Nedela 6. október 2024Meniny má Natália

Futbal

Lazio Rím zdolal FC Bologna, Vavro na lavičke

Lazio rozhodlo o triumfe už v prvom polčase, keď strelilo v 20. a v 22. minúte oba góly.

Dedič pomohol Opave k triumfu nad Olomoucom, uspela aj Plzeň

Súboj Teplice - Liberec odložili na 11. marca, pretože trávnik na štadióne v Tepliciach zakryl sneh s dažďom a silno ho podmočil.

Muchu mrzí výsledok hlasovnia do VV SFZ, no výsledok akceptoval

Mrzí ma, že delegáti Konferencie SFZ nerešpektovali vôľu hráčov, mal som ich jednoznačnú podporu, povedal Mucha o hlasovaní.

Zápas Juventusu s Interom Miláno preložili na máj pre koronavírus

Taliansko je najviac zasiahnutou krajinou v Európe, dosiaľ zaznamenali viac ako 300 prípadov nákazy, dvanásť ľudí zomrelo.

Koronavírus môže podľa Infantina ohroziť marcové reprezentačné zápasy

Koronavírus môže ohroziť marcové reprezentačné zápasy, uviedol Infantino

Arsenal dobehla neúčasť v Lige Majstrov

Klub je po osemnástich rokoch v strate.

Portimonense remizovali so Setubalom 0:0

Futbalisti Portimonense remizovali v piatkovom zápase 23. kola najvyššej portugalskej súťaže so Setubalom 0:0.

Duda bol blízko ku gólu, Norwich s cennými troma bodmi

Slovenský stredopoliar Ondrej Duda strávil na ihrisku 87 minút.

Frankfurt remizoval v Salzburgu a ide do osemfinále Európskej ligy

V boji o štvrťfinále sa Frankfurt stretne s FC Bazilej.

Obranca Laporte bude Manchestru City chýbať približne mesiac

Laporte sa iba v januári vrátil na trávniky po dlhodobom zranení kolena.

Konferencia SFZ zvolila do výboru Tomáša Medveďa ako zástupcu hráčov

Medveď uspel v tajnom hlasovaní pomerom hlasov 69:9, pri dvoch neplatných hlasovacích lístkoch.

Neymar by mohol hrať za Brazíliu na OH v Tokiu, CBF už rokuje s klubom

Olympijské hry nie sú súčasť kalendára Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA).

EURÓPSKA LIGA: Inter Miláno v osemfinále proti FC Getafe

Prvé zápasy osemfinále sú na programe vo štvrtok 12. marca, odvety sa uskutočnia o týždeň neskôr. Finále sa bude hrať 27. mája v Gdansku.,aktualizované

Česi budú trénovať v Taliansku, sledujú dianie okolo koronavírusu

Česi si rozložia tábor kúsok od rakúskych hraníc v Alpách v dedinke Vals, ktorá leží len pár kilometrov od Bolzana.

EL: Olympiakos senzačne vyradil Arsenal v hodine dvanástej

O eliminácii "Gunners" rozhodol v 120. minúte Youssef El-Arabi.

EURÓPSKA LIGA: Arsenal prehral doma s Olympiakosom a vypadol

Manchester United v prvom súboji v Bruggách len remizoval 1:1, ale v domácej odvete si nenechal ujsť postup.

EL: Škrtelov gól naštartoval Basaksehir k triumfu nad Sportingom

Porto prehralo v prvom zápase s Leverkusenom 1:2 a na domácom ihrisku nastúpilo v ofenzívnej zostave s cieľom čo najskôr zmazať manko. ,aktualizované

HROZBA ORKÁNU: Odvetný zápas EL Salzburg - Frankfurt odložili

O novom termíne odvety by sa malo rozhodnúť v najrýchlejšom možnom čase.,aktualizované

SFZ vo štvrtok opätovne spustí predaj lístkov na duel s Írskom

Duel Slovensko - Írsko je na programe 26. marca na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave.

Nemecké médiá zverejnili Klinsmannov denník, očierňuje v ňom Herthu

Kritika sa ušla aj športovému riaditeľovi Herthy Michaelovi Preetzovi, ktorého označil za "katastrofu".

Jon Bon Jovi prišiel s nečakaným odhalením jasného triumfu Bayernu

Americký spevák "natrel" profíkov nemeckého šampióna, že deň pred dôležitým zápasom s ním popíjali v bare.

FORTUNA LIGA: Weiss ml. mal aj iné ponuky, musí ísť na operáciu

Motiváciou pre Weissa je aj návrat do reprezentácie. Po tom, čo sa ospravedlnil trénerovi SR Pavlovi Hapalovi, túži opäť obliecť dres Slovenska.

LIGA MAJSTROV: Pokorní lyončania idú do odvety s Juventusom s náskokom

Juventus bude musieť v osemfinále doháňať náskok rovnako ako v minulej sezóne.

LIGA MAJSTROV: Manchester City prehĺbil krízu madridského Realu

Real napokon dohrával bez vylúčeného kapitána Sergia Ramosa, ktorý v 86. minúte pykal za zákrok na unikajúceho Jesusa a nebude tak k dispozícii v odvete.

Katarskí organizátori sa ohradili proti Kellerovej kritike dejiska MS

Nepáči sa mu najmä ekologický dosah, keď uviedol, že napriek zimnému termínu sa spotrebuje obrovské množstvo energie na klimatizovanie štadiónov.

LM: Manchester City zdolal domáci Real, Lyon vyhral nad Juventusom

Po opatrnom úvode zápasu mali prvú veľkú šancu hostia. Kevin De Bruyne vysunul v 21. minúte Gabriela Jesusa, ten sa presadil medzi dvomi obrancami, ale jeho prudkú strelu vyrazil Thibaut Courtois. ,aktualizované

EURÓPSKA LIGA: V odvetách 16-finále dobré pozície Nemcov i Angličanov

Arsenal Londýn si priviezol víťazstvo 1:0 z pôdy Olympiakosu Pireus, Manchester United môže stavať na remíze 1:1 z pôdy Brúg.

Dele Allimu hrozí dištanc až na šesť zápasov za video o koronavíruse

Stredopoliar Manchestru City B. Silva prednedávnom dostal pokutu 50.000 libier a stop na jeden duel iba za to, že v internetovom príspevku prirovnal spoluhráča B. Mendyho ku komiksovej postave.

Glasgow Rangers postúpil do osemfinále Európskej ligy UEFA

V odvete šestnásťfinále vyhrali v stredu na ihrisku Sportingu Braga.

Mbappé povzbudil mládež z francúzskych predmestí

Chlapec z Bondy, teda predmestia na severovýchode Paríža priznáva, že v prostredí sídlisk ovplyvňuje život chudoba.

Agima Ademiho odsúdili na 9 mesiacov za donucovanie

Ademi sa stal šéfom kosovského futbalu v júli 2018 po úmrtí svojho predchodcu Fadila Vokrriho.

Lewandowski sa zranil, Bayernu by mal chýbať štyri týždne

Poľský útočník si zranil holennú kosť v utorkovom stretnutí šestnásťfinále Ligy majstrov, v ktorom Bayern vyhral v Londýne nad Chelsea 3:0.

SFZ zastavil pre technické problémy predaj vstupeniek na Írsko

Nový termín spustenia predaja zatiaľ nie je známy. Duel Slovensko - Írsko je na programe 26. marca na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave.

FL: Cmiljanič zo Slovana do Zlatých Moraviec, ViOn uzavrel káder

Cmiljanič je rodákom z Čiernej Hory, kde v miestnom Budučnost Podgorica odštartoval kariéru.

CAS potvrdil, že prijal odvolanie Manchestru City proti trestu

Trest od UEFA sa vzťahuje na sezóny 2020/2021 a 2021/2022. UEFA už v minulosti potrestala klub za porušenie finančnej fair play pokutou takmer 50 miliónov libier.

Kristopher Vida prestúpil z DAC Dunajská Streda do Piastu Gliwice

Za tri a pol roka nastúpil v drese DAC na 106 prvoligových stretnutí, skóroval 29-krát.

LM: Mertens vyrovnal Hamšíkov rekord, Barcelonu vykúpil Griezmann

Barcelonu trápia problémy v ofenzíve, keď jej do konca sezóny chýba útočník Luis Suarez aj krídelník Ousmanne Dembele.

Comana trápi svalové zranenie,vynechá víkendový duel proti Hoffenheimu

Podľa trénera Bavorov Hansiho Flicka mal po zápase mierne problémy a liečba potrvá približne päť dní.

LM: Lampard priznal, že Bayern ukázal Chelsea tvrdú realitu

Bayern sa stal tretím klubom v LM, ktorý v sezóne zvíťazil vo svojich prvých siedmich zápasoch za sebou.