Utorok 8. október 2024Meniny má Brigita

Futbal

Kohfeldt bude aj naďalej tréner Werderu Brémy

Napriek horším výsledkom mužstva mal Kohfeldt podporu vedenia klubu, jeho kontrakt platí do roku 2023.

Premier League priznala, že VAR urobil vo štvrtok tri zlé rozhodnutia

Bývalý hráč Evertonu Tim Cahill v programe spomenul, že pri posudzovaní situácii systémom VAR by mali byť prítomní aj bývalí hráči.

Nový ročník škótskej ligy sa začne v prvý augustový víkend

Hráči z klubov škótskej Premiership sa od 13. júla musia v týždňových intervaloch podrobiť testom na COVID-19.

FL: Radványi verí v úspešný posledný krok, Galád sľubuje záchranu

Na Tehelnom poli si "belasí" po zápase s rivalom prevezmú majstrovský pohár.

Vinicius nemal pozitívny test na koronavírus, proti Alavesu nastúpi

Štyri kolá pred koncom súťaže má Real Madrid na čele tabuľky náskok jedného bodu pred FC Barcelona a zápas k dobru.

Kalou sa upísal Botafogu

Kalou naposledy pôsobil v Herthe Berlín. Nemecký klub ho v máji suspendoval za to, že so spoluhráčmi porušili hygienické pravidlá v súvislosti s koronavírusom.

Trnava získala z Popradu talentovaného Olejníka

Olejník len v marci dovŕšil vek dospelosti a v Prešove ho čaká posledný ročník na športovom gymnáziu.

Athletic Bilbao podľahlo FC Sevilla

Andalúzsky tím figuruje tri kolá pred koncom ligy na štvrtom mieste, piaty Villarreal zaostáva o šesť bodov. Bilbao je po druhej prehre za sebou deviate.

Serie A: Futbalisti Udinese hladko vyhrali na ihrisku posledného Spalu

Už v prvom polčase strelil favorit na víťazstvo dva góly.,aktualizované

Tottenham remizoval s Bournemouthom, Everton so Southamptonom

Bournemouth si pripísal prvý bod po piatich prehrách, no nepodarilo sa im prerušiť dlhú sériu bez výhry, ktorá sa natiahla už na deväť stretnutí.,aktualizované

La Liga: Mallorca s Valjentom zdolala Levante 2:0

Mallorca figuruje na zostupovom 18. mieste a stráca tri body na sedemnásty Alaves, no ten má zápas k dobru.

Ribery potvrdil, že bude hrať naďalej za Fiorentinu

Tridsaťsedemročný hráč prišiel pred rokom v lete z Bayernu Mníchov.

Nashville po ďalších prípadoch nakazených hráčov skončil v MLS

Najkvalitnejšia severoamerická liga mala odštartovať v marci, no pre pandémiu koronavírusu to nebolo možné. ,aktualizované

UEFA potvrdila dejiská osemfinále Ligy majstrov, turnaje bez divákov

Finálové turnaje súťaží v Lisabone a v štyroch nemeckých mestách sa odohrajú bez divákov.,aktualizované

Hráči suverénne zvolili Lewandowského za najlepšieho v 1. bundeslige

Lewandowski získal 40,2% hlasov a mal veľký náskok pred Jadonom Sanchom z Borussie Dortmund (13,9%) i svojim spoluhráčom Joshuom Kimmichom (7,2%).

Karviná oznámila, že má už štyroch hráčov nakazených koronavírusom

Mená nakazených hráčov nezverejnili.

Bayern získal zadarmo z Hoffenheimu dvoch mladíkov, Briel to kritizuje

Hoffenheim zaznamenal za uplynulý ročník napriek koronakríze obrat 200 miliónov eur.

V Holandsku môžu ísť v úvode sezóny na štadióny len domáci fanúšikom

Ročník 2020/21 by mal odštartovať 12. augusta za prítomnosti divákov, no len tých domácich.

Hráčom roka v českej lige je Kolář, Guľa tretí najlepší medzi trénermi

Hlasovali v nej kapitáni účastníkov súťaže, tréneri a zástupcovia médií.

Vinicius z Realu má zrejme koronavírus, Zidane si počká na druhý test

Koronavírus už v Reale Madrid narobil problémy útočníkovi Lukovi Jovičovi, ktorý je v súčasnosti v karanténe.

Trénerom Betisu Sevilla bude v novej sezóne Pellegrini

Zmluvu so 66-ročným kormidelníkom podpísal Betis do leta 2023. ,aktualizované

Dortmund nechce prísť o Sancha, ale už má v pláne jeho náhradu

Sancho dostáva vo vestfálskom klube veľa priestoru a dôveru spláca výbornými výkonmi.

Pečovský sa rozlúči s hráčskou kariérou: Som plný očakávania

Dosiaľ má na konte 421 zápasov v najvyššej slovenskej súťaži.

Tréner Karvinej Jarábek už tretíkrát v karanténe

Prvýkrát v nej bol cez prestávku českej najvyššej ligy, keď vyrazil na Slovensko. Druhýkrát po návrate do Česka. A tretíkrát je v nej teraz, keď v mužstve pozitívne testovali na COVID-19 troch hráčov.

Kouča Sassuola De Zerbiho potešil Haraslínov gólový debut v Serie A

Haraslín nastúpil iba druhýkrát v lige v základnej zostave Sassuola.

Suarez udržal Barce nádej na obhajobu, Espanyol vypadol po 26 sezónach

Katalánci strácajú z druhého miesta na vedúci Real Madrid jeden bod, líder tabuľky sa môže prenasledovateľovi opätovne vzdialiť na rozdiel štyroch bodov v prípade piatkovej výhry nad Alavesom.

Kozák si chce plniť ďalšie sny

Triumf nad Ružomberkom sa nerodil ľahko, duel rozhodol premenený pokutový kop Alena Ožbolta na začiatku druhého polčasu.

Ibiševič zrejme v Herthe Berlín skončí, klub mu neponúkol novú zmluvu

Ibiševič prestúpil do Herthy Berlín v roku 2016 z VfB Stuttgart.

Podľa Štetinu má Sparta na čom stavať

Po derby si hráči Slavie na improvizovanom červenom pódiu v tvare hviezdy prevzali majstrovský pohár, ktorý získali už tri kolá pred koncom nadstavbovej skupiny o titul Fortuna ligy.

Haspra bol na hráčov hrdý, musí ich dať dokopy na baráž

Ruža je stále v hre o pohárovú Európu. V sobotu ju doma čaká posledný ligový zápas v sezóne s Dunajskou Stredou.

Tichý protest pred reštartom MLS, Nani: Vyslali sme svetu odkaz

Pred úvodným súbojom sa takmer 200 hráčov zo všetkých klubov súťaže zoskupilo na trávniku a tichým protestom vyjadrilo podporu boju proti rasovej diskriminácii a policajnej brutalite.

Lechia Gdaňsk sa prebojovala do finále Poľského pohára

Slovák Jaroslav Mihalík hral za hostí do 80. minúty, jeho spoluhráč – brankár Dušan Kuciak sledoval zápas z lavičky náhradníkov.

Manchester City deklasoval Newcastle v bránke s Dúbravkom 5:0

City viedli už po dvadsiatich minútach o dva góly, keď Dúbravku po takmer identických akciách prekonali strelami k ľavej žrdi Gabriel Jesus a Riyad Mahrez.,aktualizované

LA LIGA: Barcelona uspela v derby, Espanyol zostúpi do druhej ligy

O víťazstve úradujúceho majstra rozhodol gól Luisa Suareza z 56. minúty.

Haraslín strelil prvý gól v Serii A, skóroval aj Kucka

Dvadsaťštyriročný krídelník Lukáš Haraslín pomohol v stredajšom dueli 32. kola najvyššej talianskej súťaže gólom k víťazstvu Sassuola 2:1 na ihrisku Bologne.

Neapol v zostave s Lobotkom vyhral na ihrisku FC Janov

Lobotka odohral za hostí celý zápas. Janov nevyhral už päť duelov a je v pásme zostupu na 18. pozícii.

Šulla si po dvoch rokoch opäť zachytal vo finále: Skvelá sezóna

Na štadióne Antona Malatinského Slovan v sezóne 2018/2019 zdolal Ružomberok 3:1, teraz im k triumfu stačil jediný presný zásah.

SLOVENSKÝ POHÁR: Slovan zdolal vo finále Ružomberok a oslávil double

O víťazstve belasých rozhodla úspešná penalta slovinského útočníka Alena Ožbolta v 48. minúte.,aktualizované

Plzeň pomohla Jabloncu do EL, vo veľkom pražskom derby gól nepadol

Plzeň zároveň poslala Liberec do nedeľňajšieho kvalifikačného súboja o účasť v Európskej lige proti víťazovi play off prostrednej časti nadstavby Mladej Boleslavi.