Mbappe sníva o triumfe v Lige majstrov, ME i OH

Dvadsaťjedenročný útočník predstavil svoju túžbu v pondelok na charitatívnej akcii.

Birminghamský klub zareagoval na zlú situáciu s útočníkmi v tíme. Brazílsky reprezentant Wesley si zranil koleno a bude chýbať do konca sezóny.

La Liga: Real Madrid získal z Flamenga talentovaného Reiniera

Podľa agentúry SID za neho Real zaplatil brazílskemu klubu 30 miliónov eur.

Oravec bude hrať MLS za Philadelphiu. Podpísal trojročný kontrakt

Základná časť MLS odštartuje 29. februára. V uplynulom ročníku skončila Philadelphia vo Východnej konferencii na tretej priečke a v konfrenčnom semifinále play off potom vypadla s Atlantou.

Sergio Romero mal dopravnú nehodu, odniesli si to iba plechy

Tridsaťdvaročný Argentínčan havaroval cestou na tréning.

Tri kluby bundesligy zaplatia pokuty za nešportové správanie fanúšikov

Frankfurt musí zaplatiť 37.000 eur, Freiburg 16.000 eur a Dortmund 5.000 eur. Kluby príslušné rozsudky prijali. Informovala agentúra SID.

Víťazná premiéra Setiena v Barce, Mallorca je nad pásmom zostupu

Na Mallorke sa domáci tím vytiahol proti Valencii, ktorú zdolal 4:1. O triumfe rozhodol už v prvom polčase, v ktorom si zabezpečil trojgólový náskok.

Juventus využil zaváhanie Interu, Balotelli neudržal nervy na uzde

Kontroverzný útočník zasiahol na polovici ihriska hosťujúceho Fabia Pisacaneho a keďže po odpískaní faulu ešte adresoval arbitrovi zopár nevyberavých gest, videl ihneď červenú kartu.

Liverpool je na neudržanie, poklonu mu vystrúhal aj Solskjaer

Na titul čaká Liverpool dlhých 30 rokov, naposledy ho získal v roku 1990. A hoci už neraz prišiel v lige o náskok, tentokrát to zverenci Jürgena Kloppa majú výborne rozohrané.

Fábry podpísal dlhodobú zmluvu s Duklou Praha

Dvadsaťjedenročný útočník odohral v prebiehajúcej sezóne pod Zoborom 12 zápasov, v ktorých strelil tri góly a pridal asistenciu.

Manchester bude šesť týždňov bez Rashforda,Solskjaer uvažuje o náhrade

Dvadsaťdvaročný útočník sa zranil v druhom polčase stretnutia FA Cup-u proti Wolverhamptonu (1:0).

Cavani požiadal PSG o prestup do Atletica Madrid

Predstavitelia klubu by boli neradi, ak by Cavani odišiel, no Leonardo to pripustil.

Barcelona zdolala Granadu, rozhodol Messi

Granada hrala od 69. minúty bez vylúčeného obrancu Germana Sancheza.

Juventus zdolal Kuckovu Parmu a pred Interom má náskok 4 body

Futbal: Athletic Bilbao remízovalo s RC Celta de Vigo 1:1

Pozrite si výsledky 20. kola najvyššej španielskej súťaže.,aktualizované

Futbal: Škriniarov Inter remizoval na ihrisku Lecce 1:1

Hostia síce viedli od 72. minúty po hlavičke Alessandra Bastoniho, no už o päť minút prekonal brankára Samira Handanoviča domáci Marco Mancosu. ,aktualizované

Liverpool zdolal Manchester United a na čele má už 16-bodový náskok

Tri body zabezpečil domácim holandský stopér Virgil van Dijk, ktorý v 14. minúte po rohovom kope poslal loptu hlavou pod brvno.,aktualizované

Duda je spokojný s debutom za Norwich

Neboja sa hrať futbal, povedal futbalista o svojich spoluhráčoch.

Bale opäť opustil štadión pred koncom zápasu, trest ho ale nečaká

Sankcia zo strany veľkoklubu mu nehrozí, neporušil totiž interné pravidlá.

Futbal: Duda debutoval v Premier League, Dúbravka opäť s čistým kontom

Duda odohral 79. minút, po jeho striedaní siahol nemecký tréner Daniel Farke potom, čo domáci dostali červenú kartu a na ihrisku sa vyrovnal pomer síl, Bournemouth hral v oslabení od 31. minúty.,aktualizované

Nór Haaland strelil v bundesligovom debute za Dortmud hetrik

Hostia museli dvakrát v zápase doháňať dvojgólové manko, zlomiť zápas vo svoj prospech sa im podarilo tromi gólmi.

Podolski skončí v japonskej Kobe a zvažuje ďalšie ponuky

Futbalista zdôraznil, že v prípade nového pôsobiska musia zapadnúť do seba futbalové podmienky i nároky a potreby jeho rodiny.

Španielska La Liga: UD Levante nestačilo na Deportivo Alaves

Futbalisti Deportiva Alaves zvíťazili v úvodnom sobotňajšom zápase 20. kola španielskej La Ligy na ihrisku Levante 1:0.

Známy americký futbalista bude Chelsea chýbať do polovice februára

Americký útočník si privodil svalové zranenie.

Koučovi futbalistov Herthy Berlín predĺžili trénerskú licenciu

V nedeľu v bundesligovom dueli s Bayernom Mníchov bude Jürgen Klinsmann viesť svoj tím z lavičky.

Leverkusen predĺžil zmluvu s trénerom Boszom do leta 2022

Holandský kouč prišiel do Leverkusenu v januári 2018 a tím priviedol až do Ligy majstrov.

LA LIGA: Futbalisti Getafe hladko vyhrali na ihrisku Leganesu

Výsledky 20. kola španielskej La Ligy.

Ashley Young definitívne prestúpil do Interu Miláno

Tridsaťštyriročný Young pôsobil v United od roku 2011, vtedy prišiel z Aston Villy. V Manchestri získal titul v Premier League i v Ligovom pohári a FA Cupe.

Na Cypre opäť vybuchla bomba v rozhodcovom aute

Ostatní rozhodcovia sa na protest voči opakovaným útokom rozhodli vstúpiť do štrajku.

ME2020: Wales si pred šampionátom zahrá v príprave aj s USA

Bude to druhé stretnutie v histórii medzi USA a Walesom, v tom prvom v roku 2003 vyhrali Američania v kalifornskom San Jose 2:0.

Karol Mészáros podpísal zmluvu s Českými Budéjovicami

Mészáros získal so Slovanom Bratislava dva majstrovské tituly, v Maďarsku pôsobil od roku 2016. Okrem Újpestu tam obliekal aj dresy Puskás Akadémia, Debrecínu a Haladásu.

Naldo ukončil pôsobenie v AS Monaco

Platný kontrakt mal ešte do konca júna. Informovala agentúra DPA.

Maguire prevezme po Youngovi kapitánske céčko Manchestru United

Younga delí od transferu k Nerazzurri už len úspešne absolvovaná lekárska prehliadka.

Vestenický predĺžil zmluvu s Cracoviou do júna 2021

Vestenický prišiel do poľského klubu v roku 2016, najskôr na hosťovanie a neskôr aj na trvalý prestup.

Majster Európy z Belehradu 1976 a legenda Slovana Ján Švehlík jubiluje

Ján Švehlík sa narodil 17. januára 1950 v Lovči. S futbalom začal v Žiari nad Hronom.

Kentoš: Sústredenie v Turecku bolo poučné a užitočné

V Turecku chýbalo trénerovi viacero futbalistov z užšieho kádra, napriek tomu ho tešil fakt, že kluby z Fortuna ligy mu uvoľnili hráčov.

Maročan En-Nesyri prestúpil do FC Sevilla z Leganes

En-Nesyri za Leganes v tejto sezóne odohral 18 zápasov a strelil v nich štyri góly.

ME2020: Domáce zápasy nebudú pre Nemecko výhodou, tvrdí Löw

Nemecko sa stretne s Francúzskom, Portugalskom a zatiaľ neznámym víťazom baráže.

Xavi bol barcelonskou prvou voľbou, no on odmietol

Barcelona odvolala Ernesta Valverdeho v pondelok, na jeho miesto prišiel Quique Setien, ktorý doteraz viedol Betis Sevilla či Las Palmas.

PSG nasadil plnú ofenzívnu silu a tentoraz nedal Monacu žiadnu šancu

Hostia sa poučili z divokého prvého polčasu z predchádzajúcej konfrontácie a v stredu viedli pred prestávkou 2:0 vďaka Mbappemu a premenenej jedenástke Neymara.