Utorok 8. október 2024Meniny má Brigita

Futbal

Pizarro má záujem stať sa po kariére vyslancom Bayernu Mníchov

Štyridsaťjedenročný útočník pôsobil v uplynulej sezóne vo Werderi Brémy, ale po reštarte najvyššej nemeckej súťaže pre zranenie nebol mužstvu k dispozícii.

FL: Trnava uzavrela profesionálnu zmluvu s Benovičom a Alvesom

Allecks Godinho Alves bol v Trnave doteraz iba na hosťovaní z FC Capivariano a na príležitosť v prvom tíme stále čaká.

Arteta nerozumie, prečo vylúčenie Nketiaha posudzoval VAR

Nebezpečný zákrok zo 75. minúty si hlavný rozhodca stretnutia Chris Kavanagh pozrel na obrazovke za postrannou čiarou, čo sa nepozdávalo kormidelníkovi "kanonierov".

Klopp dodrží dohodu s odchádzajúcim Lallanom a v sezóne ho už nenasadí

Lallana pôsobí na Anfielde od roku 2014, odohral za Liverpool celkovo 178 zápasov a strelil 22 gólov.

Výpadok Juventusu na San Sire, Sarri: Nie je dôvod na paniku

Nevedel si však vysvetliť následný výpadok lídra tabuľky, ktorý stratil dvojgólový náskok a z Milána cestoval domov s prehrou 2:4.

Atletico ešte nemá LM vo vrecku, Celta Vigo sa priblížila k záchrane

Atletico si v tabuľke upevnilo tretie miesto. Pred piatym Villarrealom, ktorý má zápas k dobru, si vypracovalo deväťbodový náskok.

Villarreal si poradil s Getafe

Villarreal si poistil piatu priečku v tabuľke, zvýšil náskok pred šiestym Getafe na štyri body.,aktualizované

Maldini nevie, či bude športovým riaditeľom AC Miláno

AC Miláno zdolalo v utorkovom stretnutí 31. kola Serie A Juventus Turín 4:2 a natiahlo sériu bez prehry na päť zápasov.

Brazília obnoví celonárodnú II. ligu 9. augusta

Za pokračovanie hlasovalo devätnásť z dvadsiatich účastníkov druhej najvyššej súťaže, kluby zo Sao Paula dokonca súhlasili, že svoje domáce zápasy odohrajú v prípade nutnosti na neutrálnej pôde.

Mladá Boleslav postúpila do kvalifikačného duelu o Európsku ligu

V nedeľu 12. júla nastúpia proti piatemu tímu nadstavbovej skupiny o titul, ktorým môže byť Liberec alebo Jablonec.

Lazio prehralo v Lecce

Duel mal od začiatku rýchly spád. Domáci Marco Mancosu dostal loptu do siete už v 2. minúte, no jeho presnej strele z diaľky podľa VAR predchádzala ruka a tak gól neplatil.

Miláno otočilo zápas proti Juventusu

Obhajca titulu skóroval dvakrát v rýchlom slede

Fulham uspel tretíkrát za sebou, Rodák s dvanástym čistým kontom

Fulham figuruje na štvrtej priečke a svoj náskok pred piatym Nottinghamom zvýšil na päť bodov.

Norimberg uspel v prvom zápase baráže o II. ligu, Zreľák asistoval

Dvadsaťšesťročný útočník v 45. minúte predĺžil hlavou aut na Fabiana Nürnbergera a ten svojím druhým gólom v stretnutí rozhodol o triumfe tímu.

Jeden hráč Hartbergu mal pozitívny test na koronavírus

Pre Hartberg sa však sezóna ešte neskončila, v skupine o titul obsadil piate miesto a zabojuje vo finále play off o účasť v Európskej lige.

CAS rozhodol v prípade Neymarovho prestupu v prospech FC Barcelona

Neymar prestúpil v roku 2017 z Barcelony do Paríža St. Germain za rekordnú sumu 222 miliónov eur.

V Česku predĺžili sezónu, baráž sa môže dohrať až v auguste

Dohranie nadstavbovej skupiny o záchranu v najvyššej súťaži ohrozili pozitívne testy na koronavírus u troch hráčov a jedného člena realizačného tímu MFK Karviná.

MLS: Nashville má päť pozitívnych hráčov na koronavírus,zápas odložili

V pondelok sa z obnoveného diania MLS odhlásil FC Dallas, keďže až desať jeho hráčov a jeden člen realizačného tímu mali pozitívne testy na koronavírus.

Klub Černo More Varna hlási šestnásť prípadov koronavírusu

Černo More napriek tomu môže nastúpiť na utorňajší duel proti Arde Kardžali, izolovaných futbalistov nahradia mladíci z juniorky. ,aktualizované

Kuric podpísal nový trojročný kontrakt s Barcelonou

Kuric hrá za Barcelonu od roku 2018 a získal s ňou viacero trofejí.

Verissimo bude koučovať Benficu Lisabon do konca sezóny

Benfica viedla tabuľku pri reštarte, v piatich zápasoch po koronavírusovej prestávke však dvakrát prehrala a dvakrát remizovala.

FL: ViOn predĺžil zmluvy s Dugom a Chrenom

Chren naskočil v tomto ročníku do ôsmich súbojov. Ďalších päť pridal v Slovnaft Cup-e. Celkovo atakuje hranicu tristo štartov v modro-červenom drese.

V rakúskej druhej lige budú preverovať testovanie na koronavírus

Všetci účastníci musia preukázať, že každý hráč podstúpil test na týždennej báze po tom, ako sa súťaž reštartovala 5. júna po dvanásťtýždňovej vynútenej prestávke.

Tréner Haspra chce pred finále pohára svojich hráčov nabudiť

Oporou ružomberského tímu je brankár Matúš Macík, ktorý sa už nevie dočkať finálového zápasu.

Kolumbijská federácia dostala pokutu za predražený predaj vstupeniek

FIFA v utorok uviedla, že bude požadovať ďalšie detaily o prípade, samostatné vyšetrovanie vedie kolumbijská prokuratúra.

Kouč Slovana Kozák má pred finále pohára len jeden otáznik v zostave

Káder Slovana netrápia zdravotné problémy a všetci hráči sú k dispozícii.

Po bárážovom zápase vyvádzali fanúšikovia Brém i Heidenheimu

Fanúšikovia neúspešného účastníka 2. bundesligy Heidenheimu zahádzali kameňmi a fľašami tímový autobus Werderu.

V iránskom FC Esteghlal majú koronavírus jedenásti hráči aj lekár

Najvyššiu iránsku súťaž reštartovali 25. júna po štvormesačnej prestávke, ktorú zavinila pandémia.

FORTUNA LIGA: Julien a Lamine skončili v AS Trenčín

Lamine nastúpil v aktuálnej a minulej sezóne dokopy štrnásťkrát vo Fortuna lige a zaznamenal jeden gól.

Bartomeu je spokojný so Setienom, podpísať Messiho je povinnosť klubu

Prezident katalánskeho klubu zároveň odmietol akúkoľvek kritiku trénera Quiqueho Setiena a spochybňovanie jeho budúcnosti pri mužstve.

Vo veku 83 rokov zomrel prvý predseda SFZ Milan Služanič

Práve Služanič a jeho najbližší spolupracovníci sa zaslúžili o prijatie SFZ za člena UEFA (1993) a FIFA (1994).,aktualizované

Seville zariadil tri body Ocampos. V závere predviedol bravúru

FC Sevilla si po 34. kole drží v tabuľke štvrtú priečku, ktorá ako posledná zaručuje účasť v Lige majstrov. Pred Villarrealom má náskok šesť bodov.

Brazílska liga odštartuje 9. augusta, politici zo Sao Paula nesúhlasia

Brazília má druhý najvyšší počet obetí koronavírusu na svete, v krajine zomrelo vyše 65.000 ľudí.

Mráz už opäť v tréningu: Nemal som vôbec žiadne príznaky choroby

V domácej karanténe strávil jeden týždeň.

Slovan mieri za double, Ružomberčania majú menšie skúsenosti

Duel o prestížnu trofej je na programe 8. júla o 18.00 na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave.

Lampard poradil Abrahamovi, aby trénoval a nemyslel na novú zmluvu

Anglický reprezentant dokázal v prebiehajúcej sezóne streliť 15 gólov, no naposledy rozvlnil sieť 11. januára.