Sobota 5. október 2024Meniny má Viera

Futbal

Po Reale Madrid skončila vo štvrťfinále pohára aj Barcelona

V tretej minúte nadstaveného času poslal center do šestnástky Ibai a Inaki Williams ho hlavou poslal do siete.

Copa del Rey: Real Madrid nestačil doma na San Sebastián a vypadol

Vo štvrťfinále Kráľovského pohára sa favoritom nedarí, pred Realom vypadli aj FC Valencia a Villarreal.,aktualizované

Torunarigha z Herthy odsúdil rasizmus, ktorému čelil v Gelsenkirchene

Torunarigha uvidel v predĺžení v 100. minúte druhú žltú kartu a musel ihrisko opustiť.

MLS sa dohodla s hráčmi na novej päťročnej zmluve

Jej platnosť je päť rokov a ešte ju musí odobriť Rada guvernérov MLS a hráčska asociácia MLSPA.

Bundesliga: Brémy získali nemeckého reprezentanta do 21 rokov Agua

Za Osnabrücku odohral v prebiehajúcej sezóne 16 zápasov a pripísal si šesť asistencií.

Dembele absolvuje operáciu stehenného svalu vo Fínsku

Dvadsaťdvaročný Francúz si obnovil zranenie stehenného svalu na pondelňajšom tréningu.

V Premier League zmenili termín uzávierky letných prestupov

Tréner Liverpoolu Jürgen Klopp už predtým vyjadril podporu zmene, respektíve k obnoveniu starého termínu.

West Ham rozšíril realizačný tím o dvojicu Nolan - Nevin

West Ham figuruje v Premier League na zostupovom 18. mieste s 24 bodmi.

Slovanista Daniel sa usiluje o slovenský pas

Po návrate z Turecka začneme riešiť potrebné dokumenty a verím, že už čoskoro získam slovenský pas, uviedol Daniel pre klubový web.

Slovenský tréner Weber predĺžil zmuvu s FK Mladá Boleslav

Tím vedie o februára 2018. V tomto ročníku figurujú jeho zverenci na 5. mieste v ligovej tabuľke.

Novým trénerom iránskej reprezentácie Chorvát Skočič

Päťdesiatjedenročný Skočič na poste kormidelníka Iránu vystriedal Belgičana Marca Wilmotsa.

Lazio vyrovnalo rekord z čias trénera Erikssona, neprehralo 17 zápasov

Lazio má v tabuľke na konte 50 bodov, o jeden menej ako Inter Miláno a štyri ho delia od vedúceho Juventusu Turín.

Druholigový Mirandes vyradil v Kráľovskom pohári aj Villarreal

V predošlých kolách si na nich vylámali zuby aj ďalšie dva tím z La Ligy Celta Vigo a FC Sevilla.

Finále Španielskeho pohára sa bude hrať do roku 2023 v Seville

Estadio La Cartuja má kapacitu 57.000 divákov a vybudovali ho v roku 1999 pre potreby atletických MS. Nehráva na ňom žiadny klub z La Ligy.

Schalke približne osem týždňov bez Caligiuriho

Zranenie utrpel v utorňajšom pohárovom zápase s Herthou (3:2 pp) pri súboji s Maximilianom Mittelstädtom.

V Taliansku zavedú technológie na boj s rasizmom na štadiónoch

Nové technológie by mohli vstúpiť do praxe už v nasledujúcich týždňoch. Ak sa osvedčia, využiť by ich mohli aj v zápasoch EURO 2020, ktoré sa odohrajú na Olympijskom štadióne v Ríme.

FL: Nitra v príprave zdolala Poprad, DAC dostal od Belehradu 4 góly

Nedarilo sa hráčom DAC Dunajská Streda, ktorí na hernom sústredení v tureckom Beleku prehrali s Crvenou zvezdou Belehrad vysoko 0:4.

FORTUNA LIGA: Do Senice prišiel nový investor

Senica je v tabuľke po jeseni na 9. mieste s 19 bodmi. Na šiestu priečku zaručujúcu po základnej časti účasť v skupine o titul stráca štyri body.

Perišič si zlomil členok, tréner Bayernu: Je to šok

Chorvátsky reprezentant utrpel zranenie na tréningu po zákroku novej akvizície Bavorov pravého obrancu Alvara Odriozolu, ktorý prišiel na hosťovanie z Realu Madrid.

Reus utrpel svalové zranenie a Borussii Dortmund bude chýbať mesiac

Tridsaťročného hráča počas kariéry trápia početné zranenia, pre ktoré vynechal množstvo zápasov BVB, resp. dva uplynulé veľké turnaje reprezentácie.

Slovenky do 17 rokov prehrali s Ruskami 1:2 v príprave v Turecku

Zverenky trénera Jozefa Jelšica sa v odvete stretnú so súperom ešte v sobotu (9.00 SEČ).

Slováci do 19 rokov remizovali s Lotyšmi v príprave na Cypre

Zverenci reprezentačného trénera Alberta Rusnáka sa s rovnakým súperom stretnú v druhom zápase v sobotu 8. februára. Informoval oficiálny web SFZ.

Portugalčan Peseiro je nový tréner Venezuely

Venezuela mala záujem o služby Argentínčana Jorgeho Sampaoliho, ktorý v roku 2015 priviedol Čile k triumfu na Copa America.

Serie A: Brescia opäť odvolala trénera Coriniho

Brescia po opätovnom dosadení Coriniho získala dva body zo šiestich zápasov.,aktualizované

Rusko nemé žiadne informácie o údajnom zákaze štartu na MS 2022

WADA v decembri potrestala Rusko za manipuláciu s dátami z moskovského laboratória.

Torunarigha z Herthy Berlín čelil rasistickým pokrikom

Kapitán Herthy a nemecký reprezentant Niklas Stark netajil rozčarovanie.

Liverpool s tínedžermi v zostave postúpil do osemfinále FA Cup

Opakovaný duel zvládol aj Newcastle, ktorý zvíťazil v Oxforde 3:2 po predĺžení. Slovenský brankár Martin Dúbravka nebol ani na lavičke hostí.

Messi reagoval na Abidalovu kritiku: Každý musí prijať zodpovednosť

S vyjadreniami bývalého obrancu "blaugrans" však nesúhlasila najväčšia hviezda tímu.

Kórejský promotér čelí pre neúčasť Ronalda ďalším žalobám

Vstupenky na zápas stáli od 23 do 300 eur a vypredali sa za menej ako tri minúty.

Paríž St. Germain si odniesol z ihriska Nantes všetky body

Hostia natiahli šnúru bez prehry na jedenásť duelov, desaťkrát sa tešili z víťazstva.

Reprezentáciu Venezuely povedie Portugalčan Jose Peseiro

Päťdesiatdeväťročný Peseiro nahradil na lavičke Rafaela Dudamela, ktorý opustil tento post začiatkom januára po takmer štyroch rokoch pôsobenia vo funkcii.

CAS potvrdil River Plate za víťaza Pohára osloboditeľov 2018

CAS zamietol protest neúspešného finalistu a mestského rivala Riveru Bocy Juniors. Ten sa dožadoval titulu potom, ako odvetu finále v novembri 2018 zmarili výtržnosti fanúšikov Riveru.

Bent radí Liverpoolu: Predajte Salaha a kúpte Mbappeho

Ak by nevyšiel Mbappe, mohol by podľa Benta prísť Jadon Sancho z Dortmundu.

Parma vylúčila z kádra Gervinha, nechodil na tréningy

Podľa informácie agentúry AFP bude teraz Gervinho trénovať individuálne až do ďalšieho rozhodnutia klubového vedenia.

Ohlasy na VAR v Anglicku sú rozporuplné, fanúšikovia chcú zmeny

Technológia VAR sa v tejto sezóne používa v anglickej elitnej súťaži prvýkrát a jeho implementácia čelí stálej kritike.

FIFA udelila tvrdé tresty hráčom z Kene a Ugandy,Mandela si už nezahrá

Podľa správy FIFA uviedla, že Uganďan Mandela mal prsty v ovplyvnení niekoľkých zápasov v minulej sezóne.