Futbal

Zenit aj vďaka gólu Maka zdolal v pohári Krasnojarsk

Za hostí hral do 81. minúty slovenský reprezentant Róbert Mak.,aktualizované

Žilina suverénne postúpila do semifinále Slovnaft Cupu

Trenčania po remíze 2:2 na ihrisku FC Košice postúpili medzi elitnú šestnástku až po jedenástkovom rozstrele, ktorý vyhrali 4:1. ,aktualizované

Slavia a Plzeň postúpili do 4. kola Českého pohára, gól Procházku

V zostave Pražanov odohral 70 minút aj slovenský obranca Jakub Hromada.

FIFA obmedzila príjmy pre hráčskych agentov pri prestupoch

Agenti hráčov musia mať povinné licencie FIFA, ktorých cieľom je prísnejšie a rýchlejšie presadzovanie sankcií v prípade porušenia pravidiel.

Prokurátor vyšetrujúci kauzy FIFA zostane vo funkcii ďalšie štyri roky

Lauberov mandát podporilo 129 z 249 federálnych zákonodarcov napriek tomu, že parlamentný legislatívno-právny výbor ho navrhol zamietnuť.

Hoeness pohrozil, že neuvoľní hráčov Bayernu do reprezentácie

Prezident futbalového Bayernu Mníchov tým reagoval na šumy, podľa ktorých by mal doterajšiu jednotku v nemeckej bránke Manuela Neuera nahradiť Marc-Andre ter Stegen.

Pri bitke futbalových fanúšikov v Maroku zahynul jeden človek

Incident sa udial po utorkovom pohárovom zápase medzi domácim tímom Wydad Casablanca a družstvom FAR Rabat.

Alisson sa nevie dočkať návratu do bránky Liverpoolu

Brazílčana odniesli na nosidlách počas úvodného zápasu sezóny proti Norwichu 9. augusta.

Kopúň nominoval 23 hráčok na októbrové zápasy kvalifikácie ME 2021

Pre zdravotné dôvody chýbajú v nominácii Patrícia Fischerová a Alexandra Hollá.

Bresciu teší návrat Balotelliho, hoci nestačila na Juventus

Taliansky reprezentant hosťoval v AC Miláno z Liverpoolu v sezóne 2015/16, do Serie A sa tak vrátil po troch rokoch.

EURO 2020: SFZ pustí na zápas s Walesom deti, ak neuspeje s odvolaním

Slovenský futbalový zväz dostal od Disciplinárnej komisie Európskej futbalovej únie (UEFA) trest za správanie sa fanúšikov počas kvalifikačného zápasu Maďarsko – Slovensko (1:2).

Griezmann po výhre nad Villarrealom: Sme ďaleko od toho najlepšieho

Barcelonu navyše naďalej trápi zdravotný stav Argentínčana Lionela Messiho, ktorý pre svalové problémy cez prestávku preventívne striedal.

Messiho zranenie nie je vážne, Valverde: Striedal preventívne

Čerstvý šesťnásobný víťaz ankety Hráč roka podľa FIFA hral za Barcelonu už minulý týždeň v Lige majstrov na ihrisku Borussie Dortmund (0:0), vtedy však nastúpil až v druhom polčase.

Tottenham vypadol v 3. kole Ligového pohára, nestačil na štvrtoligistu

V drese Spurs zlyhali v rozstrele Christian Eriksen a Lucas Moura, za domácich zaváhal iba Jevani Brown.

Futbalisti FC Barcelona zvíťazili na Camp Nou nad Villarrealom

Lionel Messi sa opäť zranil.

UEFA pridelila Slovensku ME hráčov do 19 rokov v roku 2022

Storočnicu od otvorenia pôvodného štadióna Wembley oslávi tradičný anglický stánok usporiadaním finále LM pre rok 2023.,aktualizované

Lopes je v FC Sevilla „na odstrel“, záujem má o neho Newcastle

V Andalúzii Lopes nenapĺňa očakávania, s ktorými ho klub kúpil za 25 miliónov eur.

WHU udelilo doživotný zákaz fanúšikovi za prejavy antisemitizmu

Londýnsky klub znepokojil obsah videa, ktoré sa v pondelok dostalo do obehu na internete.

Slováci do 17 rokov v príprave zdolali Chorvátsko

Pre SR 17 je dvojzápas generálkou na 1. kolo kvalifikácie ME.,aktualizované

Obhajca z Trnavy postúpil do osemfinále Slovnaft Cupu

Do 4. kola prešiel ďalší fortunaligista FK Pohronie.

Futbalistky SR 19 chcú postúpiť z kvalifikácie v Severnom Macedónsku

Tréner reprezentácie Jozef Jelšic na turnaj nominoval 20-členný káder.

EURO 2020: Chorváti proti Maďarsku a Walesu aj s Rakitičom a Kovačičom

V 23-člennom výbere úradujúcich vicemajstrov sveta figuruje až 19 legionárov.

Pogba si doliečil zranenie, mal by nastúpiť už proti Rochdale

Futbalistu Manchestru United by nemal chýbať ani v pondelňajšom dueli anglickej Premier League proti Arsenalu Londýn.

Tréner Klopp venuje jedno percento zo svojho platu na charitu

Podľa BBC nemecký kouč zarába v Liverpoole ročne približne 10 miliónov libier.

Messi po štyroch rokoch späť na tróne: TAKTO reagujú svetové médiá

Argentínsky futbalista triumfoval v ankete Hráč roka podľa Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA).

Ronaldo chýbal na galavečere v Miláne, zaujal odkazom na Instagrame

Organizátori neuviedli dôvod jeho absencie, útočník Juventusu Turín však podľa všetkého zostal doma.

Vedenie Atalanty sa dištancovalo od rasistických prejavov fanúšikov

Rozhodca v prvom polčase duel na niekoľko minút prerušil po urážkach na adresu brazílskeho obrancu hostí Dalberta Henriqueho, ktorý je tmavej pleti.

Messi vyhral šiestykrát anketu FIFA: Individuálne ceny sú druhoradé

Tridsaťdvaročný Messi bol najlepším strelcom predchádzajúcej sezóny Ligy majstrov s dvanástimi gólmi. Poradie strelcov pôsobiacich v európskych ligách opanoval vďaka 36 presným zásahom.

UEFA plánuje rozšíriť A-divíziu Ligy národov

S návrhom prišli národné federácie, ktoré chcú hrať šesť súťažných stretnutí v Lige národov. Nemuseli by vďaka tomu absolvovať prípravné zápasy, ktoré sú menej populárne medzi fanúšikmi.

IFAB zvažuje dočasné striedanie v prípade podozrenia z otrasu mozgu

V prípade zavedenia nového pravidla by nebol tréner pod tlakom poslať hráča čo najskôr naspäť do zápasu, aby ukončil početnú nevýhodu.

Hector Cuper už nie je tréner futbalistov Uzbekistanu

Vedenie národného zväzu ázijskej krajiny prepustilo argentínskeho kormidelníka po nečakanej prehre 0:2 s Palestínou v úvodnom zápase kvalifikácie MS 2022.

Futbalisti SR 15 privítajú doma v prípravnom dvojzápase Slovincov

Zverenci trénera Martina Žambu odohrajú súboje v utorok 1. októbra, resp. vo štvrtok 3. októbra v Jaslovských Bohuniciach.

Špalek sa po víťazstve v Udine už teší na Juventus: Bude to sviatok

Zápas je už teraz beznádejne vypredaný, domáci fanúšikovia čakali v radoch na vstupenky naň od skorého rána.

Neymar opäť rozhodol o 3 bodoch pre PSG: Góly mi zdvíhajú sebavedomie

V 87. minúte sa presadil umiestnenou strelou ľavačkou k pravej žrdi v obkľúčení štyroch obrancov a napodobnil tak kúsok z predchádzajúceho domáceho zápasu so Štrasburgom.

Liverpool stále stopercentný, Lampard chce zmeniť zlú domácu bilanciu

V nedeľu v šlágri 6. kola zvíťazili na Stamford Bridge nad FC Chelsea Londýn 2:1 a na poste lídra majú plný bodový zisk.

Real Madrid dobyl Sevillu po štyroch rokoch, Ramos: Sme optimisti

O prvom víťazstve "bieleho baletu" na štadióne Ramona Sancheza Pizjuana za uplynulé štyri roky rozhodol v 64. minúte francúzsky útočník Karim Benzema.

Minnesota s Gregušom remizovala v zámorskej MLS: v Portlande

Minnesota je veľmi blízko k zabezpečeniu si postupu do play off, v prípade víťazstva by mala miestenku istú.

Slovan vo Fortunalige zdolal Trenčín

Išlo o jediný nedeľný zápas.,aktualizované

Bénesov Mönchengladbach zdolal Düsseldorf 2:1 v 5. kole nemeckej ligy

Pre Mönchengladbach to bolo tretie víťazstvo v ročníku, z piatich duelov nazbieral desať bodov, Düsseldorf má na konte štyri.,aktualizované

Manchester United prehral s West Hamom, Palace remizoval s Wolvesom

Manchester tak po vysokom triumfe nad Chelsea 4:0 v prvom kole pokračuje v rozpačitých výkonoch.,aktualizované