Sobota 5. október 2024Meniny má Viera

Futbal

Fanúšikovia Malmö dosiahli svoje, Ibrahimovičova socha padla

Podobizeň 38-ročného útočníka čelila útokom od decembra, keď Ibrahimovič získal vlastnícky podiel v konkurenčnom klube Hammarby.

Barcelonské derby nerozhodne, blaugranas prišli o náskok na čele

Ostrú premiéru na lavičke Espanyolu si pripísal Abelardo Fernandez, ktorý sa s klubom len počas tohto týždňa dohodol vzájomnej spolupráci.

Newcastle s Dúbravkom si zopakuje duel 3. kola Pohára FA

Favorit viedol v prvom polčase zásluhou Paraguajčana Miguela Almirona.,aktualizované

Futbal: Real Madrid vyhral Getafe 3:0 v 19. kole španielskej ligy

V sobotňajšom zápase 19. kola hladko vyhrali v "malom" madridskom derby na ihrisku Getafe.,aktualizované

Futbal-FL: Trenčín odohrá v príprave osem duelov, vycestuje na Cyprus

Päť prípravných duelov odohrá Trenčín na domácom ihrisku.

Tréner Švédov Andersson nevylúčil návrat Ibrahimoviča do reprezentácie

Tridsaťosemročný Ibrahimovič ohlásil koniec reprezentačnej kariéry po ME 2016.

Bayern opäť zalovil medzi brankármi Schalke

Dvadsaťtriročný brankár má do 30. júna zmluvu so Schalke 04 Gelsenkirchen, po jej vypršaní zamieri k Bavorom.

Rooney vystríha pred hazardom: Nakoniec prehráte všetko

Pre tridsaťštyriročného útočníka Derby County boli hazardné hry najmä o krátení voľného času, keď trávil večery v hoteloch počas výjazdov na ihriská súperov.

Pri dopravnej nehode zahynul útočník Julan z francúzskeho Guingampu

Julan v minulosti pôsobil aj v najvyššej súťaži v drese Le Havre.

LA LIGA: Real Valladolid remizoval s Leganes

Sumáre zo zápasu 19. kola španielskej La Ligy.

Kapitán Tottenhamu Harry Kane je zranený, dĺžku absencie stále nepozná

Kapitán tímu anglickej Premier League si zranenie privodil na Nový rok pri prehre so Southamptonom 0:1.

Fortuna Düsseldorf získala na hosťovanie útočníka Skrzybského

Dvadsaťsedemročný Nemec prišiel do Schalke v roku 2018 z Unionu Berlín, ale v tejto sezóne sa nedostal do zostavy.

Eden Hazard je stále zranený, vynechá aj Superpohár

Dvadsaťosemročný belgický reprezentant utrpel fraktúru členka a pôvodne sa odhadovalo, že bude chýbať 4 až 6 týždňov.

Lobotkov prestup do SSC Neapol je na spadnutie

V hre je tak najprv hosťovanie za tri milióny eur do konca sezóny s následným riadnym prestupom za 17 miliónov.

Bundesliga: Bayern do Kataru na tréningový kemp bez Lewandowského

Do začiatku jarnej časti by mal byť v poriadku. Lewandowski je s doterajšími 19 gólmi najlepší strelec ligy.

Aston Villa do konca sezóny bez brankára Heatona a útočníka Wesleyho

Birminghamskému klubu sa tak výrazne skomplikovali snahy udržať sa v Premier League.

Serie A: Kulusevski podpísal Juventusu, sezónu dohrá v Parme

Kulusevski, ktorý sa narodil vo Švédsku macedónskym rodičom, odohral v prebiehajúcej sezóne za Parmu celkovo 18 zápasov.

Premier league: Liverpool potvrdil suverenitu v anglickej lige

"The Reds" v PL naposledy prehrali 3. januára 2019 s Manchestrom City. Že hodlajú urobiť ďalší dôležitý krok na ceste za titulom, na ktorý klub čaká od roku 1990, potvrdili už v 4. minúte.

Rooneyho úspešný návrat, Derby pomohol gólovou asistenciou

V súčasnosti už 34-ročná dlhoročná opora Manchestru United nastupovala dva a pol roka v americkej MLS za Washington D. C. United.

Haliholič nebude obliekať dres Spartaka Trnava, prestúpil do Turecka

Napriek tomu, že mal so Spartakom platnú zmluvu do konca sezóny a klub s ním počítal v ďalších zápasoch, rozhodol sa nerobiť Halilovičovi problémy a po vzájomnej dohode ho uvoľnil.

Dudamel odstúpil z postu trénera Venezuely

Rafael Dudamel dosiahol s Venezuelou viaceré úspechy.

Chambers ide na operáciu, Arsnealu bude chýbať vyše pol roka

Angličan si v nedeľňajšom zápase s Chelsea roztrhol väz v ľavom kolene a čaká ho operácia.

Pavol Staňo povedie MŠK Žilina minimálne do konca sezóny

Pre 42-ročného bývalého obrancu to bude premiéra na pozícii hlavného trénera.

Duda napokon odletel s Herthou na prípravu do Orlanda

Hertha bude v USA do 10. januára, jarnú časť bundesligovej sezóny odštartuje 19. januára domácim súbojom s obhajcom titulu Bayernom Mníchov.

Krok od prestupu do Juventusu. Kulusevski absolvoval lekárske testy

Kulusevski strávil túto sezónu na hosťovaní v Parme, odohral celkovo 18 zápasov a strelil 4 góly.

Seria A: Ibrahimovič pricestoval súkromným lietadlom do Milána

Tridsaťosemročný útočník priletel súkromným lietadlom na letisko Linate, rovnako ako pred deviatimi rokmi, keď do AC prestúpil z FC Barcelona.

Počas zápasu Brightonu s Chelsea zatkli troch fanúšikov za rasizmus

Všetkých troch čaká, okrem trestného stíhania, zrejme aj doživotný zákaz vstupu na štadió.ny

Bundesliga: Kahn je oficiálne členom predstavenstva Bayernu

S Kahnom v Bayerne počítajú ako s budúcou náhradou predsedu Karla-Heinza Rummeniggeho, jeho post by mal prevziať na konci roka 2021.

Viceprezidenta RFEF Santanu obvinili z podvodu

Santana by sa mal pred súd postaviť 21. januára. Podľa periodika El Mundo mu prezident RFEF Luis Rubiales vyjadril dôveru.

Mourinho akceptoval žltú kartu, v zime nechystá veľké prestupy

Tottenham po prehre zaostáva na šiestej priečke za štvrtou Chelsea o šesť bodov. Navyše prišiel o Kanea, ktorý musel striedať krátko po neuznanom góle pre zranenie zadného stehenného svalu.

Duda nedohrá sezónu v Herthe. Nesadol si s Klinsmannom

Duda pôsobí v Berlíne od roku 2016, keď prišiel z Legie Varšava. V prvých dvoch sezónach odohral vinou zranení iba 20 bundesligových zápasov.

Arsenal pod Artetom prvýkrát zvíťazil, zdolal Manchester United

Hostia rozhodli v prvom polčase v rozmedzí troch minút. Obom zásahom predchádzala chybná rozohrávka domáceho obrancu Floriana Lejeuneho. ,aktualizované

Pogba opäť mimo hry, čaká ho operácia

Dvadsaťšesťročný Pogba nehral od septembra, do zostavy sa vrátil v decembri, v stredajšom zápase s Arsenalom však opäť chýbal.

Grécki rozhodcovia ustúpili a cez víkend nebudú štrajkovať

Rozhodcovia v Grécku sú nespokojní s prístupom funkcionárov a všeobecného nedostatku rešpektu. Sťažujú sa, že sú často obeťami šikany a urážok.

Pogba bude pre problémy s členkom chýbať United niekoľko týždňov

Pogba sa cez vianočné sviatky vrátil po dlhodobých zdravotných problémoch do zostavy United, no nefiguroval v kádri na novoročný zápas proti londýnskemu Arsenalu.

Castaneda prestúpil zo Senice do Šerifu Tiraspoľ

Dvadsaťpäťročný útočník strelil v tomto ročníku Fortuna ligy osem gólov v 17 zápasoch.

Hertha Berlín angažovala Ascacibara zo Stuttgartu

Podľa agentúry SID zaňho bundesligista zaplatil 12 miliónov eur a 22-ročný stredopoliar podpísal dlhodobý kontrakt.

Tottenham prehral v Southamptone a zranili sa mu Ndombele aj Kane

Najprv v prvom polčase musel nútene vystriedať Tanguy Ndombele, po zmene strán utrpel zranenie zadného stehenného svalu aj útočník Harry Kane.