Futbal

Dúbravku prekonali až v závere, Newcastle podľahol Crystalu

V súboji druhého s tretím uspel Manchester City v Leicestri 1:0.

Neymar nepríde na karneval v Riu, neodpustil si ironický odkaz

Útočník Paríža St. Germain sa na karnevale zúčastnil v uplynulých dvoch rokoch, hoci februárový termín podujatia koliduje s kalendármi európskych klubových súťaží.

Platini potvrdil, že ho stále lákajú možnosti globálne riadiť futbal

V októbri 2019 vypršal 64-ročnému Francúzovi štvorročný trest za finančné machinácie, ktorých sa mal dopustiť ešte v roku 2011.

Kante bude pre svalové zranenie chýbať Chelsea približne tri týždne

Zranenie Kanteho je tvrdý úder pre Chelsea, ktorú v kľúčovej fáze sezóny čakajú ligový zápas s Tottenhamom a osemfinále Ligy majstrov 2019/2020.

Zranenie vyradí Hendersona na tri týždne, nestihne odvetu s Atleticom

Henderson utrpel zranenie v závere úvodného stretnutia osemfinále LM, v ktorom obhajca trofeje prehral na pôde Atletica 0:1.

Fanúšikom Dortmundu zakázali cestovať na zápasy v Hoffenheime

Borussia musí navyše Hoffenheimu vykompenzovať stratu na vstupnom a zaplatiť pokutu 50.000 eur.

Ibrahim Kamara už nie je trénerom Pobrežia Slonoviny

Zmluvu ukončil po vzájomnej dohode s tamojšou futbalovou federáciou.

EL: Šporar po prvom góle za Sporting: Môžeme zdolať kohokoľvek

Šporar sa v závere prvého polčasu po ošetrení vrátil na ihrisko, nabehol si na center do šestnástky a presnou strelou k vzdialenejšej žrdi zvýšil na 2:0.

EL: Inter bez Škriniara vyhral v Razgrade, Eriksen skóroval

Inter nastúpil s viacerými zmenami v základnej jedenástke. Škriniarov kolega z obrannej formácie Stefan de Vrij zostal iba na lavičke, Lukaku prišiel na ihrisko až v 64. minúte.

Súd dočasne suspendoval katarského majiteľa CF Malaga

Rozhodnutie prijal súdny orgán ani nie mesiac po tom, čo polícia zaistila dokumenty klubu.

EL: Arsenal zdolal Olympiakos, Wolves rozdrvil Espanyol

Eintracht Frankfurt zvíťazil na vlastnom trávniku nad Salzburgom hladko 4:1.

Hráčom januára vo francúzskej Ligue 1 sa stal Neymar z PSG

V sezóne 2017/2018 sa Neymar stal podľa UNFP aj hráčom roka v elitnej francúzskej lige.

EL: Inter bez Škriniara zdolal Razgrad, Manchester Utd. iba remizoval

Sporting Lisabon si poradil doma s Basaksehirom Istanbul 3:1. Jeden gól domácich strelil slovinský útočník a niekdajší kanonier Slovana Bratislava Andraž Šporar.

Presvedčil výkonmi. Putnocký predĺžil zmluvu so Slaskom Vroclav

V Poľsku pôsobí bývalý brankár Nitry i Slovanu od roku 2015, pred pôsobením vo Vroclavi a Poznani chytal za Ruch Chorzów.

Maskot klubu KAA Gent sa pred zápasom s AS Rím stretol s pápežom

Bude foto zo stretnutia so Svätým otcom šťastným talizmanom pre hráčov Gentu vo večernom zápase proti AS Rím?

M. Hamšík chce investovať do obnovy areálu svojej školy

Športový komplex okrem jedného veľkého a dvoch až troch menších ihrísk má mať aj krytú tréningovú halu, fitnes centrum.

Futbalisti Slovenska do 16 rokov v La Mange zdolali Nórov

Zverenci Mareka Bažíka v predchádzajúcich zápasoch prehrali s Čechmi 0:3 a s Walesom 0:2.

Al-Khelaifi pred švajčiarsky súd, s Valckem figurujú v korupčnej kauze

Pred súd sa postaví aj bývalý generálny sekretár Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) Jerome Valcke, toho obžalovali z prijímania úplatkov a falšovania dokumentov. ,aktualizované

Slováci v rebríčku FIFA stále na 32. priečke, vedú Belgičania

Írsko ako semifinálový súper zverencov Pavla Hapala v barážovom súboji o postup na ME 2020 figuruje o dve miesta nižšie ako Slovensko.

Václav Kadlec ukončil hráčsku kariéru

Už bývalý útočník sa rozlúčil vo štvrtok na oficiálnej klubovej stránke.

Braithwaite z Leganesu do FC Barcelona, Katalánci využili výnimku

Katalánci využili výnimku od Kráľovskej španielskej futbalovej federácie (RFEF) a vedenia La Ligy.

LM: Lipsko umlčalo Tottenham, Mourinho: Sme zbraň bez nábojov

Domácich síce viackrát podržal brankár Hugo Lloris, no predsa inkasoval, keď mu z jedenástky nedal šancu Timo Werner.

Guardiola neplánuje opustiť Manchester City, dúfa vo zvrátenie trestu

Podľa informácií agentúry AP plánujú zástupcovia Citizens podať proti rozhodnutiu odvolanie na Športový arbitrážny súd (CAS).

LM: Atalanta dala Valencii štyri góly, Gasperiniho mrzel inkasovaný

Domáci priaznivci sa mohli radovať už cez polčasovú prestávku, keď Atalanta viedla 2:0 po góloch Hansa Hateboera a Josipa Iličiča.

EURÓPSKA LIGA: Inter Miláno narazí na Razgrad s trénerom Vrbom

Martin Škrtel a jeho Basaksehir Istanbul sa predstavia na pôde Sportingu Lisabon, do ktorého prestúpil nikedajší kanonier Slovana Bratislava Andraž Šporar.

LIGA MAJSTROV: Atalanta zničila Valenciu, Lipsko zdolalo Tottenham

Odvety osemfinále sú na programe 10. marca.,aktualizované

Premier League: Citizens nedali v dohrávke šancu West Hamu

V pôvodnom termíne pred desiatimi dňami sa duel neodohral, keďže v oblasti zúrila búrka Ciara.

Riaditeľ Manchestru City Soriano verí, že CAS rozhodne rýchlo

Klub súčasne opätovne dementoval informácie o nezákonných daroch od arabských investorov.

Rashfordovi hrozí ešte niekoľkomesačná absencia

Pôvodne sa očakávalo, že útočník vynechá asi 6 týždňov.

Brazílsky fanúšik podľahol zraneniam desať mesiacov po bitke

Rodina 54-ročného Roberta Vieiru de Almeidu oznámila jeho smrť v stredu.

Škótsky obranca Alan Hutton ukončil kariéru

Hutton odohral v rokoch 2007 až 2016 päťdesiat stretnutí v drese škótskej reprezentácie.

Mucha kandiduje do Výkonného výboru SFZ ako zástupca hráčov

Konferencia SFZ sa uskutoční v piatok 28. februára 2020, delegáti budú na nej okrem iného voliť člena VV SFZ – zástupcu hráčov.

Rozhodcom pomôže v zápasoch vyraďovacej fázy Európskej ligy systém VAR

Európska liga tak nasleduje s ročným oneskorením prestížnejšiu Ligu majstrov.

Haaland dvoma gólmi zariadil výhru nad PSG

K ôsmim gólom z dresu Salzburgu v najprestížnejšej európskej súťaži tak pridal ďalšie dva.

Liverpool na Wanda Metropolitano neuspel, no Klopp nie je sklamaný

Atletico dokázalo zdolať súpera, ktorý s výnimkou jedinej zmeny nastúpil v rovnakej zostave ako vo finálovom zápase Ligy majstrov.

FIFA vyšetruje možnú manipuláciu zápasu kvalifikácie na MS 2022

Mjanmarsko po septembrových prehrách s Mongolskom a Japonskom dostalo v októbri debakel na ihrisku Kirgizska.

LIGA MAJSTROV: Liverpool padol v Madride, Dortmund zdolal PSG

Futbalová Liga majstrov vstúpila do osemfinálovej fázy.,aktualizované

Pre obvinenie z rasizmu skončil tréner Jans z FC Cincinnati

Mužstvo dočasne povedie Yoann Damet.

Prezident FC Porto informoval, že Casillas chce ukončiť kariéru

Do Porta prišiel v roku 2015. V apríli minulého roka utrpel infarkt, odvtedy nenastúpil do súťažného zápasu.