Podľa športového manažéra Olivera Ruhnerta zaplatí klub z hlavného mesta Nemecka päťmiestnu sumu.

Niekedajší kouč Manchestru City i Interu Miláno, kde viedol aj Balotelliho, neláme nad svojím zverencom palicu.

Kucka chcel volať sanitku, no napokon sa tešil z gólu i bodu

Tridsaťtriročný Slovák sa zároveň priznal, že duel pre neho nebol jednoduchý po fyzickej stránke.

Kozák so slovanistickým titulom aj ako tréner: Väčšia zodpovednosť

Kormidelník Slovana si svoj prvý titul majstra SR v úlohe trénera užíva o to viac, že v novej funkcii cíti väčšiu zodpovednosť.

Arsenal je po reštarte bez bodu a k zraneným sa pridal brankár Leno

Trénera Mikela Artetu môže okrem zhoršujúcej sa pozície v boji o európske súťaže mrzieť aj rozširujúca sa maródka.

Starosta Ria zastavil konanie všetkých zápasov v meste

Crivella vydal dekrét, v ktorom uviedol, že je potrebné, aby sa všetky tímy adaptovali na nové bezpečnostné protokoly.

Hellas Verona - Cagliari Calcio 2:1 v dohrávke 25. kola Serie A

Výhru domácich zariadil dvomi gólmi Samuel Di Carmine.

Atletico zdolalo Valladolid 1:0 gólom Vitola

Pre Atletico to bol prvý domáci duel po reštarte La Ligy.

Atlanta potvrdila dvoch hráčov s koronavírusom

Obaja sú bez príznakov a od stredy sú v izolácii.

Kucka skóroval pri reštarte Serie A, Parma remizovala s FC Turín

Kucka vyrovnal v 31. minúte, keď sa dostal k spätnej prihrávke Gervinha a ľavačkou prestrelil brankára Salvatoreho Sirigua. ,aktualizované

Šachtar Doneck získal štvrtý ukrajinský titul za sebou

Hráči Donecka titul slávia v ukrajinskej metropole, kam sa ich klub presťahoval pre konflikt na východe krajiny. Pre pandémiu koronavírusu sa hralo bez divákov.

Slovan Bratislava získal desiaty titul v ére samostatnosti

"Belasí" majú tri kolá pred koncom súťaže pred "šošonmi" nedostihnuteľný 13-bodový náskok.,aktualizované

Werderu Brémy hrozí v boji o záchranu absencia Gebre Sealssieho

Bezprostredne po zápase neboli k dispozícii informácie o zranení ani o dĺžke absencie 33-ročného Gebre Selassieho.

PSG v Lige majstrov možno bez Cavaniho, v júni mu vyprší zmluva

Pozíciu 33-ročného útočníka ohrozil príchod Maura Icardiho z Interu Miláno. Ten je v Paríži iba na hosťovaní, ale hovorí sa o jeho trvalom prestupe.

Sparta Praha zdolala Slovan Liberec v 1. kole o titul, skóroval Hancko

Už v 9. minúte otvoril skóre slovenský reprezentačný obranca Dávid Hancko, keď si po centri do päťky dokonale načasoval výskok a hlavou poslal loptu pod brvno.

FC Watford remizovali s Leicester City 1:1 v 30. kole Premier League

Leicester figuruje v tabuľke na treťom mieste, Watford je priebežne na šestnástej priečke. ,aktualizované

Bayern Mníchov s rekordom v počte víťazstiev,Lewandowski v počte gólov

Lewandowski mal prsty aj v prvom góle Bayernu, keď v 15. minúte prihral do druhej vlny Joshuovi Kimmichovi a ten zamieril presne.

Espanyol Barcelona prehrali s UD Levante 1:3

Domáci si prehrou skomplikovali boj o záchranu, so ziskom 24 bodov sú na poslednej pozícii.,aktualizované

Brankár Arsenalu Leno utrpel v Brightone vážne zranenie kolena

Nemec v 40. minúte po kolízii s Maupayom nešťastne spadol a vykrútil si koleno.

K výhre Zlína nad Opavou prispel druhým gólom Matejov

V sobotnom domácom stretnutí 1. kola skupiny o udržanie sa zdolali Opavu 3:1, k čomu v 30. minúte druhým gólom prispel slovenský obranca Róbert Matejov.

Ural Sverdlovská oblasť prehral s Rubin Kazaň 1:2

V sobotnom stretnutí 23. kola ruskej futbalovej ligy Ural Sverdlovská oblasť podľahol doma Rubinu Kazaň 1:2.,aktualizované

Hertha Berlín zdolala Leverkusen, Pekarík pre zranenie nedohral

Borussia Mönchengladbach zvíťazila v Paderborne 3:1, už istý majster Bayern Mníchov zdolal doma Freiburg 3:1.

Real sa môže dostať na čelo tabuľky, Zidane zostáva nohami na zemi

Tréner Realu Zinedine Zidane vývoj v tabuľke nepreceňuje a pripomína, že jeho zverenci sa musia sústrediť iba na najbližší duel.

Fulham prehral pri reštarte The Championship, Rodák inkasoval v závere

Fulham zotrval na tretej priečke, no jeho premožiteľ sa k nemu na štvrtom mieste priblížil na rozdiel jediného bodu.

Kolín prišiel v závere sezóny o Hectora, Leverkusen bez Bendera

Nemecký reprezentačný obranca si narazil kostrč v stredajšom stretnutí s Bayerom Leverkusen.

Na francúzske štadióny pustia päťtisíc divákov

Finále Francúzskeho pohára by sa malo hrať 24. júla a Ligového pohára 31. júla.

Hráč Třinca sa nakazil koronavírusom, odložili aj zápas vo Vítkoviciac

Ide o futbalistu, v ktorého rodine sa už v priebehu týždňa objavil pozitívny test na ochorenie COVID-19.

Juniorka Rostova nemala v Soči nárok, získala však skúsenosti

Milé prekvapenie čakalo na mladíkov Rostova po návrate domov.

Zomrel Mario Corso, štvornásobný taliansky majster s Interom Miláno

Za taliansky národný tím odohral bývalý ľavý krídelník 23 zápasov a zaznamenal štyri presné zásahy.

Nedeľný zápas AFL odložili, dôvodom test jedného hráča je pozitívny

Žiaden z jeho spoluhráčov sa zatiaľ nenakazil.

Mourinha roztrpčila čudná jedenástka, Spurs sú stále štyri body od EL

Z výhry sa Mourinhovo mužstvo netešilo už v šiestom zápase po sebe.

Pesimista Pique po remíze Barcelony v Seville: Real už body nestratí

Myslím si, že získať titul bude veľmi ťažké, hovorí tridsaťtriročný futbalista.

Tottenham remizoval s Manchestrom United 1:1

Tottenham čaká na ligové víťazstvo už štyri zápasy.

Mallorca v zostave s Valjentom remizovala s CD Leganes 1:1

Salva Sevilla z Mallorky otvoril skóre presným zásahom už v 9. minúte, hostia však tri minúty pred vypršaním riadneho času vyrovnali zásluhou Oscara.

Zaglebie Lubin zdolalo v piatkovom zápase Poľskej ligy LKS Lodž 1:0

V drese domácich odohral slovenský obranca Ľubomír Guldan celý zápas.

Soči v ruskej lige deklasovalo mladíkov z Rostova 10:1

Hetrikom sa v domácom drese Soči prezentoval útočník Aleksandr Kokorin.

Norwich doma prehral so Southamptonom 0:3

Slovenský reprezentant Ondrej Duda nastúpil za domácich až v 80. minúte za rozhodnutého stavu.

Marseille dostalo za porušenie pravidiel od UEFA pokutu 3 milióny eur

Marseiile dostalo za porušenie pravidiel finančnej fair play pokutu aj vlani, vedenie klubu vtedy súhlasilo s neprekročením straty 30 miliónov eur.