Utorok 8. október 2024Meniny má Brigita

Futbal

Dortmund skompletizoval príchod belgického obrancu Meuniera

Meunier strávil v Paríži štyri roky, odohral celkovo 128 zápasov. Strelil 13 gólov a získal tri ligové tituly.

Šesť hráčov Orenburgu sa nakazilo koronavírusom

V uplynulých dňoch oznámili aspoň jeden pozitívny prípad Dinamo Moskva, FK Rostov nad Donom a FK Ufa.

Trojica hráčov West Hamu odmietla krátkodobé predĺženie zmluvy

Sezóne Premier League potrvá až do 27. júla pre koronavírusovú prestávku.

Favre povedie Dortmund aj v ďalšej sezóne, zmluvu zatiaľ nepredĺžil

Švajčiarsky tréner sa stal terčom kritiky po prehre Dortmundu s Bayernom Mníchov 0:1.

Škriniar dostal trest na tri zápasy, Conte na jeden

Za vylúčenie ho čakala automatická stopka na jeden zápas, ďalšie dva si vyslúžil za vulgárny výstup na adresu rozhodcu.

Raffael v Mönchengladbachu po sezóne skončí, ale bude mať rozlúčku

Tridsaťpäťročný Raffael v minulosti pôsobil v Schalke 04 Gelsenkirchen a Herthe Berlín.

Šilhavý povedie Česko aj v kvalifikácii na MS 2022 v Katare

Šilhavý zasadol na lavičku národného mužstva v septembri 2018, keď nahradil Karla Jarolíma.

Tréner SR 21 Kentoš pochvaľuje zmenu kalendára

Zmenil sa aj formát záverečného šampionátu.

Slavia má druhú zlatú hviezdu

O triumfe a obhajobe rozhodol v 69. minúte Petr Ševčík, ktorý z hranice pokutového územia trafil presne po zemi.

Liverpool hrá ako pred plným štadíónom, od titulu je krok

Jediné, čo utlmuje nadšenie v radoch klubu z Merseyside je fakt, že oslavy titulu sa nebudú môcť konať na zaplnenom štadióne.

Romero z Mallorcy sa stal najmladším hráčom, ktorý nastúpil v La Lige

Ofenzívny stredopoliar Romero začal s prvým mužstvom trénovať len 1. júna. Narodil sa v Mexika v argentínskej rodine a Argentínu už reprezentoval vo výbere do 15 rokov.

Tréner Haspra s ideálnym darčekom: Najväčší úspech kariéry

Pre futbalistov MFK Ružomberok mal odvetný zápas semifinále Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2019/2020 ideálny scenár.

Zámorská futbalová MLS reštartuje sezónu 8. júla

Problémy môžu robiť pozitívne testy aktérov.

Liverpool zdolal Crystal Palace a titul môže sláviť už vo štvrtok

Na čele tabuľky si futbalisti FC Liverpool vypracovali 23-bodový náskok.

Slavia Praha zdolala Plzeň a získala dvadsiaty titul v histórii

Slavia ako majster si zaistila miestenku do predkola Ligy majstrov, rovnako ako Plzeň, ktorá sa kvalifikovala z druhého miesta.

Serie A: Inter Miláno stratil body so Sassuolom, Škriniara vylúčili

Milánčania figurujú v ligovej tabuľke na treťom mieste o štyri body za Laziom Rím, ktoré má zápas k dobru, na čele je Juventus Turín s náskokom osem bodov pred Interom.

La Liga: Celta Vigo zvíťazila na ihrisku San Sebastianu

Prvýkrát po reštarte ročníka vyhrala Osasuna, ktorá zdolala domáci Alaves 1:0.

Premier League spustila systém na ohlasovanie internetových útokov

Medzi inými sa stal terčom urážok a vyhrážok kapitán Watfordu Troy Deeney, svoje sa však ušlo aj bývalému kanonierovi Ianovi Wrightovi.

Ružomberok po hladkom víťazstve nad D.Stredou vyzve vo finále Slovan

Ružomberčania sa vo finále stretnú so Slovanom Bratislava, ktorý postúpil cez FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble.,aktualizované

Hetrik diabla Martiala zostrelil Sheffield, v akcii Duda i Dúbravka

Futbalisti Newcastlu United remizovali v stredajšom domácom stretnutí 31. kola najvyššej anglickej súťaže s Aston Villou 1:1.

FK Jablonec remizoval so Slovanom Liberec

Za Liberec odohral celý zápas slovenský obranca Martin Koscelník, v prvom polčase inkasoval žltú kartu.

Herzog nepredĺži zmluvu a nepovedie Izrael proti Slovensku

Vo funkcii pôsobil od roku 2018 a pripísal si šesť víťazstiev, dve remízy a osem prehier.

Zorc bude športovým riaditeľom Borussie Dortmund do roku 2022

Zorc pôsobí v Dortmunde od roku 1978, vo funkcii športového riaditeľa je od roku 1998.

Agüero absolvoval úspešnú operáciu kolena

Útočník Manchestru City sa zranil v pondelkovom ligovom zápase s Burnley a podľa jeho slov dopadol zákrok dobre.

Rapinoeová sa obáva koronavírusu, nebude hrať Challenge Cup

NWSL odštartuje v sobotu, hrať sa bude mesiac na prázdnych štadiónoch v Utahu.

Götze neodohrá záverečný duel Dortmundu v sezóne, bude pri synovi

Dvadsaťosemročný stredopoliar odohral v sezóne za "žlto-čiernych" iba jeden celý zápas ešte v októbri.

Alcantara váha s predĺžením zmluvy s Bayernom Mníchov

Dvadsaťdeväťročný Alcantara je v tíme Bavorov sedem rokov.

Slovinský reprezentant Kampl dostal od Lipska novú zmluvu

Dvadsaťdeväťročný Kampl odohral do marcového prerušenia bundesligového ročníka iba šesť zápasov vo všetkých sútažiach, keďže mal vážne problémy s členkom.

David Luiz predĺžil zmluvu s Arsenalom Londýn o ďalší rok

Tridsaťtriročný Luiz prišiel do Arsenalu vlani z Chelsea.

Slovan je vo finále Slovenského pohára, Weiss sa cíti lepšie

Do tempa sa dostáva aj krídelník Vladimír Weiss, ktorý sa v utorok prvýkrát predstavil v základnej zostave Slovana a pripísal si aj premiérový súťažný zásah v belasom drese.

Kane oslávil 200. ligový duel za Tottenham, po polroku skóroval

Angličan naposledy rozvlnil sieť súpera ešte 28. decembra, no aj tak má v Premier League na svojom konte v sezóne už 12 zásahov.

Rakitič zariadil tri body pre Barcelonu, no aj tak sa na seba hnevá

Chorvát prišiel na ihrisko v 64. minúte a o sedem minút neskôr sa stal hrdinom duelu, keď sa k nemu v šestnástke dostala lopta od Lionela Messiho a pohotovo dal jediný gól stretnutia.

Traja hráči Paríža St. Germain mali koronavírus

Mená hráčov klub nezverejnil.

Willian a Pedro formálne predĺžili zmluvy s Chelsea do konca sezóny

Chelsea patrí v aktuálnej tabuľke anglickej ligy štvrtá priečka.

St. Pölten remizoval s Tirol 1:1 v 29. kole rakúskej ligy

Futbalisti Austrie Viedeň zvíťazili v 29. kole rakúskej ligy v skupine o udržanie sa nad Admirou 2:0.

Futbalisti FC Porto porazili Boavista 4:0 v 28. kole portugalskej ligy

FC Port má na čele trojbodový náskok pred Benficou.