Utorok 8. október 2024Meniny má Brigita

Futbal

Barcelona opäť vydrela víťazstvo, ale prišla o Griezmanna

Katalánci sa dostali do pohody už v 15. minúte po góle Artura Vidala, no potom sa pre nich netypicky z ihriska skôr vytrácali.

Duda sa po vypadnutí Norwichu vráti do Berlína

Duda sa stal v sezóne 2018/2019 najlepším strelcom Herthy, keď v bundeslige strelil jedenásť gólov.

Ronaldinho neuspel so sťažnosťou, zostáva v domácom väzení

Majster sveta z roku 2002 spolu s bratom vstúpili v marci na územie Paraguaja s falošnými dokladmi a zatkla ich polícia.

Juventus remizoval s Atalantou 2:2, pred Laziom vedie o osem bodov

Atalanta stratila v Turíne vôbec prvé body po reštarte súťaže, hoci siahala na víťazstvo.

Faško verí, že Nitra zvládne baráž s Dubnicou: Urobíme pre to všetko

Faško strelil za Nitru prvý gól a v pozápasovom hodnotení prijal účasť v baráži ako realitu.,aktualizované

Barcelona vyhrala na ihrisku Valladolidu 1:0, na Real stráca bod

Rozhodujúci gól strelil už v 15. minúte tvrdou krížnou strelou Arturo Vidal, ktorému šikovne priťukol loptu pomedzi dvoch obrancov Lionel Messi. ,aktualizované

FORTUNA LIGA: Slovan remizoval s Trnavou, do baráže spadla Nitra

Slovan pod taktovkou trénera Jána Kozáka už v stredu získal trofej za triumf v Slovenskom pohári - Slovnaft cupe a oslávil tak piate double v ére samostatnosti. ,aktualizované

II. liga: Dubnica zdolala Banskú Bystricu a ide do baráže

Domáci potrebovali na postup do baráže zvíťaziť, hosťom stačilo uhrať aj nerozhodný výsledok, keďže do zápasu vstúpili z prvého miesta s dvojbodovým náskokom pred svojím súperom. ,aktualizované

Lazio prehralo tretí duel v sérii, Sassuolu podľahlo 1:2

Pod výhru sa podpísal aj slovenský reprezentant Lukáš Haraslín, ktorý vybehol na ihrisko v 68. minúte. V domácom drese nastúpil v 83. minúte jeho krajan Denis Vavro.,aktualizované

Pardubice postúpili do českej najvyššej súťaže

Do baráže, ak sa uskutoční a v najvyššej súťaži dohrajú skupinu o udržanie sa, pôjdu z druhej ligy v tabuľke druhá Zbrojovka Brno a tretia Dukla Praha.

Dudov Norwich prehral s West Hamom a vypadol z Premier League

Do konca súťaže zostávajú tri kolá. Všetky štyri góly hostí strelil anglický útočník Michail Antonio.,aktualizované

FC Zürich hlási viacero pozitívnych testov, jeho zápasy odložili

Momentálne je otázne, či klub dokončí najvyššiu Superligu. Do konca súťaže zostáva sedem kôl.

Kuckova Parma hlási prvý pozitívny prípad od reštartu Serie A

Podľa vyhlásenia klubu budú normálne pokračovať v tréningoch a zápasoch a priebežne budú monitorovať zdravotný stav.

Vo veku 85 rokov zomrel majster sveta z roku 1966 Jack Charlton

Na poste stopéra odohral celkovo 629 zápasov a strelil 70 gólov. V národnom drese si pripísal 35 štartov a šesť zásahov. ,aktualizované

Union Berlín chce v budúcej sezóne plný štadión, otestuje divákov

Klub chce od novej sezóny otestovať na koronavírus všetkých návštevníkov pred vstupom na tribúny, ich štadión má kapacitu 22,012 ľudí.

Osem klubov La Ligy musí zmeniť sponzora na dresoch,hazard dostal stop

Prijatie zákona bolo reakciou na viaceré podozrenia z ovplyvňovania duelov v zápasoch druhej a tretej najvyššej súťaže.

V Crvenej zvezde Belehrad sa šíri koronavírus, pozitívnych je 6 hráčov

Podľa stanoviska klubu diagnostikovali ochorenie aj jednému členovi trénerského tímu.

Real Madrid piatykrát v sérii neinkasoval a je krok od titulu

Duel proti baskickému tímu mal Real od úvodu vo svojich rukách.

Septembrový reštart Pohára osloboditeľov je schválený

Druhá najprestížnejšia juhoamerická súťaž Copa Sudamericana sa opäť začne 27. októbra.

Celta Vigo prišla o druhého brankára, Blanca čaká päťmesačná pauza

Trénerovi Oscarovi Garciovi zostala na post brankára posledná možnosť, Ivan Villar.

Real Madrid vedie španielsku ligu o štyri body

Favorit sa dostal do vedenia už v 11. minúte, keď Karim Benzema premenil jedenástku.

Fanúšikovia St. Etienne budú bojkotovať finále Francúzskeho pohára

Finále sa uskutoční 24. júla v Paríži na štadióne Stade de France s kapacitou 80.000 miest.

Juhoamerická kvalifikácia na MS 2022 odštartuje až v októbri

V piatok večer sa na tom dohodli po spoločnom rozhodnutí predstavitelia kontinentálnej konfederácie CONMEBOL.

Manchester City sa v pondelok dozvie verdikt od CAS

Citizens sa proti rozhodnutiu UEFA odvolali na CAS vo švajčiarskom Lausanne, ktorý po víkende rozhodne o verdikte. Informovala o tom agentúra AP.,aktualizované

Futbalista Marcelo si zranil stehenný sval, čakajú ho vyšetrenia

Denník Marca napísal, že Marcelo bude potrebovať na liečenie minimálne tri týždne a Realu bude chýbať vo zvyšných zápasoch tejto sezóny.,aktualizované

Zaglebie Lubin prehral s Wisla Plock v poľskej lige, Guldan dostal ČK

Slovenský obranca domácich Ľubomír Guldan videl v nadstavenom čase po druhej žltej červenú kartu.

Juventus chce Traoreho, Wolverhampton odhaduje cenu na 80 miliónov

Podľa britských médií odhaduje účastník Premier League cenu za 24-ročného Španiela na 80 miliónov eur. Záujem o jeho služby má vraj aj FC Liverpool.

Agüero nepomôže Man City v zápase osemfinále Ligy majstrov s Realom

Agüero sa zranil v zápase anglickej Premier League s Burnley.

Singapurský reprezentant Rahim utrpel smrteľné zranenie

Bývalý útočník po sebe zanechal manželku a tri deti. Naposledy hral v najvyššej súťaži za tím Tampins Rovers, predtým hral za Warriors, Gomback United a Geyland United.

Gilmour bude pre zranenie chýbať Chelsea štyri mesiace

Devätnásťročný stredopoliar sa zranil v utorkom zápase Premier League, v ktorom Chelsea zdolala Crystal Palace 3:2.

CAS nerozhodol o odvolaní PAOK, rozhodnutie nechal na grécku federáciu

PAOK potrestali v domácej súťaži odňatím siedmich bodov pre porušenie vlastníckych práv.

Henderson si už do konca sezóny nezahrá, zranil si koleno

Liverpool má štyri kolá pred koncom sezóny pred sebou ešte jeden cieľ v Premier League, chcel by dosiahnuť stobodovú métu.

Bielefeld posilnil belgický obranca De Medina

Po Christianovi Gebauerovi a Jacobovi Laursenovi je Belgičan tretia posila nováčika v nadchádzajúcej sezóne Bundesligy.

Inter v prípade postupu bude hrať proti Glasgow alebo Leverkusenu

Dres Interu oblieka slovenský reprezentačný stopér Milan Škriniar. ,aktualizované

Nový ročník nemeckej bundesligy odštartuje 18. septembra

Stretnutia 1. kola Pohára DFB sa uskutočnia v termíne 11.-14. septembra, finále je tradične na programe na Olympijskom štadióne v Berlíne 13. mája budúceho roka.