Sobota 28. september 2024Meniny má Václav

Anaheim prehral v príprave so San Jose 2:3 pp, Regenda s mínuskou

Na snímke vľavo center Ottawy Adam Gaudette strieľa gól. uprostred prekonaný švédsky brankár Senators Per Felix Sandström v prípravnom zápase zámorskej hokejovej NHL Ottawa Senators - Buffalo Sabres (2:3 pp) v noci na 27. septembra 2024. Foto: TASR/AP

Regenda bol jediným Slovákom, ktorý sa predstavil v päťzápasovom nočnom programe.

New York 27. septembra (TASR) - Hokejisti Anaheimu prehrali v prípravnom zápase na novú sezónu NHL so San Jose 2:3 po predĺžení. V drese domácich Ducks odohral vyše 12 minút útočník Pavol Regenda, ktorý si pripísal tri strelecké pokusy a jeden mínusový bod.

Regenda bol jediným Slovákom, ktorý sa predstavil v päťzápasovom nočnom programe. Trojica Adam Sýkora (New York Rangers), Juraj Slafkovský a Filip Mešár (obaja Montreal) nehrala. Rangers zdolali Bruins 5:2, Canadiens podľahli Torontu 1:2.