových únikoch.

Bayern nemá konkurenciu. Bavori získali v sezóne svoju tretiu trofej

V nedeľňajšom finále v Lisabone zdolali Paríž Saint Germain 1:0 po góle Kingsleya Comana z 59. minúty.

ONLINE: Bayern Mníchov získal svoju šiestu ušatú trofej, zdolal PSG

Vo finále v Lisabone zdolali Paríž Saint Germain po góle Kingsleyho Comana z 59. minúty. ,aktualizované

Pjanič mal pozitívny test na koronavírus, príchod do Barcelony odložil

Tridsaťročný stredopoliar prišiel z Juventusu výmenou za Arthura Mela, podľa stanoviska "blaugranas" sa cíti dobre a k tímu sa pripojí najskôr o dva týždne.

Futbal-LM: Podľa Kmotríka ml. Slovan diskriminovali

Slovan vyslal do dejiska zápasu tím, ktorý absolvoval pred odletom testy s negatívnym výsledkom.

OGC Nice zvíťazilo 2:1 nad Racing Lens vo francúzskej lige

OGC Nice - Racing Lens 2:1 (1:1)

Futbalista Callejon je blízko k dohode s Villarrealom

Tridsaťtriročný krídelník strávil v Neapole sedem rokov, keď prišiel z Realu Madrid.

Conte bude v utorok rokovať s vedením Interu Miláno o budúcnosti

Podľa talianskych médií bude Conte žiadať adekvátne finančné zdroje na prestavbu kádra.

Tréner Bologne Mihajlovič má koronavírus

Kouč nemá zreteľné symptómy a čaká ho dvojtýždňová karanténa.

AS Monaco - Stade Reims remizovali v 1. kole francúzskej ligy 2:2

Hostia viedli v 21. minúte 2:0, no Monaco dokázalo v nadstavenom čase prvého polčasu znížiť.

Futbal: Parma prepustila trénera Roberta d'Aversu

D'Aversa prevzal mužstvo v Serii C a vytiahol ho medzi elitu. V uplynulom ročníku skončila Parma na 11. mieste.

Čeferinovi sa páči záverečný turnaj, mohol by byť štandardom

Doterajší model európskych súťaží je v platnosti do roku 2024. Správu priniesla agentúra dpa.

Bayern odštartuje novú sezónu pohárovým duelom proti Dürenu

Düren mal po žrebe právo hostiť zápas, no jeho štadión je v rekonštrukcii a pre pandémiu koronavírusu by aj tak nemohli na štadión prísť diváci.

Sparta bola na úvod suverénna, Kotal: Súpera sme k ničomu nepustili

Nováčikovskú Zbrojovku Brno zdolal tretí tím predchádzajúceho ročníka 4:1.

Súdne pojednávanie s Maguireom bude v utorok

Kapitána Manchestru United obžalovali spolu s ďalšími dvoma osobami v prípade napadnutia a pokusu o úplatok. Za sebou už má vypočúvanie u prokurátora. ,aktualizované

FC Fastav Zlín prehral v úvodnom kole českej ligy so Slováckom 1:2

Nováčik súťaže Zbrojovka Brno prehral so Spartou Praha 1:4.

FC Priština má sedem nakazených hráčov, duel na Gibraltáre zrušili

Duel sa mal pôvodne odohrať na Gibraltare v utorok 18. augusta, no odložili ho, pretože koronavírus objavili aj v pôvodnej výprave.

Iránskych funkcionárov vyšetrujú štátne orgány pre zmluvu s Wilmotsom

Belgičan sa s Iránčanmi dohodol na zmluve s platnosťou na tri roky, no skončil už po piatich mesiacoch.

UEFA bude rozhodovať o Slovane podľa Prílohy I svojich pravidiel

UEFA oficiálne zrušila piatkové stretnutie 1. predkola Ligy majstrov 2020/2021, v ktorom mal Slovan hrať na pôde súpera.,aktualizované